Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Havanese gazdik fórum

Havanese gazdik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
2010. máj. 21. 11:19
Kint ha végzi a dolgát, közben mindíg mondom neki, hogy ügyes kutya, jó kutya, és olyan édesen néz fel rám közben :D Imádom! Most kaptam egy nagy pelust, nem raktam bele a tartóba, hátha így szimpibb lesz neki!
3071. f979700a86 (válaszként erre: 3069. - Jázminhercegnő)
2010. máj. 21. 11:12
Az ismerősödnek nem sok türelme volt a kutyájához.Vajon a gyerekét is megverte ha bekakilt?Türelem és tanítás,jutalmazás ha ügyesen elvégezte a dolgát az udvaron.A verés nem a legjobb módszer.Kb.8 hónapos korára szobatiszta lesz.Persze van amelyik kutyus korábban.
2010. máj. 21. 10:01

semmiképp ne verd meg!

akkro csak félni fog tőled...


szerencsére nálunk kb egyszer pisilt be, az is azért, mert délutánra megtelt a pelus:)

szerencsém volt:)

ezért tippet nem tudok adni, de semmiképp ne verd meg.

Amugy mostanába szoktam nézni a Póráz két végén c műsort. marha jó, jó kis trükkök vannak benne.

2010. máj. 21. 09:37
Sziasztok jó reggelt! Szeretnék egy kis ötletbörzét kétni rőletek! A szobatisztaságról lenne szó! Jázmin nem nagyon kultiválja a pelust. A hálószobán kívül -ahol alszik velem- bárhova pisil, a kakilásra van két bevált helye. Néha sikerül megvárnia, amíg levisszük, néha nem! EGy ismerősőm azt mondta, ő mindíg jól megverte a kutyát, ha bepiszkított a lakásba. Én nem tudom megverni Jázmint! A fenekére rácsapok ha kell, de megverni nem tudom! Mostmár 5 hónapos, , jó lenne ha megszokná, hogy lent végezze a dolgát, séta közben!
3068. daroki (válaszként erre: 3067. - Arany52)
2010. máj. 16. 15:11
Nem baj,majd lesz még jobb idő is!Csak győzzük kivárni:D
3067. arany52
2010. máj. 16. 09:48
Ronyka nálunk is szobafogságban van, sajnálom szegénykét, anynira vágyik le. Kénytelen vagyok én labdázni vele. Meglesz a folyókurám - ő a személyi edzőm:DDD
3066. daroki (válaszként erre: 3065. - Fekete-fehér,Rocco)
2010. máj. 16. 08:19

Sziasztok!


Igen,nálunk is két napja esik,ma még csatlakozott hozzá a jó kis szélvihar és sajna hideg is lett elég rendesen:(Most nálunk is csak 5 perc séta van,mert újabban nem szeretik a blökik ezt az időt.Persze ha meglátnak más kutyát,akkor nincs gond:)

2010. máj. 16. 05:41
Cudar egy idő van,mindenfele ennyire esik?Itt a hétvége és nem tudunk kimenni az udvarra,és még egész hétre mondja.
3064. fekete-fehér,Rocco (válaszként erre: 3060. - Daroki)
2010. máj. 16. 05:38
Oké,várjál türelmesen,de sajna te már a második vagy,mert a szomszéd asszony is szólt.Oda megy a kerítéshez és ott szokott vele vitatkozni,mert ha kint van az udvaron Rocco megugatja.Hiába mondom neki a szomszédokkal "jóba kell lenni"nem hallgat rám.
3063. fekete-fehér,Rocco (válaszként erre: 3062. - 257854e7de)
2010. máj. 16. 05:30
Sziasztok,most már látom.Nagyon aranyos és szép szine van.Kár hogy kifakult amint mondtad,de biztos így is jól néz ki.
2010. máj. 15. 22:40

Bocsánat, technikai probléma lépett fel:D.

De már visszavarázsoltam:)

Igen Rocco is és Molli is eszméletlen édes:)

A többi gazdi kutyusát még nem sikerült megnéznem, de ugyanúgy pótolni fogom mint a visszaolvasást.

3061. daroki
2010. máj. 15. 16:55
Betty!Én sem látom már a kutyusod képét!:((((
3060. daroki (válaszként erre: 3059. - Fekete-fehér,Rocco)
2010. máj. 15. 16:55
Szia Rocco gazdi!Megnéztem Rooco új képét!Csúcs ez a kutya,nagyon tetszik nekem!:)Ha már nem kell nektek,nyugodtan invitáljátok hozzám:DDD Na csak viccelek ám:)
3059. fekete-fehér,Rocco (válaszként erre: 3055. - 257854e7de)
2010. máj. 15. 14:06
Én nem találom,vagy már leveted?????Rocco nem világosodott ki,talán egy kicsit lett világosabb fekete.Úgy látszik ez sem egyforma,lehet hogy majd a nap kiszivja.Neki még nem volt vágva a szőre "eredeti fazon".Várom a másfél éves kort,akkor lesz végleges a szőr minősége.A "hajával" bajlódunk mert mindig bele lóg a szemébe,nem akar oldalt elállni.Aztán így fel van kötve neki.
2010. máj. 15. 13:57
Sziasztok!Mennyi idős?Nem látom vagy elkerülte a figyelmem.Ha megtapogatod és nagyon érzed a bordáit akkor sovány.Az hogy kicsi az lehet,mert álitólag vann mini hevanese is.Rocco most egy éves és 5,4 kg.Szerintem ő normál méret.
2010. máj. 15. 12:38
Szerintem sokat fog világosodni, mert ezekhez a képekhez képest már sokkal inkább ezüstös. Majd az első kozmetika után is teszek fel:) Szerintem ezüst-fehér lesz, fekete pofival:)
3056. daroki
2010. máj. 15. 12:35
Nagyon cukiiiiiiiiiii:)Majd később is tegyél fel róla képeket,kiváncsi vagyok,hogy mennyit fog változni a színe?!:)Meg persze a kutyus is:)
2010. máj. 15. 12:31

Igen, tudom, hogy nagy szerencsénk volt:)

Örülök neki, hogy már túl vagyunk rajta.

Raktam fel képet:)

Itt még csak 8 hetes volt:)

3054. daroki (válaszként erre: 3053. - 257854e7de)
2010. máj. 15. 11:23

Minden kutyusnál változó,hogy meddig tart a hiszti.Általában pár hét alatt abbahagyják:)


Parvo??Jaj!Nagyon nagy szerencsétek volt akkor!

Vigyázz arra a csöppségre!A harmadik oltás után egy-két héttel ajánlatos először levinni és még akkor sem órákra!

Képet teszel fel róla?Vagy már van,csak még nem vettem észre??

3053. 257854e7de (válaszként erre: 3052. - Daroki)
2010. máj. 15. 09:59

Olyan boldog vagyok, csak el ne kiabáljam:D.

Első este amikor nem volt hiszti. elaludtunk 11körül, és most keltünk fel. És nem ébresztett fel. Illetve éjjel kétszer elkezdte kaparni az ágy oldalát, de nem nyüszögött. lelógattam a kezemet, és abbahagyta. Szerintem kezdi felfogni, hogy az úg ynemmehet tovább, mert mindig nagyon mérges vagyok rá!

:)

Úgyhogy 9után felkeltem, gyorsan adtam neki enni(bár táp mindig van elötte, nem vagyok egy szívtelen gazdi:):):) ), és utána kimentünk futkározni, jól megdicsértem:)


Nem olvastam vissza a hozzászólásokat még, majd igérem pótolni fogom:) Nálatok mennyi ideig ment a hiszti?

Amúgy Mexike, ill Max:D:D... elkapta a parvót:( néhány hete. Az én hibámból, mert korán vittem le, és gondolom "benyalt" valamit. Nagyon mérges voltam magamra:(. De 4 nap alatt helyrejöttünk, és örülök, mert azt mondják, hogy aki egyszer már elkapta, többször nem fogja, sőt, kiskorában jobban viseli. Ááálítólag:)

3052. daroki (válaszként erre: 3050. - 257854e7de)
2010. máj. 14. 20:41
Akkor nem marad más,mint egy kicsi szívtelenség:)Azt hittem,hogy még mindig a mamája után sír,de ha csak hiszti,akkor muszáj tojni a fejére.Elhiszem,hogy nektek ez fárasztó és nehezen megállható dolog,hogy nem veszitek oda az ágyba,én sem tenném.De szerintem maradj vele kicsit szigorúbb,ne már most a fejedre nő:)Remélhetőleg egy idő után belátja,hogy hisztivel nem érhet el túl sok mindent:)
3051. daroki (válaszként erre: 3049. - QueenB)
2010. máj. 14. 20:38

Szia!


Én ha most kutyát vennék magamnak,akkor a Bien Caradostól vennék kutyust.Gyönyörű kutyái vannak,érdemes náluk kezdeni a keresést:)

Vagy itt Máriának is szoktak lenni kiskutyái,nem azért mert beakarok vágódni nála...de gyönyörű kutyusai vannak neki is:)Bár nem tudom,hogy lesznek-e még náluk kiskutyák,majd ő ír erről ha erre jár:)

3050. 257854e7de (válaszként erre: 3048. - Daroki)
2010. máj. 14. 19:40

Az a durva, hogy ott a helye az ágy mellett. amikor hozzánk került, és nyüszögött, mindig lelógattam a kezemet, és pont az ő ágyikójában landol. Érezte a kezemet, és megnyugodott. De már csak a hiszti megy. Tudja hogy szeretjük, és azt hiszi, hogy ezzel mindent elér. nem az anyukája hiányzik már neki, csak velünk akar aludni, amibe én nem megyek bele!

De azt nem bírom hallgatni, és kivárni, hogy lenyugodjon, és elaludjon, mert este aludnom kell...főleg úgy hogy tudom, hogy nincs baja, csak hisztizik.

Olyan mérges vagyok rá olyankor. Mérgesen rászólok, lekapcsolom a villanyt, de kezdi előröl:(De édes amúgy mert csukott szájjal, kidugja a nyelvét, hátralapítja a fülét, és meg lehet zabálni:D.

3049. QueenB
2010. máj. 14. 19:32

Sziasztok,

most szeretnék venni egy kiskutyát. Ez lenne az első kutyám, gyerekkorom óta nagyon vágytam rá. A kérdésem az lenne, hogy tudnátok e ajánlani megbízható tenyésztőt akivel felvehetném a kapcsolatot?

Előre is köszönöm a segítséget.

Később nyilván lesz még sok kérdésem:), de sokat megtudtam már a hozzászólások visszaolvasásából és csak még inkább biztos vagyok benne, hogy ez a fajta a nekem való kutyus.:)

3048. daroki (válaszként erre: 3047. - 257854e7de)
2010. máj. 14. 18:21

Szia!


Az ágyatok mellé tegyétek le a helyét és ha sír és könyörög,akkor is csak simogatással próbáljátok megnyugtatni.Én néha hangosabban szóltam már Mollyra,aztán egy idő után lenyugodott.Biztosan nálatok is majd kialakul az éjszakai rend,csak még kell hozzá egy kis idő!

Sok sikert!:)

2010. máj. 14. 17:58

Sziasztok!


Jaj de örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra.

Van egy 10 hetes kisfiúm, 2 hete van nálam. imádom, egy tündér. Ha nappal van...éjszaka mint akit kicseréltek. Felébreszt, vonyít, tudja, hogy mi is itt vagyunk vele. Szoba konyhás a lakásunk, tehát egy szobában alszunk. Csak úgy nyugszik meg, ha felvesszük az ágyra, elalszik, letesszük a helyére. Ezt kb kétszer csináltuk meg vele, mert nem akarjuk rászoktatni. Mit lehet tenni, ha esténként muszáj aludnunk, hogy reggel ne olyanok legyünk mint a mosott kaki? Hogyan tudnám leszoktatni erről?

Aki tud adjon valami tanácsot!!!!

3046. daroki (válaszként erre: 3045. - Jázminhercegnő)
2010. máj. 14. 16:50

Sztem egy éves kora körül elérik a végleges súlyúkat.Én is tervezem lemérni a blökiket,Edun látom,mintha kicsit kövérebb lenne,de amikor most egyik nap fürdettem Mollyt is,nem volt az a kis gebe:)Pedig nem esznek összevissza és még sokat sem.

Gazdik!Ti adtok valami külön vitamint a kutyáitoknak??Lehet volt szó erről régebben,de nem most nem rémlik.

A másik pedig a Lyme kór elleni védőoltás.Az én dokim nem ajánlja,inkább a megelőzést javasolja.Azt mondja,hogy jobban kell félnünk a babesiás kullancsoktól,mert azok vannak túlnyomó többségben.Ti,hogyan álltok ezzel az oltással???

2010. máj. 14. 08:42

Azt szerettem volna megkérdezni tőletek, hogy kb. hány hónapos korára éri el a véglegs súlyát a kutya? Jázmin most majdnem 3kb, a doki bácsi szerint kicsike!

Mi is gondolkozunk, hogy hozunk mellé még egy kutyust, de csak jövő tavasszal. Nem biztos hogy ugyanígy Havanese-t, mert tettszik a Máltai is!

2010. máj. 14. 08:40
Sziasztok jó reggelt! Én is régen voltam fent, de annyira lekötött a kis hercegnőm! olyan boldog vagyok hogy ő van nekem! Szerencsésnek mondhatom magam, mert ő elvan otthon! Reggel elmegyek dolgozni, a gyerek a suli után leviszi őt, aztán ha hazaérek, jöhet a nagy séta!
3043. d11354fb1f (válaszként erre: 3042. - Krisztimilan)
2010. máj. 7. 08:00

Szia!


Mennyi idős?:)

Biztos édes nagyon, én 3 hete hoztam el, és annyira vártam, mint kiskoromba a jézuskát:D

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook