Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » T - Home tapasztalatok.... fórum

T - Home tapasztalatok.... (tudásbázis kérdés)


21. wywe
2010. márc. 13. 14:47

Sziasztok, ugyan lassan másfél éve nem szólt hozzá senki, de nekem kb azóta van, szerintem jó.

Műsorújság, felvétel, stb, nekünk jó.

A szokásos probléma, hogy önkényesen változtatnak a csatornákon, de ez nem egyedi.

2008. okt. 17. 21:39
Sziasztok! T-HOME= több órai telefonálás ha el akarsz intézni valamit!! Legalábbis nálunk ez volt! Kábel telefonunk van tavaly kértük a "Kedvenc számot"! Most meg akartuk változtatni egy másik telefonszámra, de csak annyit mondtak megszünt. Hát ezt elfelejtették velünk közölni!!! Ha nem telefonálok akkor honnan tudtam volna meg???? Szóval gondoltuk ha nincs, hát nincs. De a következő hónapban mégis a számlán volt a havidija!! Megint telefonálás 3/4 óra!!! Azt mondták,, hogy le kellett volna mondanunk, jó! De ezt miért nem mondták???? Ha egyszer megszünt, akkor, nincs!!!! Miért mondjam le??? És ha nem kérdezek rá akkor meddig fizettük volna a nem létező szolgáltatást???? Az internettel is volt gond, de az már tényleg hosszú lenne ide!! Hát ennyit a T-HOME-ról.
19. c42a13b98c (válaszként erre: 18. - C42a13b98c)
2008. okt. 17. 19:39
Ja, és olcsóbbak a csomagok...;-)
18. c42a13b98c (válaszként erre: 11. - 4af30810d1)
2008. okt. 17. 19:39

Nem, a DigiTv-nél NEM kell hűségnyiltakozat!

Egyre terjeszkedik és több ismerősöm van, aki alig várja, hogy bekössék náluk, másoknak már van és teljesen elégedettek vele.

Mi kénytelenek vagyunk várni, de nem is bánom, akkor lehet, hogy az internetet és a telefont is lecserélem, meglátjuk(persze csak dec. után, ha lejár a T-s hűségem...)

17. e004ab8014 (válaszként erre: 14. - Safirah)
2008. okt. 11. 19:17

Dehogyis! Ha műszakilag nem létesíthető, akkor szerz.bontási díj nélkül lemondhatod az egészet. Szép is lenne, ha fizetnél a semmiért :)

Mondjuk az a tapasztalat, hogy a T-Pontokban az ügyintézők sajnos sokszor elég nemtörődömök és nem túl tájékozottak (én telefonos ügyintéző voltam, kb 10-ből egyszer T-Pontos kollega hívott, hogy megkérdezzen valamit). Szóval bármi gáz van, biztosabb, ha felhívod a telefonos ügyfélszolgálatot vagy e-mailt írsz :)

2008. okt. 11. 19:16

Nekünk t-home van tv,telefon,net 9990,-/hó tv a legnagyobb csatorna kiosztásban.

Mi nagyon szeretjük,nincs vele gond.

Feltudod venni az adást,vissza tudod tekerni stb.Jó találmány nagyon.

15. daroki (válaszként erre: 14. - Safirah)
2008. okt. 11. 19:14
Sztem mindenféleképpen hívd fel őket és kérdezz erre rá!Kell lenni vmi kütyüjüknek amivel bemérnek,felmérnek,hogy mükődhet-e nálatok a dolog?
14. Safirah (válaszként erre: 12. - E004ab8014)
2008. okt. 11. 18:57
Na de, hogy van ez? Aláírom a szerződést a "boltban", amiben benne foglaltatik az 1 év hűség, aztán kijönnek bekötni és kiderül, hogy nálunk nem ok a dolog? És aztán? Mivel már aláírtam a szerződést 1 évig fizetem a semmit, mert ugye nem tudom használni? Ez nagyon durva lenne!:(((
13. 4af30810d1 (válaszként erre: 12. - E004ab8014)
2008. okt. 11. 15:11
Nem bizony, csak tudjuk, hogy amibe belemegyünk az biztosan működőképes lesz. :)
12. e004ab8014 (válaszként erre: 10. - C42a13b98c)
2008. okt. 11. 14:29

Igen, Cashmere-nek igaza van, a telefonközponttól való távolság sokat számít. Illetve az is, hogy a telefonközpont milyen típusú. A T-Home tvnél pedig sokszor csak a helyszínen, beszerelésnél derül ki, hogy az adott helyszínen nem lehetséges a bekötése.

A T-Home-os ismerős annyiban lehet hasznos, hogy megsürgeti a dolgot a létesítési csoportnál, de a műszaki dolgokat ez sem oldaná meg :)

11. 4af30810d1 (válaszként erre: 10. - C42a13b98c)
2008. okt. 11. 09:23

A "hűségnyilatkozatosdival" nagyon egyetértek, de ez ugye mindenhol így van...

Persze azt nem írtam, hogy mi nagyon közel vagyunk a központhoz, max. 300 m, így nagyon erős jelet fogunk. Légkábelen csak be a házig, kb 10 m, tehát eshet, fújhat, nincs vele gond.

És azt is elfelejtettem írni, hogy nekünk van még egy nagyon nagyon jó barátunk, aki a Magyar Telekomnál a területileg illetékes műszaki dolgokért felelős mérnök. Gyerekkori barát.

Mi úgy jártunk, hogy félreértés miatt nem lett egyszer csak helyi kábeltévénk, majd jött ez a srác és fél nap alatt lett T-home tévénk..


Szóval lehet, hogy ezek a feltételek szükségesek ahhoz, hogy zökkenőmentesen élvezni tudjuk a szolgáltatást...

2008. okt. 11. 01:40

Sziasztok!


Nekünk T-comos telefonunk volt, T-kábeles tv-nk, és betárcsázós netünk. Tavaly decemberben váltottunk. T-Home duplával indítottunk, telefonra rányomták a modemet, így lett szép gyors netünk. Aztán felmondtuk a tv-t, hogy lesz majd szupika T-Home triplában az is...erree 3 hónapjukba tellett kideríteni, hogy műszakilag nem tudják megoldani, hogy ezt a vonalat még ezzel is leterheljék. Amit meg is értek, mert amióta a dupla csomagunk van, romlott a telefon vonal minősége(olyan messziről halkan hallatszik a hang) és átlag havonta 2-3-szor van probléma a vonallal (hogy konkrétan nem tudunk telefonálni, bár vonalunk van, és minket se tudnak hívni)...:-(

Közben a tv-t megoldottuk DigiTV-vel, tányéros, felannyiba kerül és NINCS hűségnyilatkozat. Nálunk a kerületben nincs UPC, ami röhej, valahogy sikerült úgy felosztaniuk Bp-et maguk között, hogy Szőke kapitány nem jutott el ide...;-)

De állítólag még az ősz folyamán bekábelezik Digivel a környéket, és akkor asszem amint a hűségünk megszűnik, dobbantunk...legfeljebb visszajövünk, de nekem ez így most annyira nem felel meg, és különösebben őket se zavarja, hogy folyton bejelentgetem a vonalat, eszük ágában sincs valóban kivizsgálni...

Amúgy azért sem értem, mert a szolgáltatás minőségére ti is itt jókat írtatok és mástól se nagyon hallotam rosszat. Biztos kivételesen nálunk rossz vmi, de akkor meg mi a p*csáért nem nézik meg...ez a baj a hűségnyilatkozattal, hogy mit érdekli őket, hisz 1 évig így is fizetsz nekik, ha szenvedve akkor is náluk vagy, aztán meg hátha lusta leszel utánajárni és váltani...

Szóval szerintem azért csak óvatosan a hűségeskedéssel!!!

2008. okt. 10. 22:54

folyt köv:

Hátárnya: Mivel egyszerre csak két csatornát tud

a rendszer kezelni, így ha két set top

box van, akkor a variációk a következők:

Ha mindkét boxon különböző adás megy, akkor nem lehet felvenni egy harmadikat. Vagy ha egy műsort néz valaki és egy pedig felvétel alatt áll, akkor harmadik csatorna nem nézhető + 800 Ft a plusz set top box ami tévénként szükséges. Továbbá, ha szomszédos szobákban üzemelnek, akkor egymás távirányítójával be lehet kavarni, mivel tök egyformák.

Tapasztalat: a szolgáltatás tulajdonképpen megbízható, a fenti előnyök nagyon kényelmessé és 21. századivá teszi a tévézést. A t-home tévé mellé nekünk 2 megás internetet meg teléfont is adnak, ez együtt kb. 9000,- Ft/hó.

2008. okt. 10. 22:45

Sziasztok!

Nekünk az van már 2 hónapja kb.

Van előnye és hátránya is..

Előnye: Visszatekerhető vagy megállítható élőadás

Egyszerű felvételi programozás

Videótéka, ingyenes filmek

Profi műsorújság

Plusz csomagokat a fotelből lehet

rendelni,új csatornád van 2 perc alatt

akár. Interneten keresztül is beállíthatsz

bárhonnan felvételt.

Hátránya: Mivel egyszerre csak két csatornát tud

a rendszer

7. daroki (válaszként erre: 5. - Safirah)
2008. okt. 10. 18:30
Persze,hogy nem mind1!Én bátran mondom,hogy vágj bele!:)Azért én is kiváncsi vagyok,hogy a többieknek mik a tapasztalaik?
6. e004ab8014 (válaszként erre: 2. - Safirah)
2008. okt. 10. 18:29

Én régen a T-Online-nál dolgoztam ügyintézőként. Szerintem ez egy korrekt cég, általában műszaki problémákkal telefonáltak, de az bármelyik szolgáltatónál előfordulhat. Ja, és hűségidőt is kér mindegyik szolgáltató, a hűségidő nélküli csomagok mindig drágábbak. A T-Home nem a legolcsóbb, de ezek az összecsomagolt szolgáltatások elég kedvezményesek.

Az otthoni internet+telefon nekünk is T-Home-os, és semmi gond nincs vele.

5. Safirah (válaszként erre: 4. - Daroki)
2008. okt. 10. 18:28

Örülök neki, hogy máris pozitívat hallok!:D Remélem sok lesz még és akkor nincs min gondolkodni, mert az ár, meg pl. a tv-nél a csatornaválaszték nagyon csábító!

A UPC-nél ezek a csatornák egy 4800 Ft-os csomagban vannak meg, amik itt 3380 Ft-os csomiban! Azért az nem mindegy!

2008. okt. 10. 18:23

Sziasztok!


Nekem a tv és a telefon T-Homos,a netem T-online-os.

A tv-telefon pöpecül mükődik,megvagyok elégedve vele.Ja!És a net is okés,amióta T-onlinos lettem tényleg nem szidom a szolgáltatókat:)

A telefonra én is egy éves hűségnyilatkozatot írtam alá,egy olyan kedvezményt kaptam,hogy a havi előfizetési díjam 200Ft/hó,mert ezer éve hűséges előfizetőjük vagyok.

2008. okt. 10. 18:18
Mi is gondolkozunk rajta.., de nem ismerem..úgy, hogy ez jó ötlet volt kiírni.
2008. okt. 10. 18:14
Gondolkodunk rajta, hogy a jelenlegi szolgáltatónkat lecserélnénk nov. 1.-vel T - Home előfizetésre. Tv - net - telefon... Van valakinek? Milyen tapasztalatotok van róluk? 1 éves hűség van, úgyhogy jól meg kell gondolni, hogy bele vág-e az ember.
2008. okt. 10. 18:12
T - Home tapasztalatok....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook