Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bankautomata rablások - Már szinte minden napra jut egy... fórum

Bankautomata rablások - Már szinte minden napra jut egy... (beszélgetős fórum)

2008. okt. 10. 10:42
Igen, Ymanie, teljesen igazad van, maguktól is kitalálják... De én mégsem mutattam volna be, hogy hogy is kell ezt csinálni, főleg nem ilyen széles közönség előtt, mert lehet, hogy vannak, akik ezt ötlet-merítésre használják... Én sem keresek milliókat (sajnos), és a Párom sem, mégsem jut eszünkbe, hogy ilyen módon szerezzünk pénzt... Vagy tényleg megéri, hogy ezért esetleg évekig börtönben üljünk? Annyi pénz nincs a világon, amiért az ember megkockáztatná a börtönt... Vagy ezt csak én gondolom így?
2008. okt. 10. 10:00
Amúgy igazad van Serendipity,a sajtó nagyon is hibás.De ha nem mutatják meg ,akkor az emberek kitalálják maguktól,hogyan is kell csinálni.
5. Ymanie (válaszként erre: 2. - Pircsi24)
2008. okt. 10. 09:57

OKÉ,FENT VAGYOK!!!:)

azon gondolkodok,hogy ezek az őrültek miért nem mennek inkább dolgozni.Én se csinálok ilyeneket,pedig néha elég szar a helyzetem.

2008. okt. 10. 09:48
Egyébként a legfőbb baj az, hogy ezeket a bankautomata-rablásokat még be is mutatják a HÍRADÓBAN, ötletet adva ezzel annak, aki ilyesmin töri a fejét... Miért nem lehetett szimplán csak annyit elmondani a hírekben, hogy ez és ez történt... Inkább még képekkel is szemléltették, hogy hogy kell ezt csinálni, és persze azt is elmondták, hogy egy vontatókötéllel előfordulhat, hogy sikerül kitépni a helyéről... Szerintem a fele ilyen rablást megelőzhették volna, ha nem szemléltetik minden apró részletre kiterjedően az eseteket... Utálom ezt az egészet, hogy itt tartunk... Sajnos ez csak egyre rosszabb lesz... :(
3. katácskák (válaszként erre: 1. - Ymanie)
2008. okt. 10. 09:37
Sőt még tovább jutott... az EmbeRélet Szentségére gondoltam...
2008. okt. 10. 09:23

Hahóó ébresztő!

Már régóta ilyen a világ, sőt mindig ilyen is volt csak ahogy fejlődött úgy a bűnözés is alkalmazkodott a fejlődéshez.

2008. okt. 10. 09:04

Tegnap hajnalban megpróbálták kiszakítani a lajosmizsei OTP-ből a bankautomatát,de előtte felgyújtottak Felsőlajoson egy kocsmát,hogy ezzel eltereljék a rendőrök figyelmét.Az akció nem sikerült.........

Hogyan jutott el idáig a világ????????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook