Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Régiek segitsetek! fórum

Régiek segitsetek! (beszélgetős fórum)


7. 10d89b51ea (válaszként erre: 6. - Pici04)
2008. okt. 13. 11:16
szia! gratulálok, jó egészséget kivánok nektek! szép a kisbabád. nekem sajnos nem sikerült az első inszem. talán a második, ha az sem, akkor megpróbálom a lombikot. annyira hittem, hogy sikerülni fog, minden adott volt, jó sejtek, a férjemé tökéletes és mégsem maradt meg.
6. Pici04 (válaszként erre: 1. - 10d89b51ea)
2008. okt. 13. 01:33

Szio!

Mi 2004 ota probalkoztunk ,akkor meghalt a Kisbabank,akire nagyon keszultunk.

Utana elsore sikerult az inszem,pedig nagyon rossz eredmenyekkel mentunk.Azota megszuletett a Kisfiunk,aki 3 honapos mult.:)

En anno nem mertem a vervetel eredmenyeert betelefonalni,illetve bemenni.Vartam es az esetleges mensi elott 4 nappal korai teszttel teszteltem.4x is.Eloszor nagyon halvany csikocska lett,de a tobbin egyre erosebb volt a csik.

2008. okt. 9. 18:54
Szia! Nekünk negyedik alkalomra sikerült, és a teszt körülbelül két hét múlva már pozitív volt. A két fiúnk már 4 éves.
4. manna30 (válaszként erre: 1. - 10d89b51ea)
2008. okt. 8. 06:10
szia! bbeus73 babája, Máté most született, első inszeminációja sikerült. Hogy mikor tesztelt, sajna nem tudom, de gyönyörű kisfia lett :)
3. 10d89b51ea (válaszként erre: 2. - Akvamarin)
2008. okt. 7. 22:46
köszi a válaszod. megnéztem a kicsi fényképét, nagyon gyönyörü kislányotok van. / a szeme csucs/ tündér, jó egészséget kivánok mindhármatoknak! / anya, apa, lánya/, énnekem is nagyobb lesz a hitem, hogyha látom, hogy nektek is sikerült. Ez pozitiv jel.
2008. okt. 7. 22:34

Szia!Nekünk második alkalommal sikerült,16.napnál előbb nem érdemes tesztelni,mert érhet kellemes és kellemetlen meglepetés is.A lányunk most 27 hónapos,az adatlepomon fent van a képe...jól sikerült :DDD

Ezt kívánom neked is,ha ezzel próbálkoztok!

2008. okt. 7. 22:27
azok jelentkezését várom, akiknek már volt inszeminációjuk. véleményeket várok, hogy kinek sikerült elsőre, másodjára, stb. hanyadik napon teszteltetek az inszem után, mennyi idős most a babátok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook