Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Havanese gazdik fórum

Havanese gazdik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
2010. júl. 25. 11:44
Az is lehet álmodik olyankor,és küzd valamivel.Néha a mieink is csinálják,még ugatnak is hozzá.Szerintem ha ébren nem csinálja akkor nincs baj,de hát kérdezd meg a dokit,az a biztos.Hiába származnak Kubából,szerintem nem birják annyira a meleget.
2010. júl. 25. 11:35
Sziasztok,olyankor megszúrja a varrat.Rocco is akkorákat ugrott néha,és szaladt egy kőrt.Ő a gallért is nehezen viselte,attól volt mélabús.Mikor itthol voltunk levettem róla és ráadtam a hámot így szabadon volt a feje, sokkal jobb volt neki.A séta jót tesz neki(elvonja a figyelmét)A kedve vissza jön pár nap alatt,,de mikor már kezdett száradni a seb,Rocco akkor volt nagyon türelmetlen.Állandóan kapkodott hátra,és ha levettük a gallért ,egyből bontani akarta.Mikor szedik a varratot????Utána már sokkal jobb lesz.
2010. júl. 25. 10:07

Sziasztok, jó reggelt. Végre átaludtuk az éjszakát, nemrég ébredtünk, de Jázmin megint elaludt, jó fáradt lehet, mert horkol :D! Gondolom a három nap nem-alvás eredménye! Bekentem a hasát körömvirág krémmel, hogy ne viszkessen neki, és úgy látszik használt. Tegnap este evett rendesen, de ma még csak ivott, azt is úgy, hogy elé tartottam a tálat. Holnap már mennem kell dolgozni, így remélem már jobban lesz!

Marci-mama: mi általában este 2-33 órát csavargunk, utána hazajövünk, eszik és lefekszik. Talán a fáradtság miatt zihálhat így? Most nem zihál pl.

3459. Marci Mama (válaszként erre: 3458. - Jázminhercegnő)
2010. júl. 24. 22:47

Sziasztok!


Visszatértünk.. :)

Gondolom mindenki fellélegzett a hűvös szellőben - mi is, balcsin is meleg volt :)


Marcika meg lett "kopasztva", ugyanis a legnagyobb igyekezetem ellenére sem sikerült a szőrét kordában tartani a sok pancsolás során, és tegnap a füredi fodrász néni már nem tudta mindenhol kibontani a filcesedést, így egységes nyírás következett... a srácaim figyelmét előre felhívtam, hogy ne röhögjenek majd rajta :).. de ő nagyon élvezi az új ruháját.. és amennyire élvezte az egész hetet, annyira örült ma a haza érésnek.. már pár km-el korábban teljes extázisban volt a kocsiban. Ő szokott középen ülni, és mászott át a fiúkon az ablakhoz (már amennyire a biztonsági öv engedte) Haza érve végig hemperegte a kertet, gondolom "felvette az otthon szagát"... és hát mindenhol jó, de legjobb itthon :)


Jázminhercegnő: Marci is szokott szaporán lélegezni, de csak melegben (én úgy hívom, álmában liheg).. biztos, hogy nincs melege, mikor lefekszik? Nem játszott, ugrált előtte?

Szép estét/vasárnapot mindenkinek!

2010. júl. 24. 12:57
Ja, még azt akartam kérdezni, hogy szerintetek z mitől van, hogy Jázmin ha lefekszik, nem mindig egyenletes, lassú a légzése, hanem kicsit szapora.Most is, pedig most nincs meleg. Mindig elfelejtem a dokit megkérdezni..
2010. júl. 24. 12:55
Sziasztok, nálunk is 40 fok volt tegnap, ráadásul most fesztivál van, nagy a tömeg! Tegnap Jázmin már egész jól volt, de az éjszaka megint nehéz volt, és ma megint nagyon nyűgös, még nem is evett semmit. Felhívta ma dokit, azt mondta adjak még neki 1/4 fájdalom csillapítót. Most elaludt a fiam plüsskutyáján. Nem tudom, hogy ez normális -e ivartalanítás után,de időnként felnyüszít, dobálja a farát, és "kaparja" a takarót. Aztán bemegy a fürdőszobába,ott ül, és néz maga elé. Hiába hívom,nem jön. De ha lemegyünk sétálni, azt élvezi.Most kicsit beborult, van egy kis szellő..
3456. fekete-fehér,Rocco (válaszként erre: 3448. - 12ff3eb628)
2010. júl. 24. 08:18
Sziasztok,megvagyunk csak a gépünk bemondta az unalmast,(nem birja ezt a nagy meleget).Rocco így rövid szörrel elég jól elviseli,igaz az előszobába vannak egész nap a kövön.Besötétitek és egész nap jó hüvös van nekik.A szomszédok szerint nem sokat vannak kint,csak ha történés van.Most piheni ki a mult heti fáradalmakat(már nincs itt Bigyó)
3455. daroki (válaszként erre: 3454. - 12ff3eb628)
2010. júl. 23. 15:35
Sokan vannak még így ezzel:)
3454. 12ff3eb628 (válaszként erre: 3453. - Daroki)
2010. júl. 23. 15:28
Daroki irigyellek én leviszem a kutyákat és csavarni lehet belőlem...
3453. daroki (válaszként erre: 3449. - Arany52)
2010. júl. 23. 14:29
Nálam is az előszobában vannak,igaz nálunk kő van lerakva,az is jól hűsíti őket.Egyedül én bírom a 40 fokot izzadás nélkül:)
3452. daroki (válaszként erre: 3448. - 12ff3eb628)
2010. júl. 23. 14:28

Sziasztok!


Vagyok,olvasok,csak most csöndben vagyok:)Amúgy minden okés nálunk,csak ezer a dolog:)

Szépek a kutyuskák,mindig megcsodálom az új képeket:)

3451. f979700a86 (válaszként erre: 3444. - 12ff3eb628)
2010. júl. 23. 12:23
Nagyon jók a képek amiket felraktál:-))
2010. júl. 23. 10:59
Szia, hát nálunk is meleg van nagyon mi is nyolc uán indulunk ha már kezd hüvösödni az idő.
3449. arany52
2010. júl. 23. 10:48
szia, én itt vagyok, csak kutyussal együtt szenvedjük a meleget. Lányom csak este 8 után viszi a kis rosszcsontot sétálni. egésznap az előszobában pihenget , mert a linoleumon van a leghűvösebb.
2010. júl. 23. 10:16

Roccoék merre vannak?

És Daroki,meg arany?

2010. júl. 23. 10:14
néha előfordult egy kis nézet eltérés de békések vagyunk
2010. júl. 23. 10:13
Nem zavarsz ez egy békés fórum
3445. kelemon (válaszként erre: 3444. - 12ff3eb628)
2010. júl. 23. 10:12
Nem baj, hogy ide jöttem a fórumra? Igaz nekem nem havanese van, de nagyon hasonlít rá az én kutyám.Bichon családba tartozik az enyém is. Ha zavarok, akkor küldjetek el.Nem akarok veszekedést, bár láttam egy kicsit visszább bele olvastam,hogy volt valami balhé itt.
2010. júl. 23. 10:05

Szia Móni:))

Képzeljétek itthon hagytam ma a lurkókat és síri csend volt egy hang se volt:))

remélem meg marad ez a jó tulajdonságuk:))))

Most játszanak.

Egyre csak nővünk napról napra bár még nem vagyunk akkorák mint az tesója volt amikor Mariatól hoztuk a picit.:)

egyre önállóbb,csak az a baj nincs nyakörv a méretében majd készítenem kell neki:)

jövö héten megyünk oltásra:))

3443. kelemon
2010. júl. 22. 22:17
Üdvözlök mindenkit, remélem tegezhetek mindenkit, elnézést, hogy bepofátlankodtam,tulajdon képen Éva miatt jöttem ide, akarom mondani Kitty és az új kis jövevény miatt Félix miatt.Ma láttam, hát teljesen oda voltam, irigyellek Éva. Remélem több alkalmam lesz látni a picurt,és azt is remélem hogy nem ellenfelek lesznek Jasperral, hanem jó haverok.
2010. júl. 22. 16:49
remélem, mert eléggé aggódom
2010. júl. 22. 13:12

Hát hogy szomorkásan nézett maga elé meg nem volt kedve semmihez:(

légy türlmes 1-2 nap és rá se ismersz:)

2010. júl. 22. 12:31
Köszönjük. Mozogni már mozog, de elvonul. Nem jön csak ha nagyon fáj neki. Gondolom, olyan szomorúnak látom. Mit jelent hogy depis lett? Elmúlik? Próbálom ölelgetni, babusgatni, finom falatokat adni neki.
2010. júl. 22. 10:43

megviseli őket ez a műtét, az első kutyim depis lett mikor csinálták a mütétet,légy hozzá kedves járj a kedvébe,holnap már jobb lesz, ne aggódj.

jobbulást nektek

3438. f979700a86 (válaszként erre: 3437. - Jázminhercegnő)
2010. júl. 22. 09:50
Szerintem csak bágyadt az altatástól.Nem lesz vele semmi gond.Majd fog enni is.Azért nem kis műtétje volt.
2010. júl. 22. 08:07
Sziasztok, kérnék egy kis tanácsot. Tegnap este megjöttünk az ivartalanításból. Nem aludtam semmit-illetve csak kicsit- nem mertem. Egész jól van, de csak ül, néz maga elé, és kicsit imbolyog. Inni iszik, de enni csak egy-két falatot evett. Ez normális? Reggel már adtam neki fájdalomcsillapítót, ül a kosarában és néz.
2010. júl. 22. 07:26

mennyi idős most Carlos?

Jó nagyot nőtt:))

3435. 12ff3eb628 (válaszként erre: 3434. - Heni86)
2010. júl. 22. 07:14

Érdemes kivágni a szőrt a szemükből és igy az nem zavarja őket ,és nem is könnyeznek annyira tőle.

nálunk bevált a bórviz.

3434. Heni86
2010. júl. 21. 23:14

Mi a fésüléssel nagyon jól állunk. Carlos enged mindent hellyel-közzel. Bella meg csak a talpa környékére érzékeny. Naponta 2x kell őket fésülnöm legalább a rohadt királydinnye miatt. :(


Bellánál a szemkörnyék tisztítással vagyok nagy bajban. Azt nagyon nem komázza. :( Az a baj, hogy egyre jobban vörösödik és nem igazán tudom neki borvízzel lemosni.

3433. szopran (válaszként erre: 3418. - Marci Mama)
2010. júl. 21. 22:06

Nagyon érzékletesen írtad le ezt a "balra sasszét"!:))) Nekünk is pont így.Engem nagyon idegesít, de a doki szerint nem kell semmit csinálni vele-egyenlőre. Hú de jó dolga van Marcinak!:)Igen a hónalj és a has kényes területek fésülés szempontjából.

A papuccsal kapcsolatban: szerintem a kötődés miatt papucsoznak. Buksi soha semmit nem rágott meg, nem rongált. Viszont mikor elmegyek (akár csak vásárolni fél órára) előhalássza a papucsomat, ráteszi a fejét és úgy vár. (férjem meséli-na meg a papucs árulkodik) De nem rágja, csak szagolgatja:) Nem panaszkodhattok a jó időre, további kellemes hajókázást!

❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook