Hajfestés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
2754. 1986Anita
2009. aug. 22. 15:31

Most van rajta az oxy reload a hajamon. Nem tudom, hogy ha égő érzést érzek a fejemen, az azért van, mert volt, ahol lekapartam a fejbőröm és most ott csíp, vagy a szőkítőhöz hasonlóan kezd égni a hajam???

Amúgy első lépésben alig jött le valami, kivi leszek a 2.-ra, de sztem itt sem lesz semmi.

Hát elég szomorú vagyok, mert 6000Ft-om bánja, és még nem is vettem világosabb festéket :S

2753. szmoncsy (válaszként erre: 2752. - 319cd6978b)
2009. aug. 17. 13:44

Kedves Powerpuffemo.

Igen írtam már itt többször is.A Garnier E0-ást azért használtam mert szintén itt olvastam hogy valakinek leszedte a fekete színt,gondoltam nekem is sikerül....Majd kipróbálom az Oxyt de gondolom most kicsit pihentetni kellene a hajam a festés után.Köszi a segítséget!!!!Olvasgatom a linket amit küldtél,aztán remélem össze jön.

2752. 319cd6978b (válaszként erre: 2751. - Szmoncsy)
2009. aug. 16. 12:12

Ismerős a neved. szerintem már írtál ide de lehet hogy máshol láttalak.

A fekete festéket nem fedi el semmi. A garnier color e0 színleszedő egy egyszerű szőkítő. A természetes hajszínt szedi le hogy utána bármelyik szőke árnyalatot rákenhesd a hajadra. A feketét szőkítővel nem lehet eltüntetni maradéktalanul, pláne nem házilag. Még nagyon erős emulzióval (12%) is csak valami vöröset érhetsz el vele.

A te problémádra van megoldás, méghozzá egyszerű. Oxy reload amit már ezerszer írtam. A feketét 20 perc alatt leszedi. Mivel te maradni akarsz a barnánál így még szőkíteni sem kell utána csak simán rámenni egy közép vagy világosbarna festékkel és kész. Mégjobb lenne ha színezőt használnál mert akkor tuti nem oxidálódik vissz a a színe.


itt a link ahol olvashatsz véleményeket az oxyról. Fodrászkellékesben vehetetd meg.


[link]


olvasgasd el, googlezz rá, aztán ha még van ami nem érhtető akkor kérdezz

2751. szmoncsy
2009. aug. 16. 11:08

Sziasztok Lányok/Fiúk.

Én a héten le akartam szedni a fekete festéket a hajamról ezért vettem Garnier Color E0 színleszedőt,rá is kentem a hajamra ahogy kell,de csak a hajam tövét szívta ki szőkére ott ahol a saját színe volt már....Utánna bekentem Palette N3 középbarna festékkel és láss csodát a hajam ugyan olyan sötét mint volt.....Régen sokáig fekete volt a hajam aztán 2,5 évig nem festettem feketére csak sötét barnára,de kb 3hónapja egyszer befestettem feketére utánna meg megint csak sötét barnára...De most szeretnék olyan csokibarna féle lenni.Esetleg valaki tudna segíteni benne hogy lehetnék az?Előre is köszi!!!!!

2750. 319cd6978b (válaszként erre: 2749. - Española)
2009. aug. 12. 13:10
A sötétbarna/fekete festék soha nem kopik ki maradéktalanul. A színező viszotn ennyi idő után biztos kikopott annyira hogy nem lenne nagy különbség a festett és a festetlen rész között. És ha eltüntetted a hajadból a festéket és valami világosabbal újrafested akkor az a színezőt übereli és a festék érvényesül.
2749. Española (válaszként erre: 2748. - 319cd6978b)
2009. aug. 12. 13:07
Akkor viszont lehet, hogy nincs ertelme kiprobalnom az oxy reload-ot, mert tobb mint masfel eve festettem be a hajam festekkel utoljara, utana 2szer vagy 3szor Palette szinezovel... ezekszerint lehetseges, hogy a szinezo van meg mindig a hajam kulso retegeben es nem festek.. Igy nem biztos, hogy jo kiserletezni. Lattad a hajam a fenykepeken? Bar ezeken a fotokon meg sotetebb volt mint most, de gondolod a Casting Praline vilagosithat rajta?
2748. 319cd6978b (válaszként erre: 2747. - Española)
2009. aug. 12. 12:31

Nem csak akkor ha az van ráírva. A vital removerre sincs ráírva, csak az hogy festékeltávolító krém hajról és fejbőrről, de attól még ugyan az. Az oxy reload csak egy fantázia elnevezés, magyarul ezeknek a szereknek a neve oxidációs hajfesték eltávolító. Ha olyat veszel amire rá van írva hogy oxy reload akkor tuti lehetsz benne, de a vital remover is ugyan azt csinálja csak nincs ráírva.

A casting nem sima színező. Átmenet a színező és a hajfesték között. A casting képes egy nagyon kicsit világosítani, és az oxy reload is eltünteti. A sima hajszínezőket viszont nem lehet leszedni oxyval mert azok csak a haj felszínét színezik.

2747. Española (válaszként erre: 2746. - 319cd6978b)
2009. aug. 12. 11:50
Akkor ha fodraszkellekesben veszem, csak akkor vegyem meg ha ra van irva a dobozra, hogy OXY RELOAD :D ok.. hat korulnezek majd. Eleg nehez.. most olvastam, hogy a hajszinezo ha vilagosabb mint a hajszined, akkor nem fogja be, ugyhogy most meg nem tudom befesteni a hajam azzal amit vettem... (Casting 530, praline), szoval vagy varok meg kb fel evet amig kikopik a sotetbarna(vagy kitudja mennyit), vagy beszerzem az oxyt es remenykedek, hogy hatasos :)
2746. 319cd6978b (válaszként erre: 2743. - Española)
2009. aug. 12. 11:23
Az ára átlagosan 2500-3500 között mozog. vannak drágábbak is és van olcsóbb is. A legjobb a selective oxy reload, de ezt elég nehéz beszerezni. Fodrászkellékesben vagy neten juthatsz hozzá. Ha kellékeben veszed akkor győződj meg róla hogy tényleg oxy reloadról beszélnek e ők is mert ha hajfesték eltávolítót adnak akkor lehet hogy sima szőkítő. Olvastam hogy valakinek azt adtak mert nem tudták mi ez az oxy reload és szőkítőre gondoltak. Jól megszívta a csaj. Attól függ mennyi van benne. A vital removerben 2x125 ml van. Az elég sok hajra elég. A tiedre szerintem elég lenne. A selective oxy reloadban már kevesebb van azthiszem. Az lehet hogy nem lenne elég, de az meg folyékony mint a víz így másképp is oszlik. A vital remover zselés állagú így könyebb felhordani. Olvasgass utána. Googleben keress rá
2745. 319cd6978b (válaszként erre: 2743. - Española)
2009. aug. 12. 11:18

Én sokszor próbáltam, több ember haján is és mindíg jó volt, és egyáltalán nem károsított. Itt tobb ember véleményét is elolvashatod.


[link]


Csak ajánlani tudom. Még az is lehet hogy visszakapod az eredeti hajszínedet.

2744. 319cd6978b (válaszként erre: 2742. - Bigike)
2009. aug. 12. 11:16
Igen.
2743. Española
2009. aug. 12. 11:11

Sziasztok! Sokan probaltatok mar az Oxy Reload-t? Tenyleg jo??? Abszolut nem karositja a hajat? kb mennyibe kerul es hol lehet beszerezni? Husszu hajra eleg egy, vagy 2 kell?

Koszi!!

2742. bigike
2009. aug. 12. 10:29

Szia Powerpuffemo!

Kecskeméten szoktad venni a Vital Removert?

2741. Española (válaszként erre: 2740. - Style)
2009. aug. 10. 17:15

:) ... meg nem a ferjem, de igen, miatta koltoztem ki :) mar regota ismertuk megymast, es 1 evvel ezelott meglatogatott Budapesten... novemberben pedig kikoltoztem hozza :) Ugyhogy mar 9 honapja lakom itt (egy Barcelona melletti kisvarosban) Koszi szepen, en is spanyolnak erzem mar magam mellette es az itteni emberek kozott :)Mar csak azert is mert mindenkivel spanyolul kell beszelnem.

Tudod ha valamit nagyon akarsz az eletben es van eleg batorsagod, es egy pici szerencsed is van mellette, akkor nincs olyan alom amit ne lehene valora valtani... En igy vagyok ezzel! NA DE EZ NEM HAJFESTESES TEMA UGYHOGY ELNEZEST MINDENKITOL AKIT ZAVAR, HOGY A MAGANELETEMROL IROGATOK IDE!

2740. style (válaszként erre: 2738. - Española)
2009. aug. 10. 15:51
A férjed miatt költöztél ki? Úgy néztek ki, mint egy igazi spanyol pár. :) Ilyen álmokat én is dédelgetek :D
2739. Española
2009. aug. 10. 15:37
koszi, olvastam mar errol az oxy reload-rol de valahogy kicsit ettol is felek. ha mar eddig vartam, szerintem mar kibirom addig mig le nem no... vagy ki nem kopik. Mert azert sokat kopott de meg mindig rengeteg resze sotet a hajamnak. Remelem most a szinezo kicsit segit. 1-2 heten belul megyek fodraszhoz vagatni, es utana befestem.
2738. Española (válaszként erre: 2730. - Style)
2009. aug. 10. 15:33
Szia! koszi... :) Hat igen, itt nagyon mas az elet mint Magyarorszagon... Ezzel hogy itt elek, valora valt az almom. :)
2737. Christine1979 (válaszként erre: 2736. - 319cd6978b)
2009. aug. 10. 14:56

Nekem még nem látszik, de azért aggaszt... ezért is kezdtem el használni (a nőit :) ).

A ffiismerősömnél már látszott, hogy hullik neki, és mióta használja pár hete, már látszik neki a változás. :) Ezért is próbáltam ki én is, mert ha neki bevált, nem lehet annyira rossz.

2736. 319cd6978b (válaszként erre: 2735. - Christine1979)
2009. aug. 10. 14:29
Ennek van külön ffi és női változata is. Lehet hogy ajánlom anyukámnak. Még vissza kell hogy sűrűsödjön a haja mert már kezdett látszani hogy hullik.
2735. Christine1979 (válaszként erre: 2734. - 319cd6978b)
2009. aug. 10. 14:24

Annyira nem vészes, de mióta világosabb színű lett, jobban hullik, mint előtte.

Egyik ismerősöm használja ezt, igaz, ő ffi, de nagyon látványosan használt neki ez a szer. :)

2734. 319cd6978b (válaszként erre: 2733. - Christine1979)
2009. aug. 10. 14:22
Szerintem kizárt hogy károsítá. Nekem se a Bánfi se a faberlic-es hajszesz nem koptatta a színét a hajamnak. Hullik a hajad? Anyukámnak hullott és varga hajcseppet használ rá egy hónapja. Jelentősen csökkent a hullás. Lassan elkezdenek majd nőni a kis szálak ha minden igaz.
2009. aug. 10. 14:17

Szija Powerpuffemo!


Vettem Shwarzkopf Active F hajhullás ellen sampont és hajszeszt. Az lenne a kérdésem, hogy ez a festett hajat nem károsítja, fakítja? Mert sajnos, sem a használati utasításban, sem a neten nem írják.


Köszi a választ :)

2009. aug. 10. 14:14

A bolti festékek sösétbarnája gyakra lesz fekete. Nekem palette color xxl sötébarna volt legelőször a hajamon. Bazira tetszett hogy élénk színe van és sötét. Egyformára festettük a nővéremmel:) Aztán kékesfeketére festettem. Anyám először azt mondta hogy hülye vagy? úgy akarok kinézni mint egy hulla?(elég világos a bőröm). Aztán befestettem és azóta is mindíg azt mondjahogy a fekete áll a legjobban. Az alfapaf sötétbarnája (2-es árnyalat) tényleg nem fekete.

A spanyolországi lánynak ajánlanám az oxy reloadot de nem tudom hogy ott hogy jut hozzá. Leszívatni nem érdemes.

2731. style
2009. aug. 10. 13:40
A FÉRIA Préféréncenek is gyönyörű színei vannak.
2730. style (válaszként erre: 2727. - Española)
2009. aug. 10. 13:39
Szia! Ritkán mondok ilyet, de neked gyönyörű hajad van! :) És milyen szerencsés vagy!!! Spanyolország & tenger...! Állandóan csokibarna lehetsz!
2729. Española
2009. aug. 10. 13:01
h
2728. Española
2009. aug. 10. 13:01
huhua, most latom mennyi iba csuszott a hozzaszolasomba, sorry :D
2727. Española
2009. aug. 10. 12:55
Sziasztok en meg uj vgyok itt. Csak elszeretnem neketek mondani, mi a tapasztalatom a hajfetessel kapcsolatban. Nem tudom, hogy ez normalis e, vagy csak az en hajam ennyire furcsa.. tehat. 2 eve a kozepbarna hosszu hajamat befestettem sotetbarna Palette-vel, (sotetbarnat akartam es fekete lett) utana kb 2-3 havonta meg 2szer befestettem a hajam ugyanezzel a hajfestekkel mert nagyon tartosnak bizonyul, nem kopott es a lenovesem sem volt nagyon zavaro. Mivel eleve szaraz hajam van, es a festestol megszarazabb lett, atvaltottam hjszinezore, Palette csokibarnara. Ezzel szinten 2 havonta kb. befestettem de csak 2szer (es akkor sem az ewgesz hajamat ahnem csak a tovet), mert utana mar hogy meg mindig fekete hajam van a sotetbarna helyett... Na ezek utan szepen turelmesen elkezdtem varni hogy kopjon, 2-3 naponta mostam stb, de mivel a hajam gyorsan no, nagyon ronda lenovesem lett 3-4 honap utan, ugyhogy atvaltottam a Palette-rol Loreal Castigra, es a normal barna szinnel befestettem a lenoest (gondoltam, hogy sotetebb lesz mint ami a dobozon van). Ezt a muveletet megismeteltem megegyszer kb 3 honap mula, de a fekete szin nem akart kikopni meg mindig a hajambol. A Loreal castinggal egyebkent nagyon megvagyok elegedve, mert nagyn szep szine van, 1-3 hajmosas utan jon ki az a szin ami a dobozon van, es tartos, de szzepen lassan fokozatosan kikopik ahogyan az a hajszinezoknel normalis lenne. Na en kikoltoztem kozben Spanyolorszagba, es itt ez a hajszinezo joal dragabb, ezert ugy voltam vele, mivel ugyis sokat napozok es aztatom magam a tengerben (egesz nyaron) ezert szepen lassan biztos kifog kopni a fekete szin, es utana az egeszet befestem egy szep barna arnyalatra. Hat nem igy lett! most kb 6 cm-es lenovesem van, a hajam 70%a sotetbarna a maradek 30% a sajat kozepbarnam. Tobb mint 1 eve nem festem be az egesz hajam, se festekkel se szinezovel es meg mindig nem kopott ki a sotetbarna szin. Nem tudom kinek mi a tapasztalata, de nagyon vigyazzatok a Palette sotet arnyalataival, mert ha vilagosabb hajat akartok kesobb, vagy lenovesztitek (ami nekem nagyon hosszadalmas mert derekig ero hajam van) vagy leszivjatok a szint, ami szetroncsolja a hajat..(az enyem biztos). Ugyhogy vegulis most fel ev utan vettem egy loreal Casting 530as festeket, nem tudom mennyire fogja befogni a hajamat ahol sotetbarna, de remelem kicsit javit a mostani helyzeten!
2726. style (válaszként erre: 2725. - 319cd6978b)
2009. aug. 10. 08:43
Ezt adja ki, de ez nem az! :(
2009. aug. 9. 23:48

[link]


ezt adja ki elsőe a google. Szilikon tartalmú. Az indiai hajakat amiket inportálnak és elvékonyítanak szilikonba áztatják hogy olyan legyen mintha új lenne de ez pár mosás után lekopik és ronda lesz a haj. Ez gondolom valami olyasmi.

❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook