Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Havanese gazdik fórum

Havanese gazdik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
2010. szept. 3. 08:53

Sziasztok!


Miújság van veletek, hogy vannak a kutyusok?

3851. Heni86 (válaszként erre: 3850. - Marci Mama)
2010. szept. 2. 18:05

Ez örökíthető betegség? :(

Kár pedig tényleg cukorpofa. :)

3850. Marci Mama (válaszként erre: 3848. - Heni86)
2010. szept. 2. 16:19

Köszönjük!!! :)


Hát igen.. ha nem lenne Fred Aster-es a járása, nagyon gyúrnánk az apa szerepre..

(bár némi "aggállyal" tölt el, hogy 1 éves, és még nem forog a nők után! :))

3849. rikkkrisztina (válaszként erre: 3845. - Marci Mama)
2010. szept. 2. 12:59

Szia!


Én is válaszoltam.Előre is köszönöm!

3848. Heni86 (válaszként erre: 3845. - Marci Mama)
2010. szept. 2. 12:49

Marciról a tihanyi kép nagyon édes! :)

Nagyon jóképű kiscsávó! :)

3847. Heni86
2010. szept. 2. 12:47

Nálunk van kifejezettem RC állateledel bolt. Ilyet se láttam még... Kimérve is lehet venni. Bár nekünk nem számít mert Bella nem eszi. :( Maradt egy kicsi a zacskóban még amit kaptunk Dmariatól és elé raktam de nem kellett neki. A Select gold és a Hill's a favorit. Kipróbáltuk a Dog Chow-t is de az sem kell. Kissé válogatós a kisasszony. :))


Illetve a petnet webáruháznak a telephelye is itt van tőlünk pár km-re. Oda el szeretnék menni valamikor mert van pár jópofa cucc amit kinéztem és úgy nincs pktg.

3846. Heni86 (válaszként erre: 3841. - Rikkkrisztina)
2010. szept. 2. 12:43

Köszi! :)


Áhh még nem merem. Még a pórázt se nagyon tűri, meg nem is tud rendesen sétálni. 1x már kivittük az utcánkba egy kis körre de még nagyon kajla. Meg kell tanulnia főleg ha kutyák közé visszük. De legközelebb már ott leszünk. :)

2010. szept. 2. 12:42

Pl. Lehel piac galérián a mozgó lépcsőnél van egy állatkereskedés.. ott... (meg Mogyoródon, mi ott lakunk, de gondolom ez nem esik útba :))

De én sok helyen láttam már kisebb állatfelszerelés/horgász boltban, hogy megveszik az 50 kilós zsákot, és abból árulják kimérve a szárazat.. és jóval olcsóbb..

3844. Marci Mama (válaszként erre: 3843. - Rikkkrisztina)
2010. szept. 2. 12:40
Írtam privit, nézd meg az üzeneteidet.. :)
3843. rikkkrisztina (válaszként erre: 3842. - Marci Mama)
2010. szept. 2. 10:30

Szia!


Elolvasnád a mai levelem , mert érdeklődtem a talival kapcsolatban!Köszike

2010. szept. 2. 10:12

Én néha körbe néztem a webáruházakban, de végül sose rendeltem.

Tápot vagy a Lehel piacon (galérián), vagy a közelben lévő kisállat kereskedésben veszek. Ott kimérve van a Royal Canin, Nutrition trainer (most ezeket esszük, de van más is), és így a legolcsóbb. Ennek kb 1000 Ft kilója, pl a Freshnaps-ben 1700 a RC csomagolva.

Ha pipere kell, akkor is oda megyek (FN), elég nagy a választék. Sőt, a Lehelen van az Animonda 400 gr-os konzerv, Marci azt szereti nagyon, 380 Ft, ennél olcsóbban még nem találtam még web áruházban sem (és ha otthagyok 2-3000 Ft-ot, kapunk kis ajándékot is :)).

(és persze van + posta ktg a web áruháznál)

Egyéb termékek esetében, játék, fekhely, stb. én szeretem megfogdosni a dolgokat.. :)

3841. rikkkrisztina (válaszként erre: 3840. - Heni86)
2010. szept. 2. 09:08
Gratulálok , hogy ilyen kis ügyes a kutyusod.A miénk is hamar lett szobatiszta.Esetleg szerintem megpróbálhatnád, hiszen nem beteg kutyák közé viszed.Nagyobb veszélyt jelent egy kóbor kutya , mint sok egészséges kutya.De ez csak az én véleményem.Én már az utolsó oltása előtt kivittem , és nagyon élvezte, persze én is figyeltem rá, hogy kivel játszik meg minden.Remélem nem veszed tolakodásnak.
3840. Heni86
2010. szept. 2. 08:58

Sziasztok!


Remélem mindenki jól van! Gazdik és kutyusok is. :)


Bella nagyon jól van. Nő mint a gomba, és egyre szebb. Nekünk legalábbis. :) Éééés 99% szobatiszta! Éjjel még bepisil egyet de ennyi. Kis ügyes. :)


Tegnap voltunk a dokinál és megkapta az utolsó oltást, már csak a veszettség elleni kell de pár nap múlva már mehetünk hosszú sétára. Alig várom. Illetve végre tényleg megkapta a chipet is. Eddig nem tette be a doki mert azt mondta túl kicsi, ne kínozzuk ha nem muszáj. Most is sikerült rendesen megharapnia szegény dokit. :(


Most meg épp ül egy tornazsákon és a gyerek húzza körbe a lakáson. :))) Eszméletlen milyen jókat játszanak együtt.


A tápokhoz nem tudok hozzászólni mert mi még nem próbáltuk ezeket...


Mi is szívesen mennénk a talira de mivel még az oltásai nem védik inkább csak a következőre.


Szép napot mindenkinek!!!

3839. rikkkrisztina (válaszként erre: 3833. - Marci Mama)
2010. szept. 2. 08:15

Szia!


Érdeklődnék, hogy tudnánk e vasárnap korábban találkozni, mert nem tudom , hogy hol van a tali helye a Hajógyári -szigeten , még nem voltam soha.Tudnánk esetelg valahol talizni. Ha gondolod megadom majd a számom és megbeszéljük, hogy hol és mikor.Előre is köszönöm.Üdv : Kriszta

2010. szept. 1. 19:27
de aranyos volt a forgalmazó a telcsiben mert küld postán kicsi kiszerelést nekem ,kissé problémás vagyok asszem:))
2010. szept. 1. 19:25
hát a nagyobb elég válogatós, meg nem birja a csirkét meg a tojást Félinek nincs baja semmivel
3836. rikkkrisztina (válaszként erre: 3835. - 12ff3eb628)
2010. szept. 1. 19:15
Mindkét táp nagyon jó.Én próbáltam őket, de a kutyám nem nagyon akarta megenni, egyiket sem.Bár ami igaz az enyém elég válógatós.Neked talán nagyobb sikered lesz vele.Szerintem jó minőségű mindkét táp.
2010. szept. 1. 19:13

Sziasztok,

van valakinek tapasztalata Acana vagy orijen táppal kapcsolatban?

2010. szept. 1. 18:59
Egyenlőre oké.Remélhetőleg tudok menni.Még jelzem jó?Teszek fel képet is!
3833. Marci Mama (válaszként erre: 3832. - Rikkkrisztina)
2010. szept. 1. 16:51

Nem jöttök vasárnap a havanese talira?

A hajógyári szigeten lesz 11-kor.

2010. szept. 1. 16:05

Szia!


A kutyus egy tünemény, majd este teszek fel képeket. Én is úgy bánok az enyémmel , mint egy gyerekkel. Ez velük jár sajna.Remélem jól vagytok. A sétát már mis is nagyon vártuk , egy élmény, amikor lesznek barátai és játszanak, meg minden.Ez tök jó!

3831. Juli68 (válaszként erre: 3830. - Marci Mama)
2010. szept. 1. 15:13
Szia, igen van két gyerkőcöm, már nagyok a lányom kirepült a fiam 20 éves még tanul (túlzásba nem esik..) Az én párom is azt mondja a kutyának ha hazaérek: megjött anyu.. A vicc az, hogy Édesanyámnak van egy fehér havanese kutyusa, a Misi, és úgy haragudtam érte, amiért úgy bánik vele mint egy gyerekkel. Még az orvosnak is azt mondta mikor beteg volt, hogy nincs egyedül, ott a Misi.. Mondjuk anyukám nem neveli, inkább őt neveli a kutya:)Pedig azt tapasztalom e rövid idő alatt mióta Kira velünk van, hogy nagyon hamar, és szívesen tanul.
3830. Marci Mama (válaszként erre: 3829. - Juli68)
2010. szept. 1. 15:02

Megnyugtatlak, a teljes "elhülyülés" fenyeget! :).. mi már ott tartunk.. :)


Van gyermeked?

Nekem van, kettő, kamasz fiúk.. haverok, buli, fanta.. Marcika (kutyink) meg a "pici".. valamelyik nap azt mondtam, milyen jó, hogy ő majd nem akar bulizni menni nagykorában, és nem kér majd zsebpénzt! (igaz, soha nem fog egyedül pisilni, vagy lábat mosni:))

Párom csak "kutyagyereknek" hívja.. :)

3829. Juli68 (válaszként erre: 3828. - Rikkkrisztina)
2010. szept. 1. 13:58
Szia Kriszti, ez már a veszettség elleni lesz, a héten már voltunk néhányszor sétálni, de csak félve, nem engedtem másik kutyához, és fűre sem nagyon. Várjuk az igazi sétát! Remélem nem viseli meg a szuri, a legutóbbi után este levert és lázas volt, remegett. Van képünk feltöltve, megnézheted, te is rakj fel! (hülyülök, már úgy viselkedem vele mint egy gyerekkel..:))
3828. rikkkrisztina (válaszként erre: 3827. - Juli68)
2010. szept. 1. 10:49

Szia!

Gratulálok nektek!Gondolom már nagyon várjátok a sétát mi?Vigyázz a chipezés egy kicsit fájdalmas .Nekünk nagy ugrált amikor beadták neki.Milyen színű a kutyusod?Gondolom még kis picike ugye?Ilyen kor olyan kis aranyosak.A miénk már 1 éves elmúlt és nagyon kis édes.


Üdv : Kriszta

3827. Juli68
2010. szept. 1. 10:21

Sziasztok Gazdik!

Képzeljétek Kira csorbacsík lett:) 3 kis foga kiesett zoknizás közben:)Pénteken kapjuk a chipet, meg az utolsó szurit, aztán miénk a világ!

2010. szept. 1. 10:07

Szia Mindenkinek!


Hogy vannak a kutyások ma reggel ebben a nagy szélben?

3825. PI71 (válaszként erre: 3823. - Marci Mama)
2010. aug. 30. 18:07

Köszönöm.

Gondolkoztam rajta, hogy hogyan lehet képeket feltölteni, aztán rájöttem, hogy az adatlapomon.

He elhoztuk Lilit - mert ezt e nevet adta neki a kislányom - felteszek képeket.

Majd megírom azt is.

Meg visszaolvasok:)

Meg kérdezek:)

3824. Marci Mama (válaszként erre: 3817. - 7ccca78f49)
2010. aug. 30. 17:45

Az újdonság miatt lehet hogy tényleg nem eszik sokat pár napig, ezen ne aggódj. De fontos, hogy igyon!

Nekünk Marci 1 éves, napi 2x eszik:

- reggel kap egy kisebb kompótos tálka szárazat (ez nem tudom mennyi gramm lehet)

- este 150 gr szaftost

A szaftoson lévő leírások szerint egy 1 éves kutyának 300-400 gr szaftost kellene megennie. A jobbikból tuti megenne annyit, de nam kap, kombinálom szárazzal, ami viszont nem mindig fogy el. (ha éhes, megeszi azért :))

Ha olyan főtt étel van, akkor egy étkezést ugyanolyan mennyiséggel helyettesítek. Ami ugyan nem mindig jön be, tegnap a bakonyi csirke+nokedli kompozíció úgy fogyott el, hogy a gombát húst megette, a nokedlit szájába vette, leszopogatta, tiszta nokedlit kiköpte a tál mellé...:)

3823. Marci Mama (válaszként erre: 3822. - PI71)
2010. aug. 30. 17:39

Szia!


Üdv köztünk!:)

Ha van időd, olvass vissza, annyi minden kérdés felmerült az elmúlt időben, lehet hogy akkor kérdezni sem kell, vagy olyat is olvasol, amire még nem gondoltál!

Ha meg nem találtál valamire választ, akkor kérdezz, mi mind nagyon sokat tapasztaltunk, néha eltérő a véleményünk, de azt klasszul megfogalmazzuk, a végén van amiben egyet értünk.. szóval egész jó kis csapat a miénk..

..úgyhogy welcome, kérdezz nyugodtan! :)

ps: és feltétlen tegyél fel fotókat majd a piciről!

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook