Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van különbség férfi és női háj között? fórum

Van különbség férfi és női háj között? (tudásbázis kérdés)


17. fibi82
2012. jún. 19. 13:40
Hát igen, ezért van a pasiknak szebb testük. Nem hiába ők a szebbik nem, mi nők meg a bölcsebbik :)
2010. márc. 3. 17:42
Így van. Nőknél a bőr alatti zsír jell., férfiaknál a zsigeri zsír.
2009. nov. 25. 19:23

23%-al több zsír van a női nem ben..ez a túlélési ráta,amit nema d oda a szervezetet az utódlás túlélése miatt.És igen a fiúk inkább a szövet közé a fodorhájat a bélre növesztik/kötöttebb forma,barna/,mív a lányok a felszíni/puha fehér// elemelhető zsírpárnákban gazdagabbak.

Szóval igen,van:(A férfiak javára...

2009. nov. 19. 23:05
ajaj
13. giorcub (válaszként erre: 12. - Erikpipi)
2009. nov. 19. 23:02
ezt a hulyeseget nezz utana milyen az alma tipusu elhizas es mik a kovetkezmenyei. ha lehetne inkabb nem azt valasztanam (de nem lehet).
2009. nov. 19. 15:49

Persze. Látszik is az alkaton általában. MÍg a pasik alulról felfelé alkotnak egy háromszög formát, addig a nők épp fordítva.....:(

Egyébként is a nőknél sokkal több a bőr alatti zsírpárna is.


Mázlisták a férfiak, ők max kopaszodnak.....

11. a7baea197d (válaszként erre: 10. - 9bbaa658f2)
2008. okt. 9. 11:01
Jujj, ez nagyooon jóóó! :D:D:D:D Még nem hallottam. :D
2008. okt. 9. 09:56
a különbség annyi,hogy míg a nők nagy többsége szenved tőle,némelyik férfi büszke rá és szexuális lökőizomnak nevezi.(senkit nem szerettem volna megbántani)
2008. okt. 9. 09:24

Nemek között is más a bőr alatti zsírszövet eloszlása. A nők bőrének kötőszövete sokkal lazább, rugalmasabb és kevésbé ellenálló, mint a férfiaké. Ezek a kötőszövetek párhuzamosan épülnek fel, így köztük zsírszövetek tudnak meghúzódni. Erre a „lazaságra” a terhesség estén van szükség, a megfelelő tágulás érdekében. A fentiekből leszűrve a speciális elrendezés miatt alakulnak ki az ún. női problémás zónák a csípő, fenék és a comb területén.


Még mielőtt megnyugodnánk, hogy mi nők nem lehetünk „pocakosak” elárulom, van nőies és férfias típusú elhízás, azaz: ’alma’ típusú (férfias) elhízás esetén a zsír főleg a hasra és a törzsre lokalizálódik, míg a ’körte’ típusú (nőies) elhízásnál pedig a csípőre és a combra. A hasi jellegű elhízás nem csak a férfiakra jellemző. Vizsgálatok mutatják, hogy nőknél legalább olyan gyakori, és ez a veszélyesebb fajta elhízás. Ilyenkor a felesleges zsír a zsigerek között, a hasban található.

Ezt a neten találtam :-)

2008. okt. 9. 08:25
A lerakódás helyén van különbség, de a szerkezetéről semmit se tudok.
7. szimba (válaszként erre: 4. - Kerekegy)
2008. okt. 8. 15:32
Pont ezt akartam írni. A férfiaké valahogy tömörebb. És az eloszlása is más persze (általában).
2008. okt. 8. 14:41
A nőknél valószínűleg genetikailag kódolt az is, hová rakódik zsírpárna, és valószínűleg az állaga is más mint a férfiaknál. De hogy ennek pontosan mi az oka, azt nem tudom. De gyanítható, hogy eleve a zsírszövetek külömbségén alapul.
2008. okt. 8. 14:37
Szerintem nincs
2008. okt. 8. 14:34

A barátnőm és én is jelentős túlsúllyal rendelkezünk. De míg ő inkább puha zsírpárnákat növeszt, az enyémek szinte kemények. Na jó, nevezzük inkább sűrűnek:)

Alkat? Alma-körte?

2008. okt. 8. 14:34
Ezt hogy érted? A hájasodási hajlamra gondolsz?
2008. okt. 8. 14:31
Te jó ég...
2008. okt. 8. 14:30
Van különbség férfi és női háj között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook