Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Havanese gazdik fórum

Havanese gazdik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
3432. f979700a86 (válaszként erre: 3431. - Heni86)
2010. júl. 21. 17:48
Én már megnéztem őket.Tüneményes Bella,az ágyikójában.
3431. Heni86
2010. júl. 21. 16:54

Sziasztok!


Köszi Jázmin! :) Tényleg édesek de amellett égetnivalóan rosszak is. :) Viszont marha jól elszórakoztatják egymást amíg Bella ki nem dől. Carlos bírná non-stop. :)


Tegnap kicsit kikozmetikáztam Carlost. Ráfért már. Volt minden, mosás-vágás-szárítás. :) Ja és körömvágás is. Nagyon aranyosan tűrte. De ez, hogy napról napra változik és nem tudni mi lesz belőle elég necces. Így lenyírt pofival tisztára olyan mint egy uszkár... :))


Bella pedig tüneményes kis bohóc, játszógép. Nálunk is az van, ha nem figyel valamelyikünk megy és addig riszálja magát amíg be nem vonja a játékba. :) Ráadásul hihetetlen módon tud bújni és szeretni. Enni pedig már nem hajlandó csak szárazat.


Kitti a naplómat az adatlapomon-interaktivitás fülecske alatt megtalálod úgy, hogy Kutya falkánk.


Marcinak pedig csóközön. Jól felvitte az isten a dolgát. :) Jó pihenést nektek!

2010. júl. 21. 16:22
Heni ,hogyan tudok rá keresni a naplódra?
2010. júl. 21. 16:19

Pénteken elkezdem őket itthon hagyni hogy szokják, ne hangoskodjanak, és akkor nem lesz gond senkivel.

Meg elkezdünk tanulni is:) apróbb dolgokat pl.Ül,fekszik gyere ide

A gyere Félixre olyan édesen szalad már:))

2010. júl. 21. 16:16

Kiváncsi vagyok milyen lesz Félix.

Nálunk a párom se volt lelkes,sőt a szomszéd se amikor meglátta:/

de a párom is megszerette Félixet nagyon mert Félix odavan a páromért,állandóan a sarkába van :)

2010. júl. 21. 16:09
Kitti is a jobb lábára nem lép rendesen,de csak ha kocog amúgy rendesen használja.
2010. júl. 21. 16:08

Sziasztok,

előbb jöttünk mert a kutyus akire vigyázzok elég szőkős, meglógott még szerencse hogy el tudtanm kapni:/ meg Kittiben találtam kullancsot igy gyorsan haza jöttünk..

Félix lent már szinte szobatiszta volt:)

Kitti is a jobb lábára nem lép rendesen, a doki azt mondta nem vészes figyeljük ne rosszabbodjon,majd akkor vigyük.

3425. Jázminhercegnő (válaszként erre: 3424. - Marci Mama)
2010. júl. 21. 14:34
Na, ha csináltál Marci-s Gobleint, eladhatod a k ikötőkben :D Ha elküldi, mindenképpen felteszem a szökőkutas képet! A hónaljak,hajlatok nálunk is érzékeny pontok, néha még morog is! Élvezd a napsütést és a vizet helyettünk is!
3424. Marci Mama (válaszként erre: 3422. - Jázminhercegnő)
2010. júl. 21. 14:31

Majd rakd fel a szökőkutas képet!!! :)


Én goblein hímzéssel szórakoztatom magam

mostanában, a gyerekek mondták, hímezzek Marcit (mint a Voda reklámban a Vadon Jani - biztos láttátok)


Ma Fonyód felé tartunk.. végre megtaláltam a szőrkefét a hajón lévő őskáoszban, és nagy mértékben rasztátlanítottam Marcit (a víz a raszta táptalaja :().. jövőre rövidebb szőrrel jövünk.. a fotókon lévő plüsskutya design lenne jó, de annál sokkal hosszabb most Marci..de pénteken elmegyünk Füredre egy kutyakozmi ismerőshöz, bevállalta Marcit egy alapos kifésülésre, meg itt-ott igazításra, köröm vágásra. (legalább Ő rendben lesz, ha már én nem jutottam el a kozmetikushoz :))

Nekem pl a hónaljában meg a hasán nagyon nehezen engedi kifésülni. Ketten fogjuk és úgy tekeredik, mint egy hernyó... nem tudom, Ti hogy vagytok ezzel???

Napos napot mindenkinek! :)

2010. júl. 21. 10:01
Heni, megnéztem a kutyafalkádat! Hát valami gyönyörűek! Carlos egyenesen imádnivalóóóóó! Bella pedig egy igazi szépség!
3422. Jázminhercegnő (válaszként erre: 3420. - Marci Mama)
2010. júl. 21. 08:13
Ja, meg még azon nevettem, hogy ugye minden gyerek mondja, hogy ő is akar ilyen kiskutyát! Eszembe jutott, hgoy varrok ki plüss kutyákat, és eladogatom :D kis kiegészítő jövedelem!
3421. Jázminhercegnő (válaszként erre: 3420. - Marci Mama)
2010. júl. 21. 08:12
HÁt ez a Marci egy császár! Milyen jó dolga van! A táblán már mi is gondolkoztunk, mert nálunk meg sok a turista, meg ahova lejárunk játszani sok a kisgyerek! mindenki simogatja becézi, játszanak vele! Ráadásul a Jázmin még rá is játszik, mert ha épp nem foglalkoznak vele, akkor produkálja magát! A szülők szokták mondani, hogy a nagy kergetőzésben jól lefáradnak a gyerekek! Ha akarnék almot már mind eladhattam volna lent! A múltkor volt lent egy pasi, aki utazási irodának készített fotókat. Lefényképezte a Jázmint, ahogy pancsol a szökőkútban :D Azt mondta, majd elküldi e-mailen!
3420. Marci Mama (válaszként erre: 3409. - Heni86)
2010. júl. 20. 16:36

Köszönjük! :)


Marci a kikötők kedvence. :) Badacsonyban nagy sikert aratott. Mivel zárt kikötő, ma reggel lezuhiztuk kicsit, hagytuk szaladgálni kint.. na, volt nagy babusgatás, volt aki ölben hozta.. :)

Ezen a nyáron sok családi albumban fog szerepelni, többen fényképezkednek vele. Már mondtam, kap a nyakába egy táblát: "Fotó 500 - kajára kell! :)"

Este kapott az étteremben kis hekket (átmutyizva mint anno a gyerekeknek, nehogy szálka legyen benne), meg egy falat hurkát.. többet eszik itt, mint otthon, pedig nem meleg a házunk..

Ma Keszthelyre tartunk. Most a fukszban (hajó eleje kabin) hentereg, ott árnyék és hűvös van, jár a levegő.. tényleg rohadt jó dolga van! :)

További szép napot mindenkinek, minden kis havira gondolunk innen!!!

(majd teszek fel képeket is a jhéten)

3419. Marci Mama (válaszként erre: 3410. - Judit1960)
2010. júl. 20. 16:23

Én néztem a picit, tündéri!


Nálunk a cipő rágás abban nyilvánul meg, hogy a család összes pasi tagja bármely és bármilyen lábbelijét elő hagyhatja, hozzá sem ér. Én cipőim tekintetében kárlista: fehér magassarkű bőrcipő teljes hátsó kérge, fehér Tamaris (kedven szandi!) teljes pántozat, fekete bőrpapucs lábujj közi pánt (ez cipész által menthető volt) Mindezt kb 8 hónapos kora után. Semmi mást, soha.. A magas fokú veszélyeztettség miatt mindenki az én cipőim menti, ha éppen a két szatyorral a kezemben csak kilépek belőle.. nem tudjuk, ez miért van.. és ha megszidtam is nagyon, akkor is megtette újra :(

De tárgy rágás (emeletre vezető falépcső sarka)ellen bevállt az erős pista! :) Picit be kell kenni, soha többet nem rágja meg..

3418. Marci Mama (válaszként erre: 3411. - Szopran)
2010. júl. 20. 16:16

Szia!

Mi pont akkor mutattuk a dokinak, amikor "bekaptuk" a kullancsot (és megkapta a csípős szurit)és akkor megmozgatta, érezte, hogy ki-ki ugrik. Abban maradtunk, hogyha megyünk vissza aug-ban az 1 éves oltásra, akkor tüzetesen elővesszük a kérdést.

Csak a kocogásnál jön elő (balra sasszé kirúg :)) - de őt nem zavarja), de akkor ugyan elég gyakran. Ha sétál, vagy rohan, akkor nem.

Nektek mennyire látványos?

3417. Heni86
2010. júl. 20. 13:32

Sziasztok!


Képzeljétek Bella olyan egy kis bohóc! :) Egész nap nevetünk rajta. :) Produkálja magát. Már most látszik, hogy annyira más természetű mint Carlos...


Ja! Ha meg eszébe jut, hogy fáradt fejvesztve rohan a helyére mintha valami halaszthatatlan dolga lenne. Mindig azt hiszem pisilnie kell és rohanok utána erre látom, hogy csak lefeküdt. :))) Tüneményes. :)


Carlos más tészta. Ő inkább kicsit magának való. Néha jön játszani de inkább elvonul a fűbe egy labdát rágcsálni. Viszont lehet hogy mégis elajándékozzuk mert a férjem mamája egyedül él és jó társaság lenne. Na neki szívesen odaadnám mert tudnám hogy király dolga van és akármikor láthatnánk mert pár percre lakik. De nehéz ügy mert úgy hozzánk nőtt. Akár milyen is...

3416. daroki (válaszként erre: 3414. - F979700a86)
2010. júl. 20. 12:54
Igen:)
3415. Jázminhercegnő (válaszként erre: 3412. - F979700a86)
2010. júl. 20. 11:07
Akkor reménykedem! :D
3414. f979700a86 (válaszként erre: 3413. - Daroki)
2010. júl. 20. 06:32
Mint,ahogy az én Jackym is:-D
3413. daroki (válaszként erre: 3412. - F979700a86)
2010. júl. 19. 20:33
Edukám olyan jó kiállású,csak töketlen:D
3412. f979700a86 (válaszként erre: 3404. - Jázminhercegnő)
2010. júl. 19. 19:44
Ez attól függ,hogy találok-e egy jó kiállású kant Ariel mellé.Ha igen,akkor jövőre talán lesz még alom.
3411. szopran
2010. júl. 19. 17:12

Sziasztok, régen jártam erre. Nagyon meglepődtem és elgyönyörködtem. Mennyi új kutyus lett hirtelen. Nagyon édesek!!!:) Milyen jó is volt babázni...!:) Jó egészséget mindegyiknek!

Marci mama azt hiszen Buksi is patellás, nagyon kapkodja a lábát. Mutattam a dokinak, de azt mondja egyenlőre nincs vele tennivaló. Nálatok?

3410. Judit1960
2010. júl. 19. 14:53

Sziasztok!

Igaz, hogy múlt héten kaptam Tőletek "véleményt" rendesen, de nem bírom ki, hogy ne dicsekedjek el a picurkámmal. (tettem fel képet is) Molly szombaton betőltötte a 7 hetet. Július 9 óta az enyém:-)). Imádjuk egymás. Olyan állandóan, mint aki lenyelt egy duracel elemet:-)

Nagyokat pisil (udvaron) és ha éppen nem veszem észre, hogy felébredt a szunyókálásból, akkor persze a lakásban is. Éjjel 10-kor, éjfélkor, 3-kor és reggel 6-kor is leszaladtam vele, utánna mindig szivaccsal 4 pici láb mosása. Ez az éjjeli programom:-) Ma már sajnos dolgozom, délben hazamentem (a hivatal szomszédban van), de semmi sírás nem volt. A nem szót már megtanulta, ha kimondom nem rágja a lábam, papucsom. Soha nem hittem, hogy ekkora boldogság egy ilyen kutyus! Emlékszetek, nekem még csak vágyam volt eddig, de Döme cicám halála után megvalósítottam az álmom és nem bántam meg!

Pussz mindenkinek! Judit

3409. Heni86 (válaszként erre: 3405. - Marci Mama)
2010. júl. 19. 14:18
De jó nektek! :) Így el lehet viselni a nyarat és a meleget. :)
3408. Heni86 (válaszként erre: 3397. - 12ff3eb628)
2010. júl. 19. 14:17
Gratulálok!
3407. Heni86
2010. júl. 19. 14:16

Helló!


Nagyon jól vagyunk. Két rosszcsont pörög egész nap. :) Aztán kifáradnak és kidőlnek. :)


Nagyon édesek egyébként. Carlos igazi kis zsizsik, Bella pedig gyönyörű és kis rágógép. :)


Kisfiam is imádja őket. Bent Bellázik, kint Carlosozik.


Képet teszek fel róluk a naplóba!


Szép napot mindenkinek!

3406. Jázminhercegnő (válaszként erre: 3405. - Marci Mama)
2010. júl. 19. 13:38
De jó nektek! irígyellek! Mi a múlt héten voltunk motorcsónakkal, és Jázmin nagyon élvezte, kitartotta a kis fejét, és élvezte, hogy sűvít a szél! :D
3405. Marci Mama (válaszként erre: 3402. - 12ff3eb628)
2010. júl. 19. 13:24

Tündériek a kutyik!!! :)

Nálunk néha én is elcsábulnék még egy kutyira, sőt, én a "babázást" is kipróbálnám, de Marcika valószínű nem lenne minőségi Apuka (valószínű patellás).. és elfogult szülők is vagyunk, nekünk Marci annyira tökéletes, félek, még egy ilyen tuti nem lenne! Ja, és a Párom nem menne bele.. :) (2+2 gyerek, Marcika és Cimike a cica)

Mi most hajózunk, Marcit annyi új inger éri a kikötőkben, akkorákat csavargunk, tegnap este úgy nyúlt el, csak azt nem mondta, hogy "hagyjatok már aludni!!!".. most éppen Badacsonyba tartunk, és együtt alszik a nagyfiammal a hajó orrában.. tündériek :))

3404. Jázminhercegnő (válaszként erre: 3388. - F979700a86)
2010. júl. 19. 11:07
Dmaria, tudom hogy már mondtad, de azért megkérdezem, hogy már egyáltalán nem terveztek almot?
3403. Jázminhercegnő (válaszként erre: 3402. - 12ff3eb628)
2010. júl. 19. 10:34
Jajjj, hát valami tüneményes!!!!
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook