Allergiák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
54. Loni (válaszként erre: 53. - Tinendo)
2007. máj. 30. 14:15

Szerencsére csak a talpamon. De így is szenvedek/szenvedtem vele.

Sokáig a vizes borogatás hozott enyhülést. Most meg van a krém. De otthon hagytam a dobozát. Úgyhogy csak holnap tudom neked megírni a nevét és azt, hogy holt lehet beszerezni.

Az afrikai vajfa terméséből préselik, állítólag teljesen természetes.

53. tinendo (válaszként erre: 52. - Loni)
2007. máj. 30. 11:30

És csak a talpadon volt?

Mit használtál rá?

52. Loni (válaszként erre: 51. - Tinendo)
2007. máj. 30. 09:45

Melegekcéma.

Édes kis vízhólyagszerű izék jöttek ki a talpamon a melegtől. Iszonyúan viszketett, égető érzés volt. És kirepedezett a bőröm. Ma már nem viszket, és a hólyagocskák száma is jelentősen csökkent. :)

(vitruálisan lekopogom...)

51. tinendo (válaszként erre: 50. - Loni)
2007. máj. 30. 09:06
Milyen ekcémád volt?
50. Loni
2007. máj. 30. 08:25

Lassan egy hete hazsnálom a krémet az ekcémára. A tapasztalatok elég jók. Nem azt mondom, hogy hipp-hopp elmúlt, de nagyon-nagyon sokat enyhültek a panaszaim.

Ha valakit érdekel a krém neve, szívesen elküldöm privibe.

2007. máj. 29. 10:11

Feleségemmel kb. 1,5 hónapja ismerkedtünk meg egy nagyon jó magyar termékkel, amellyel azóta foglalkozunk is, és amely nagyon jó az allergiák ellen (pl.: poratka, parlagfű, tej, stb.).

Én is hallottam, hogy egyes allergiák pszichés okokra vezethetőek vissza, erről most nem kívánok szólni. Viszont mindenkinek bátran ajánlom a Flavon max-ot, mert sok allergiásnál már bizonyított. Nem az a lényeg, ki kitől szerzitek be, de ha kell, nálam is elérhetitek. A lényeg, hogy fogyasszátok, biztos vagyok benne, hogy a hatás nem marad el, csak az allergia.

Senki ne haragudjon azért, hogy ajánlom, nem kell nekem elhinni, hogy jó, aki kipróbálja úgyis igazat ad majd nekem. Én már ismerem, és úgy érzem szólnom kell róla, ha ezzel segíteni tudok másokon.

48. f124753f33 (válaszként erre: 45. - Rumino)
2007. máj. 24. 22:03

Na igen...


Még jó, hogy halallergiám nincs, mert imádom.

47. Loni
2007. máj. 24. 18:41
Ma vettem egy krémet az ekcámámra. CSak a tüneteket szünteti meg, nem az okot. (nekem már ez is nagy segítség lenne.) Majd beszámolok a tapasztalatokról.
46. Erás (válaszként erre: 37. - Eva1229)
2007. máj. 21. 18:52
Hónapokig tartó folyamatos hasmenés, előtte szakaszosan - amit a tejcukor számlájára írtam, puffadás, fél év alatt leadtam 10 kg-ot, a vége felé gyomorfájás, hasfájás. (A sürgősségi ügyeleten azt mondták, hogy szedjek hasfogót meg fájdalomcsillapítót... Több, mint 100 km-t kellett mennem a 25 helyett, hogy egy délelőtt (+3 hét a laboreredmény) kiderüljön, mi a bajom...) A gyomorfájás idült gyomorhurut miatt, a hasfájás nyombélgyulladás miatt, az állandó hasmenés (felszívódási zavar) miatt pedig csontritkulásom lett. Majd 33 évesen..:(((
45. Rumino (válaszként erre: 44. - F124753f33)
2007. máj. 20. 17:27

Pedig sajna van!


Azért téged sem irigyellek,látom neked is kijutott a jóból!

44. f124753f33 (válaszként erre: 40. - Rumino)
2007. máj. 19. 18:22

halallergiáról még életemben nem hallottam!


Én a következőkre vagyok: hajfesték, egy bizonyos önbarnító hatóanyaga, parlagfű, benzoesav.

43. Loni
2007. máj. 19. 17:55
Szaisztok. Nekem meleg-allergiám van. Konkrétan meleg-ekcéma. Ha valaki tud valami módszert vagy valami kezelést, gyógyszert akármit ellene, megköszönném, ha megosztaná velem. Jön a nyár, és már most szenvedek tőle.
2007. máj. 18. 16:29
sziasztok. nekem a lányom 6.5 ées koráig volt ,tej ,szója,paradicsom, banán,eper,málna, és nem rég kiderült hogy már nem érzékeny semmire. a diétat abalehet hagyni.fokozatossan vissza lehet térni az ételekre.
2007. máj. 17. 16:47

Sziasztok

A fiamnak van fűfélékre és a parlagfűre .Most homeopátiás szereket használunk,remélem fog neki használni.

40. Rumino
2007. máj. 16. 23:34

Sziasztok!

Nekem légúti allergiám van.

Mindenféle fűre,fára,háziporra,penészgombára allergiás vagyok.Ezenkívül a halra,olyan szinten hogy ha itthon halászlé főzés van,utána mindent fertőtleníteni kell,mert ha hozzáérek és netán utána eszek,vagy a képemhez nyúlok feldagadok tőle.

A nővérem fia is allergiás a növényekre.

Szerencsére napi egy gyógyszerrel szinten van tartva,így semmi különösebb gondom vele.

39. Mókica (válaszként erre: 31. - Druida)
2007. máj. 16. 22:57
hol találok ilyeneket? Előre is köszi:)
38. vidra
2007. máj. 16. 22:50

én nem, de a lényom a banánra. Valamikor banánsamponba fürdött és attól is rosszúl lett.

A banán illata is irritálja. Ájulásig rosszúl tud lenni tóle.

37. eva1229 (válaszként erre: 34. - Erás)
2007. máj. 16. 22:44
Milyen tüneteid vannak a liszttel kapcsolatban?
2007. máj. 16. 22:36
szerencsére nincs
2007. máj. 16. 22:36
Az "Erős Pista"-ra! Legalábbis legutóbb attól volt csalánkiütésem :( .
34. Erás
2007. máj. 16. 22:34
A tejcukorra már régebben, a lisztérzékenységem pedig egy hete derült ki.:(( Amúgy más ételféleségre nem vagyok szerencsére.
2007. máj. 16. 22:33
Nem csak kimondottan ételre gondoltam, hanem pl: liszt, tej, mogyoró stb.
2007. máj. 16. 22:31
Van olyan étel amire alergiás vagy?
31. druida (válaszként erre: 30. - Mókica)
2007. márc. 22. 02:26

Az ok valós volt. A módszer is működik, de nem sokan hajlandók végigcsinálni vagy akár csak alkalmazni is. Túl kényelmesek hozzá és túl sok társadalmi torzulás van körülöttük.


A szuggesztió jó, de van néhány szélesebb körben elfogadott változat is. Azok ugyanolyan jók, és kevesebb benne a vallásos színezetű felhang. Valamint akár gyermekkorban is használhatók. A gyerekeknek van néhány kifejezetten nekik készült. Menj el egy AK-tanfolyamra ott ahol vagy, és még többet fogsz tudni az igazán fontos dolgokról.

2007. márc. 18. 17:17

Sziasztok:)


Én soha életemben nem voltam allergiás, de miután kijöttünk ide az usa-ban a legdurvább allergiá mászuott rám..

Nem igazán értettem,mert azok az ismerőseim akik kijöttek ide és otthon allrgiások voltak teljesen meggyógyultak...


Több évig küzködtem vele...


Anyukám sokat foglalkozik agykontroll....stb dologgal és kiküldött nekem egy könyvet amiben a betegségek Pszichoszomatikus okát irják le...és egy pozitiv megerősitést amit napi szinten el kell mondani rá.


Nekem a párkapcsolatom évekig nagyon rossz volt,évek óta csak szenvedtünk, kinlódtunk, gyilkoltuk egymást...de nem találtam a kiutat belőle...:(..és természetesen iszonyat szenvedtem az allergától,. a legerősebb gyógyszert kellett szednem napi szinten.


Most, hogy elhagytam a volt párom 6 év után, úgy érzem valami mindha elkezdett volna javulni,már nem szedek semmit, az az időszak mikor kiléptem a kacsolatből maga volt a halál, ennyire erősenek még nem éreztem a allergiás tüneteket.


Leirom nektek is ami a könyben van, hátha tudok segiteni egy kicsit....gondolkozzatok el amit olvastok majd,és próbáljátok megoldani.

Sok sikert!


<B>Allegiák:</B>

Okok:


Kérdezze meg magától: kire vagy mire vagyok allergás? Mit utasitok el? Túlérzékenységben szenvedek, tele vagyok elfolytott félelmekke? Az allergia az elutasitás testi kifejeződése vagy eredendő érzékenység is lehet. Védelmet keresek-e mértéktelenül eltúlzott védekező magatartásommal, mottóm-e, hogy "a támadás a legjobb védekezés?" Eluralkodik rajtam a félelem? A félelelm félelmet szül,ezért növekszik a külömböző szituációkkal kapcsolatos érzékenység. A külső ingerlő anyagokkal való allergia csak a folyamat materiális oldala.A félelem agresszivitást szül- az allergia elnyomott agresziók kifejeződése. Az allergia agressziót testesiti meg.

Az allergiában szenvedő emberek kisérletet tesznek a környezet elnyomására (hogy urálmába keritse). Az allegia a i nem élt agresszió.


<B>Szuggesztiók:</B>

Isten szeretete tölti el a lelkemet. Béke és harmónia van bennem. A világ csodákkal van tele, mindahány nekem kedvez. Biztonságban és végtelen isteni szeretet melegében élek. Életem eszközei a a szivélyesség, a szeretet és a jóakarat. Teljes szivemből vágyom a belső és külső harmóniára, kiegyensúlyozottságra. Megtanulom ellenfeleilet szeretetni.Bármibe fogok is bele, azt a szeretet és béke hatja át. Minden szükséges segitségben részesülök.



Móki;)

29. druida (válaszként erre: 28. - Picipó)
2007. márc. 18. 16:25
Két dologot tehetsz: szenvedsz tovább, vagy megteszel mindent, hogy ne kelljen szenvedned.
2007. márc. 18. 02:04

Én is allergiás vagyok mindenre.:(

Most is attól szenvedek.

27. druida (válaszként erre: 15. - Eee466847e)
2007. márc. 18. 01:43

Tünetmentessé, de nem gyógyította meg. Sem a jelenséget, sem az okokat amelyek kiváltják.

Ha szeretsz kísérleti nyúl lenni, akkor hagyd hogy még néhány gyógyszert kipróbáljanak rajtad. De megoldani nem fogja egyik sem a gondjaidat. Legfeljebb elodázza, aztán egyszerre jön elő az egész.

A gyógyszeripar nem a gyógyulás segítéséről szól. Ugyanis akkor már mindeki meggyógyult volna, hiszen olyan remek gyógyszerek vannak! Fúj!

A gyógyszeripar a haszonról szól. Ha meggyógyulsz, akkor nem termeled nekik a hasznot. Ez ilyen egyszerű.

26. druida (válaszként erre: 24. - Kryon)
2007. márc. 18. 01:39
Nagyon jó eredményeket lehet elérni homeopátiával. Mindenkinek ajánlható, aki türelmes. De a türelmetlenek sajnos a gyógyszerekhez fordulnak, amivel csak a bajuk sokasodik. Vannak gyors hatású módszerek, de azok meg rendszerességet kívánnak meg. Az sokaknak ugyancsak nem megy... :(
25. druida (válaszként erre: 22. - Csevegö)
2007. márc. 18. 01:37
Ha gyógyszert adnak rá, akkor felejtsd el. Azzal még senki nem oldott meg semmit. Egészen más módszerek használhatóak és használandóak akkor, ha meg akarsz szabadulni az allergiától.
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook