Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudnátok ajánlani egy magyar nyelvet ismerő freeware karakterfelismerő programot? fórum

Tudnátok ajánlani egy magyar nyelvet ismerő freeware karakterfelismerő programot? (tudásbázis kérdés)


9. szagnes9 (válaszként erre: 7. - A74de3d08a)
2008. okt. 13. 23:10
köszönöm, megpróbálom
2008. okt. 13. 23:09

igen, már gondoltam :)

csak újabban alakult úgy , hogy szükségem lenne rá - bár most előre láthatóan hosszabb ideig.

Az ABBY kifejezetten szimpatikus - bár ha vásárlásra adom a fejem, akkor még joban körülnézek a demóváltozatok háza táján.

Bár ha meg lehet oldani valahogy a 30 naponkénti újratelepítéssel, akkor egy ideig az is megtenné.

2008. okt. 13. 23:06

[link]


nem próbáltam ki de talán ez jó lehet.

azt nem tudom, hogy a magyar karaktereketet mennyire tudja felismerni.

6. a74de3d08a (válaszként erre: 5. - Szagnes9)
2008. okt. 13. 22:56
meg is vehetnéd. erre gondoltál már?
2008. okt. 13. 22:54

Vistára kééne és igen, jó lenne tartósan. Az ABBY Fine reader 9.0-t próbáltam, szimpatikus is volt - csak hát próbaverzió, ami már lejárt.


Annyira nem értek az ilyesmihez - de leinstalláltam az előzőt, letöltöttem újra, telepítettem, de valahogy érzékeli, hogy egyszer már telepítve volt és ki is lett merítve a felhasználási ideje, ezt ki is írja...szóval újra nem hagyja magát.


Aztán megpróbáltam pl. a ReadirisPro11 demóját, na ez eléggé használhatatlan: nem ismeri fel teljesen a magyar szöveget, nagy a hibaaránya, lényegében használhatatlan.


De hát egy freeware lenne az igazi. Vagy ha esetleg tudsz-tudtok segíteni, hogy miként lehetne az ABBY Fine Reader 9.0-t kicselezni, az is nagyon jó lenne - nagyon meg voltam vele elégedve.


Köszönöm előre is!

2008. okt. 13. 11:02

milyen operációs rendszerre?

csak egy alkalomra kéne, vagy tartósan kéne használnod?

2008. okt. 12. 15:07
hmmmm? valaki?
2008. okt. 11. 23:40
Tudnátok ajánlani egy magyar nyelvet ismerő freeware karakterfelismerő programot? Főleg képfájl átalakítására lenne szükségem Word-be. Hol találok ilyet?
2008. okt. 11. 23:40
Tudnátok ajánlani egy magyar nyelvet ismerő freeware karakterfelismerő programot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook