Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - A helytelen mosástól kissé összetömődött gyapjú ágyneműt hogyan lehet ismét puhává tenni?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Ház, lakás, kert

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. M_Marcsa2008-10-11 13:31
Legközelebb inkább kézzel mossad, centrifugáljad.
(válasz vilmi 5. hozzászólására)

5. vilmi2008-10-11 10:28
Köszönöm az ötleteket!
A turkálóban viszonylag olcsón vásároltam takarót és párnákat, de némelyik -gondolom a helytelen mosástól- veszített a puhaságából. Sajnos kefélni nem lehet, mert nem sima a szőre, de a lanolinos, balzsamos kezelés jónak tűnik, kipróbálom.
Ha van valakinek konkrét márkaneve, hogy ne sértsük a fórumszabályzatot, privát üzenetben küldje el nekem! Köszi

4. ritaanyu2008-10-11 09:11
én ha gyapjút mosok vagy nagyon puha vastag ágytakarót mindig teszek az öblítőhöz balzsamot

3. Roni242008-10-11 08:21
+ meg kéne próbálni kicsit kikefélni!

2. Bódiné Anikó2008-10-11 08:08
Talán lanolinos öblitéssel próbáld

1. vilmi2008-10-11 08:04
A helytelen mosástól kissé összetömődött gyapjú ágyneműt hogyan lehet ismét puhává tenni?