Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Havanese gazdik fórum

Havanese gazdik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
2862. gviki (válaszként erre: 2861. - Fekete-fehér,Rocco)
2010. márc. 30. 07:40

Beni is elkezdte az ásást a medence helyét újra ki kell egyengetni majd már lassan Kínáig leás:).


Benjamino a műtét óta nem "gyakorol" igaz nem lett nyugisabb de akkor nem is lenne igazi hava:).

2010. márc. 30. 06:30
folytatás:és bele fekszik mikor jó idő van.Nem tudom a nyáron mi lesz vele,mert már most melege van.
2010. márc. 30. 06:27
Egyenlőre semmi változás,olyan mint volt.Most már teljesen begyógyult a seb,minden rendben van nála.Meg kezdte a kert ásást,és b
2859. daroki (válaszként erre: 2858. - Fekete-fehér,Rocco)
2010. márc. 27. 11:34
Ez szuper!Majd azt is írjad,hogy milyen hatást veszel észre Roccon?!:D
2010. márc. 27. 11:28
Túl vagyunk rajt,igaz egy kicsit birkóztunk vele ,de sikerült.Négy öltést olyan szépen tűrte,de az ötödiknél már nagyon akaratos lett.Ketten nem birtunk vele mindig megugrott.Már a doki átszólt a kozmetikusnak hogy segitsen,de mire átjött addigra sikerült lefognom annyira hogy eltudta vágni az utólsó öltést is.Most már nem kell a gallér,de edig még oda se nyúlt ,pedig most már nyalogathatná egy kicsit.Nagyon szépen begyógyult.Most már csak ki kell várni a hatást.
2010. márc. 27. 06:05
Sziasztok,elérkezett a nagy nap,megyünk varrat szedésre végre.Mindenkinek megkönyebbülés lesz már.Majd ha megjöttünk akkor folytatom.
2856. daroki (válaszként erre: 2854. - Fekete-fehér,Rocco)
2010. márc. 25. 16:41
Még nem tudom,hogy milyen lesz a "haja".A lényeg,hogy lásson ki mögüle:D
2855. daroki (válaszként erre: 2852. - Fekete-fehér,Rocco)
2010. márc. 25. 16:41
Jaja,megértem,hogy elég a kiadásokból:(Nem egyszerű.Gallérunk szerencsére nekünk is van,még Eduról megmaradt.Igaz nem sok az a két ezer ft,de azért mégis csak számít,amikor ennyi kiadás jön közbe.Mollynak van egy pici sérve is,ezt is most fogják rendbetenni neki...gondolom ez is felnyomja az ivartalanítás mellett az árat.
2854. fekete-fehér,Rocco (válaszként erre: 2850. - Daroki)
2010. márc. 25. 15:23
Edunak frufru-t csinálnak?????
2853. fekete-fehér,Rocco (válaszként erre: 2849. - Daroki)
2010. márc. 25. 15:22
Talán egy kicsit kezelhetőbb lesz,nem lesz olyan ellenséges az idegen kutyákkal.Nem csavarog el,meg hát megelőzünk minden féle bajt a késöbbiek folyamán(here daganat,túltengés,végbél daganat stb)
2852. fekete-fehér,Rocco (válaszként erre: 2851. - Daroki)
2010. márc. 25. 15:16
Sziasztok!!Nem lett chip belerakva,ugyan kérdezte a doki tegyen e bele.Nálunk még nem kötelező,állitólag csak jővőre.Az igazság az hogy már igy is túl löttünk a célon az anyagiak terén.Volt az én műtétem is(50)Rocco 15e az ivartalanitás 7e a foghúzás össz 22 ezer.Remélem ebben már a varrat szedés is benn van.Ja és gallérunk az volt azt nem kellett venni,azt hiszem az is 2ezer.Ha meggyógyult akkor meg kell neki még egy veszettség elleni szuri,az egyenlőre fontosabb mint a chip.Ráadásul meg én is táppénzen vagyok,amit ugye levettek 60%ra a korházi meg 50%.Azt hiszem 5ezer lett volna ,ha belerakatom.Egyenlőre elég a kiadásokból.
2851. daroki
2010. márc. 25. 11:11
Chip is került Roccoba??Nektek amúgy cakumpak mennyibe került a műtét??Nekem még mindig nincs semmi infóm erről.
2850. daroki (válaszként erre: 2848. - Fekete-fehér,Rocco)
2010. márc. 25. 11:10
Edunak oldalra áll a haja,de az ő szemébe is belemegy.Majd nemsokára megy fodrászhoz és akkor ott megigazíttatom neki,az ő "haját" nem szoktuk felkötni:)Bár Mollyét se nagyon.
2849. daroki (válaszként erre: 2847. - Fekete-fehér,Rocco)
2010. márc. 25. 11:08

Szuper,hogy ilyen gyorsan gyógyulgat Rocco is!Fúh,de szeretnék már én is egy hónappal öregebb lenni:)

Mit mondott nektek a doki az ivartalanítással kapcsolatban?Milyen változásokat?

2010. márc. 25. 05:56
Jövő héten jó idő lesz, fésülködés,fürdés és úra a régi.Edunak meg áll oldalra a "haja"vagy csak a fénykép erejéig???Rocco-nak fel kell kötni mert mind a szemébe lóg.
2847. fekete-fehér,Rocco (válaszként erre: 2846. - Daroki)
2010. márc. 25. 05:50
Sziasztok.Jól van csak már egyre türelmetlenebb.Gondolom most meg már viszket neki.Nagyon szép a seb,remélem ebbe a két napba már igy is marad.Szombaton megyünk varrat szedésre.Elég sokat "szellöztetem" a fejét leveszem róla a gallért,és örzöm nehogy neki essen.Tegnap elvittem sétálni gallér nélkül,semmi baja nem volt a sebbel,a kutyákkal volt elfoglalva.Komolyan le kell erröl szoktatnom,de nagyon élvezte,hogy rohangálhat.Tegnap már rámászott a Maszatra,úgy hogy jól van.Doki szerint két-három hét mire a szervezete észre veszi,hogy ivartalanítva van.
2846. daroki
2010. márc. 24. 18:26

Sziasztok!


Rocco gazdi!Hogy van Rocco??Remélem minden oké nálatok,veletek!Majd írj!:)

Üdv a többi kutyusnak és gazdinak is!

2845. fekete-fehér,Rocco (válaszként erre: 2843. - Daroki)
2010. márc. 23. 05:30
Rocco nem igy gondolja.Neki nagyon hosszúak a napok.Este megint rákezdett,hentergett ,futott mindent csinált,hogy lejöjjön a gallér.Éjszaka félegykor is volt egy kirohanása.Utána azért aludt reggelig,csak én nem tudtam vissza aludni.Számoljuk a napokat ,mikor lesz már szombat.Rocco-nak a vállánál már elég hosszú a szőr és ott elég egyenes is.Hátul a segge körül olyan mintha tupirozva lenne neki.Mókás hátulról mikor megy mert olyan mint egy kis medve,akkora nagynak látszik a segge.Ezért gondolom,hogy talán még alakul.Ha hosszabb lesz akkor talán majd ott is szépen lesimul,mikor már el lehet választani a közepén.
2844. Maruszja
2010. márc. 22. 22:28

Tényleg édes Rocco, én is megnéztem.

Jó éjszakát gazdiknak és kutyusoknak!

Mi ma szépültünk: én is és Picúr is fodrászkodtunk. Ránk fért. Ilyenkor mindig agyon aggódom magam, mert a kutyakozmetikusnál most van 3 tanulólány és úgy féltem, hogy valamit elcsesznek Picúrnál. De szerencsére semmi gond. Már nem a szőrénél (de mondjuk se mindegy) hanem mondjuk belevágnak, vagy mit tudom én mit. Ilyenkor mikor kozmetikusnál van mindig elmondom vagy tízszer is, hogy kis drágám most szenved! De utána milyen szép.


No jó éjszakát kívánok!

2843. daroki (válaszként erre: 2838. - Fekete-fehér,Rocco)
2010. márc. 22. 17:00
Nagyon édes Rocco ezzel a gallérral:)Majd én is fogok csinálni Mollyról,ha már túl lesz a műtéten.Hamar eljön az a jövő7 csütörtök!
2842. daroki (válaszként erre: 2839. - Fekete-fehér,Rocco)
2010. márc. 22. 16:58
Edukám már 8 éves lesz idén,ő szerencsére jól kezelhető,szófogadó,okos nagyfiú:)Molly az ellentéte,pörgős,játékos,alkalmi süket,nem arról híres,hogy szót fogad,kis önfejű:)
2841. daroki (válaszként erre: 2837. - Fekete-fehér,Rocco)
2010. márc. 22. 16:55

Sztem Molly szőre nem fog megváltozni,ő már jövő hónapban másfél éves lesz.Abból is gondolom,hogy van esély arra,hogy ez a szőre marad,mert amikor voltunk a kutyakiállításon,akkor volt ott havanese akinek detto ugyanez a szőre volt,és már idősebb kutya volt.Persze mi is elfogadjuk így Mollyt,de arra nagyon fogok figyelni,hogy legközelebb könnyen kezelhető szőrű kutyát válasszak:)

Edunak mindig nagyon jó szőre volt,ezért is mentem vissza arra a helyre,ahonnan őt hoztuk.Hát ezt most benéztük:)

2010. márc. 22. 14:03
2837 jav Molly
2010. márc. 22. 14:00
Nekem Edu nagyon tetszik,persze Molly is csak Edu-n látszik már hogy felnőt komoly kutya.Jó lenne ha Rocco-nak is egyenes szőre lenne majd ,mert most mint a széna boglya,De akármilyen lesz olyannak szeretjük,csak legyünk túl ezen az egészen.
2010. márc. 22. 13:55
Raktam fel hármat a képekhez "szieszta"közben,de nem sok minden látszik belőle.Nem tudom miért de egy jó képet nem tudok róla csinálni.Milyen hátteret kellene választani hogy látszon is belőle valami.
2837. fekete-fehér,Rocco (válaszként erre: 2834. - Daroki)
2010. márc. 22. 13:43
Néztem a képeket,nagyok szépek.Szerintem még molly szőre is változhat,mert kb Rocco -é is ilyen.Bizok benne hogy változik mert én is vagyok vele,öt perc után olyan mintha soha nem látott volna fésüt.Beszéltem egy tenyésztővel az azt mondta másfél éves korukra lesz a szőre végleges.Addig kölyök szőr.Bizzunk benne hogy kisimul addigra.Edu-é nem volt ilyen kölyök korban sem?
2010. márc. 22. 13:33
Sziasztok,ma egész nyugodt(csak el ne kiabáljam).Beszéltem a dokival is mert mondta hogy hivjam fel,és azt mondja ma már nem fájhat neki annyira.Inkább egy kis hiszti.Most nincs közönség egyedül vagyok vele,nincs is semmi, szépen alszik az ágyon.Kiváncsi vagyok ha este megjön a nejem akkor megint csinálja e?
2835. daroki (válaszként erre: 2834. - Daroki)
2010. márc. 22. 11:44
jav:teszek=teszel:)
2834. daroki
2010. márc. 22. 11:43

Tettem be pár képet a blökikről,egészen frissen készültek:)Egész pontosan mai képek:)

Rocco gazdi!Te nem teszek fel Roccoról??Kiváncsi vagyok a galléros képére:)Továbbra is jobbulást neki!!!Meg neked is:)

2833. daroki (válaszként erre: 2832. - Gviki)
2010. márc. 22. 09:07

Mi még a varratszedés után is visszaadtuk Edura pár napig,mert nagyon piszkálta magának a sebet:(

Sztem nálam Mollyval lesznek gondok,nagyon kis hisztis kutya,nem egy fegyelmezett,nyugis típus:(Ne nekem legyen igazam:)

❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook