Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől bolyhosodik ki a hajam fél perccel fésülködés után? fórum

Mitől bolyhosodik ki a hajam fél perccel fésülködés után? (tudásbázis kérdés)


8. timi1202 (válaszként erre: 7. - A9338a7669)
2008. okt. 15. 09:16
Mindenképp megosztom, csak találnám már meg!:)
7. a9338a7669 (válaszként erre: 6. - Timi1202)
2008. okt. 14. 14:18
Hajolaj esetleg? Bár szerintem csak ideig-óráig lesz azzal is "kócmentes". Nekem is olyan néha, de nekem nem teljesen egyenes a hajam, hanem pont az a fajta, amit vasalni kell szinte minden nap, és egy kis pára és már ott is vannak azok a kis hajszálak :( Nekem az valamennyire segített, hogy befújtam hajlakkal. Mindenesetre, ha megtalálod a megoldást, akkor remélem megosztod velünk is! :)
2008. okt. 14. 12:52
Sajnálom, hogy senki nem tud nekem segíteni!:(((
2008. okt. 9. 09:50
Nekem világ életemben ilyen volt a hajam. Teszek rá bőven balzsamot is, de nem tűnnek el és engem ez nagyon zavar. Kiengedve épp ezért nem hordom sűrűn.
2008. okt. 9. 09:18

nemrég olvastam egy cikket a hajápolásról, ott írták, hogy amit babahajnak nevezünk az tulajdonképpen sérült hajszálak tömege!


a hosszú időn át igénybe vett haj elfárad és letörik, ahogy nő azok a rövid hajszálak


ilyen törést okozhat a hosszú ideig összetűzve hordás, ha az ilyen hajszálak megjelennek változtatni kell a hajviseleten...


én sok balzsamot teszek rájuk, hogy gyorsabban regenerálódjanak

2008. okt. 9. 09:15
Szerintem a apró babahajszálak kunkorodnak ki a ahosszúszálak közül.Nekem is van ilyen.
2008. okt. 9. 09:14
Az a problémám, hogy fésülködés után szinte rögtön újra olyan a fejem, mintha kócos lennék. a Kis hajszálak kitüremkednek, nem is tudom jól elmagyarázni. Ja, egyenes a hajam. Az lenne a kérdésem, hogy más is küzd-e ezzel a problémával és ha igen, akkor neki mi vált be, mert én már próbáltam a waxot, hajhabot,zselét, egyik sem vált be. Várom az ötleteket!
2008. okt. 9. 09:12
Mitől bolyhosodik ki a hajam fél perccel fésülködés után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook