Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lesz Aldi Kaposváron? fórum

Lesz Aldi Kaposváron? (tudásbázis kérdés)

19. Kenda (válaszként erre: 16. - 25eed67283)
2010. dec. 5. 10:56

Talán soha! Minek is Kaposvárra ALDI egyáltalán? Nem tudom mennyire köztudott de az Aldi magasabb színvonalú termékeket tart az áruházában amit ki is venne meg?


Azok az embereke akik tolják a kocsikat ki a TESCO-ból mint az állatok? Tudod ahhoz képest, hogy belváros a hányinger kerülget ha csak oda kell néznem, hogy mi megy a TESCO-OBI-LIDL környékén. A csövesektől elkezdve az sötétbőrű újmagyarokig mindegyik ott tölti az egész napját. Egy okádék hely az egész ezért nem is járok inkább elmegyek a Siófoki TESCO-ba ha nagyon kellene onnét valami mint sem oda.


Kaposvár szép de azért ez egy röhej, hogy ilyenek még vannak. Igaz évekkel ezelőtt mikor szántás meg mocsár volt az egész akkor is a füstösképűek laktak azon a területen de még bizonyára mindig érzik a saját szagukat ezért vannak egész nap ott... Ez ellen tenne valaki valamit...

18. Kenda (válaszként erre: 11. - Timcsa73)
2010. dec. 5. 10:50

Tehát a valóság az, hogy az említett nagy bevásárlóközpont annyira bevásárlóközpont, hogy semennyire.


A kommunista időkből maradt meg az-az épület ami annak idején virágzott és telis-tele volt emberekkel azóta azonban eltelt néhány év. A fejlődés ütemét nem követték így még mindig a 90-es évek eleji színvonalt nyújtják minden tekintetből nézve kivéve, hogy az áruk legalább frissek.


Úgyhogy ne beszéljünk hülyeségeket aki nem ismer valakit az ne is foglaljon állást ilyen kérdésekben!


Az pedig, hogy miért van a kettő egymás mellett a Lidl és az Aldi mi sem egyszerűbb ott volt neki hely és igen bármennyire is hihetetlen van igény a jóra arra amit az Aldi árul hisz náluk azért kevesebb az Akció meg minden más mert magasabb színvonalú valódi Német termékeket árul nem pedig itthon vagy a világ különböző országaiban kitudja hol kitudja milyen körülmények között gyártott hulladékot. Majd ha esetleg jelenteni fog neked a Mester Lajcsi neve valamit akié korábban volt ez a két telek ahol most a Lidl és az Aldi áll akkor nyugodtan foglalj véleményt az ilyen kérdésekben hisz lehet ő titokban akarja tartani de nem tud az maradni, hogy a két telekért összesen mintegy 97 millió forintot fizettek a telekért az áruház tulajdonosai, hogy felépülhessen a Lidl és a Aldi.


Az említett SPAR áruházba legfőképp a Lelle felsői lakók járnak mert nekik ez van a legközelebb amúgy az áruház olyan mint egy közért kicsi zsúfolt néha parkolni sem lehet és mindenki ismer mindenkit. A Fonyódi SPAR sokkal nagyobb a Lellei inkább azoknak való akik minden nap mennek vesznek 3 zsemlét 10 dkg párizsit meg egy paprikát amit felszelnek 6 felé.


A Penni-ről inkább talán szót se ejtsünk mert a mellette lévő OMV mosdója is tisztább mint ott az egész áruház... Bolgáron a Plusz pedig mindig is egy röhej volt (na ő pedig a régi Mozi helyén épült fel) az egész ottani vezetőséggel együtt és a folyamatos akciósnak tűnő de átcímkézett termékekeivel. Nagyon sok dolgozó repült emiatt miután a Plusz-ból szintén SPAR lett...

2010. jún. 18. 20:10
Auchan-t is szeretnének a Füredi út végére jobbra a Laktanya mellé.
2010. jún. 18. 20:09
Én úgy hallottam a 2. Tesco a fenti Lidl mögött lesz és kisebb, mint a jelenlegi. Igen lesz Aldi, bár nem lehet tudni, hogy mikor.
15. Juca78 (válaszként erre: 14. - Baksa.gyongyi)
2009. jan. 11. 23:06

Én úgy hallottam, hogy lesz, de hiszem ha látom!!


Én is a tesco mellett lakom, szinte neponta lejárok, és a lidl sincs messze.

Szerintem teljesen felesleges lenne az Aldi.

2008. okt. 10. 21:57
Tegnap voltam Bogláron az Al.-ban nekem bejött. Nagy választék az ár elfogatható. A tesco mellet lakom, minden nap odajárok kenyérért is. Szerintem nagyon leadták, választék és a meghírdetet akciókról nem is beszélve.
2008. okt. 10. 20:48
Kaposvárra biztos kell, mert itt a Lidl-ben és a Tescoban is állandó diliház van. A környékről nagyon sokat járnak be.
12. Fiatal nő (válaszként erre: 11. - Timcsa73)
2008. okt. 10. 20:48

Hát talán annyi előnye lesz, hogyha valami az egyikből elfogy, a másikban talán még van. Plusz egyeseknek közelebb lesz az egyik, mint a másik és nem kell a város másik végébe átmászni... :-)

Amúgy viszont egyetértek, szerintem is annyi bolt van már... :-S

11. timcsa73 (válaszként erre: 10. - Pitemaci)
2008. okt. 10. 20:46
Köszi.Szerintetek van értelme még egynek?Bogláron is megnyitottak és alig vannak benne.Ja és aldi is van Lellén.Pont ma voltam otthan és mondtam a páromnak,hogy az Aldinál állt 2 autó ,a lidlnél 5 autó,és akkor még van mellettük 1 nagy bevásárló központ ,meg a lámpáknál a spar.Ja meg Boglár felé a penny, meg a plusz.Minek?
10. pitemaci (válaszként erre: 9. - Timcsa73)
2008. okt. 10. 20:39
Toponár felé, Izzó, Mező utca környékén lesz a 2. Tesco
2008. okt. 10. 20:35
Hol lesz a 2. Tesco?
2008. okt. 10. 20:22
Szerintem a L. jobb, mint az A. Sokkal nagyobb a választék, én gyakran járok A-ba, mert már 17 éve nem vagyok kaposvári, de hazajárunk és akkor mindig elmegyek a L-be, mert sokkal több az akciós termék.
7. Fiatal nő (válaszként erre: 6. - Fiatal nő)
2008. okt. 10. 19:49
Áááá. Nemtok írni... Bocsi. De biztos értitek... :-)
6. Fiatal nő (válaszként erre: 3. - Fiatal nő)
2008. okt. 10. 19:48
2. Lidl-t akartam írni, bocsánat. :-) 3. Lidl és 2. TESCO. :-)
2008. okt. 10. 19:27

Szerintem nem vesztetek vele sokat... vagy nem tudom. Én egyszer voltam Aldiban, és igen nagyot csalódtam benne. Szerintem jobb a Lidli és a többiek.


Bár lehet hogy rosszkor voltam.

2008. okt. 10. 19:26
Biztos, hogy nem lesz. Én is úgy tudtam, hogy lesz, de kb. 3 hete tutira mondták, hogy nem lesz, én is sajnálom.:(
2008. okt. 10. 18:54
Szerintem nem. Most készül a 2. LIDL meg TESCO, szerintem Aldi ha lesz is, nem mostanában.
2008. okt. 10. 18:48
Minek? Van már két Lidl.
2008. okt. 10. 18:42
LESZ ALDI KAPOSVÁRON?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook