Hajfestés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
2009. okt. 4. 18:10
Sziasztok! Festett barna hajam van, szőke melirokkal. A fodrász csak "leszivatta" a h melircsikokat, gondolom sokmindenki igy csinálja. De azért megkérdezem: ezeket a leszivott tincseket utána elvileg be kéne festeni egy szőke árnyalatra? Mik a tapasztalatok? Hogy szebb? Ami most van igy a hajamban kicsit "fehéresnek" tünik mint szép szőkének. Kösziiii!
2009. okt. 3. 20:06
Nekem is nagyon tetszik de mindíg megunom aztán jön valami más aztán megint kékesfekete. A szőke hajon a kékesfekete elég kékes lesz.
3082. 8559ed0e1b (válaszként erre: 3081. - 319cd6978b)
2009. okt. 3. 19:08

Köszi a tanácsot.

Azért mert ez a kékesfekete nagyon tetszik:)))

3081. 319cd6978b (válaszként erre: 3080. - 8559ed0e1b)
2009. okt. 3. 18:57
Semmiképp nem lesz vöröses a kék miatt. Világosbarnára fog kopni valószínűleg és az is lehet hogy foltokban. ATtól függ hogy milyen szőke a hajad. A festett akkor talán oké de ha szőkített akkor gázos lehet. Miért nem próbálsz meg előbb egy világosabb színt? Sötétebbre lehet festeni de világosabbra sokkal nehezebb. És inkább színezőt használj. Az jobb a szőke hajra.
2009. okt. 3. 18:37
Nekem most szőke a hajam de már nagyon unom.Arra gondoltam befestem kékesfeketére.Szerintetek nem lesz vörös árnyalatú a hajam ha szőkére rá festek kékesfeketét?
3079. Nofertari
2009. okt. 3. 10:36

Nem tudom,kóstoltátok -e már a kölest.?

Hát..hmmm..,nem fogok köles kúrát tartani...:)

3078. Nofertari (válaszként erre: 3071. - Drakobaby)
2009. okt. 3. 10:32

Az embernek totál elmegy a kedve,hogy változtasson a külsején.:(

Ha látnátok per pillanat az én fejemet is...brrr

3077. Drakobaby (válaszként erre: 3076. - Nagual)
2009. okt. 3. 00:22

Köszönöm szépen a tanácsodat! Utána járok a dolognak!

Ha valamire jutottam jelentkezem a Hoxa-n keresztül! ;)

Jó éjszakát!!

3076. Nagual (válaszként erre: 3075. - Drakobaby)
2009. okt. 3. 00:19
A fejbőrödnek nem tesz jót és amíg ki van marva jobb pihentetni. Viszont samponnal összekeverve is felkenheted és akkor talán nem bántja a fejbőröd, csak hamarabb kopik le.. Vegyél Wella Color touch 9/01 hajszínezőt 1.9%-os emulzióval. Keverd ki 1:2 arányban kétszer annyi emulzió kell mint színező, majd adjál hozzá sampont,de ne túl sokat csak hogy felhabozzon. Mosd meg a hajad 1X balzsam nélkül majd kend fel nagy tincsekben a színezőt és masszírozd bele. Ritkafogúval át is fésülheted. Kb 10 perc a hatóidő... Utána balzsam, pakolás bla bla... :)))
3075. Drakobaby (válaszként erre: 3074. - Nagual)
2009. okt. 3. 00:08

:( Épp azt nézem... :( Ha elsőre ide megyek akkor talán még belefért volna a keretbe, de így, hogy már a lemart fejbőrömért és a sárga hajamért 12ezret fizettem az már húzós :(

Azt hiszem nézek valami más megoldást!!

Hülyeséget nem akarok kérdezni? De most pl. (hamvasszőke) Hajszinezővel bekenném a hajam akkor az megmarná újra?? van benne hidrogén ami marja, vagy ezt nyugodtan rákenhetném akár holnap is?? Ideiglenes megoldásnak szerinted jó lenne, míg nem találok egy jó fodrászt??

3074. Nagual (válaszként erre: 3073. - Drakobaby)
2009. okt. 3. 00:04
Nézz fel a honlapjára ott ki vannak írva az árak, de 20 alatt tuti nem jössz ki... :(
3073. Drakobaby (válaszként erre: 3072. - Nagual)
2009. okt. 3. 00:03
:D Tudom, hogy Pesten húzósabb árak vannak... :( Egy életre megtanultam, hogy nem érdemes olcsó fodrászhoz menni :( Néztem a Zsidró szalont, de nekem diák fejjel nagyon drága!sajna...pedig imádnám, ha ott vennék kezelésbe a hajam :( Priviben tudnál írni egy körülbelüli árat, hogy mennyibe kerülne, ha egy szebb színt akarok elérni?? :S
3072. Nagual (válaszként erre: 3071. - Drakobaby)
2009. okt. 2. 23:51
Pesten jó árban? Nem tudok sajnos a volt kollégámat tudnám ajánlani az Andrássy úti Zsidró Szalonba.. Dolgozom,de most nem megoldható... :( A hoxán keresztül tudok infót adni ha ez segít... :)))
3071. Drakobaby
2009. okt. 2. 23:09

Hello Mindenki!!


Köszönöm a segítséget...áááá borotválás??!?! ez nagyon brutálul hangzott :( én ugyan le nem borotváltatom a hajam, épp most növelem, hogy végre hosszabb legyen!!

Nagual...szóval azt javaslod, hogy keressek másik fodrászt..:S Esetleg tudsz valakit aki igazán jó és relatíve jó árban tudná a színt helyrehozni?? Te dolgozol...? Tudnál rajtam segíteni??

2009. okt. 2. 21:26
Egyik osztálytársamnak nagoyn világos szőke haja van és egyszer neki is kisebesedett a fejbőre. Elment bőrgyógyászhoz és körbe akarták borotválni a sebet. A lány inkább két hétig nem mostt hajat. Én is azt választottam volna.
3069. Nagual (válaszként erre: 3063. - Drakobaby)
2009. okt. 2. 19:49
Persze hogy kedvesek voltak... Hozzám is betévednek frissen mosott hajjal, de az nem azt jelenti, hogy lemaratom a fejbőrüket, talán jobban csípi a cucc de ennyi. A maró érzés a fodrász tudatlansága miatt volt. Tuti, hogy túl erős anyagot használt, bármilyen kedves is volt veled. Ezek után már csak a hajad leégetése jöhet... :(((
3068. Nagual (válaszként erre: 3064. - Drakobaby)
2009. okt. 2. 18:41
Nem ajánlom, max hajszínezővel... :)
3067. Nagual (válaszként erre: 3060. - Csigusz 79)
2009. okt. 2. 18:39
Tudom ám... :)))
3066. Nagual (válaszként erre: 3055. - Drakobaby)
2009. okt. 2. 18:38

Szia!


Ismerős a szitu.. :( Festés előtt minimum 2-3 nappal kell hajat mosni, mert a rajta lévő zsírréteg védi a fejbőrt a vegyszerektől... Szerintem itt nem csak a mosással volt a probléma, jobb, ha keresel másik fodrászt! :( A fejbőrre nagyon jó a Forever L. First Aloe Vera spray... Szerintem 2-3 hetet min pihentesd a fejbőröd, csak utána fesd be újra... A sárga színt bármilyen hamvasszőke hajszínezővel korrigálni lehet, szóval nincs para a szín miatt... :)))

3065. Csigusz 79 (válaszként erre: 3063. - Drakobaby)
2009. okt. 2. 17:15
Egy jó fodrász azért tudja hogy hogy kell ugy festeni hogy ne legyen sárga.szerintem. Ugy gondolom mindegy milyen hajjal mész oda,ha a fejbőröd nincs rendben :( Nekem is volt már olyan hirtelen ötletem hogy este hajat mostam,másnap meg mentem fodrászhoz,de soha nem volt gond.
3064. Drakobaby
2009. okt. 2. 17:12
Nagual vagy bárki aki ÉRT HOZZÁ! .....két hétnél hamarabb is befesthető a hajam, ha meggyógyult a fejbőröm??
3063. Drakobaby (válaszként erre: 3062. - Csigusz 79)
2009. okt. 2. 17:10
Nem hiszem, hogy a fodrász rontotta el! Iszonyat jó fej volt és mindent megtett, hogy ne legyen sárga a fejem :( Tényleg amit lehetett kihozott belőle, pedig alig-alig volt felkenve a szőkitő és a festék is...! Idő előtt lett bőven mindkettő lemosva, egyáltalán csoda, hogy így kinéz a hajam és van egy kis szine, még ha nem is a legjobb... :( Ráadásul nem égette le, nem tört meg a vége, rengeteg pakolást tett rá, masszirozták a fejbőröm, hidegvizzel zuhanyoztatták, hogy enyhüljön a fájdalom :( egyszerűen az volt a probléma, hogy nem volt elég zsiros a fejbőröm,(fodrász előtt 2 nappal mostam meg) ...állítólag emiatt volt az egész! Tényleg így van ez?? Bizisten legközelebb inkább egy hónapig nem mosott hajjal megyek hozzá, csak ne legyen ilyen fájdalom amit át kell élnem :( borzalom...
3062. Csigusz 79 (válaszként erre: 3061. - Drakobaby)
2009. okt. 2. 17:04
Hidd el,nekem is gyatra a hajam,jobbanmondva a fele,szőke voltam,párszor elcseszték,most barna vagyok,növesztem le,de ahol szőke volt az száraz stb,csak az olló segithet,de akkor nagyon sokat kéne egyszerre levágni...ja,nekem is volt már narancsos hajam :DD sajnos nem tudom mikor mehetnél fodrászhoz,de a fejbőrnek meg kell nyugodnia,begyógyulni,pláne ha ilyen brutálisan csinálják,nem mész inkább másik fodrászhoz?
3061. Drakobaby (válaszként erre: 3060. - Csigusz 79)
2009. okt. 2. 17:01

Akkor jó...


Hihetetlen fejem van...:S iszonyat ...inkább húznék egy zsákot a fejemre... :D Remélem hamarabb be lehet festeni, mint két hét, mert addig ki nem teszem a lábam az utcára! :( Viszont félek, hogy megint felmarja a fejem....ááá ez egy ördögi kör :(:(

3060. Csigusz 79 (válaszként erre: 3059. - Drakobaby)
2009. okt. 2. 16:59
Nagual a tanum,Ő tudja miért nevetek :) dehogy is téged,látnád az én hajam :o) már irták el a nevét :)
3059. Drakobaby (válaszként erre: 3057. - Csigusz 79)
2009. okt. 2. 16:58
Miért nevetsz ki?? A szerencsétlenségemet, vagy az elirásomat??
3058. Nagual (válaszként erre: 3054. - Nofertari)
2009. okt. 2. 16:53

Szia!


Van.. A H vitamin nagyon jó a hajnak, érdemes szedni olyasmit, amiben benne van.. Tapasztalatom nincs benne,de nagyon ajánlom mert a környezetemben sikerrel használják... :)))

3057. Csigusz 79 (válaszként erre: 3056. - Drakobaby)
2009. okt. 2. 16:48
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
3056. Drakobaby
2009. okt. 2. 16:42
.....Nagual! :D bocs, elgépeltem a neved!
3055. Drakobaby
2009. okt. 2. 16:40

Szia Naguel!


Túl vagyok a hajfestésen, de borzalmas volt...:s állítólag nem volt elégé zsiros a hajam és emiatt marta a fejbőröm a szőkítőpor, utána meg a festék! Iszonyatos fájdalmat éltem végig a fodrásznál, potyogtak a könnyeim!:( Igaz ez, hogy ha 1 hete nem mosott hajjal megyek akkor valamennyire védi a fejbőrt a felmaródástól?? Nem bírok ki még egy ilyen élményt! Szivatáskor azt se tudom mennyi ideig volt a fejemen, mert az iszonyatos fájdalom miatt hamarabb lemosattam! Aztán mondanom se kell szép citromsárga lett a fejem! Aztán a festék....az is felmarta az igencsak sérült fejbőrömet :( teljesen ki vagyok készülve, tiszta seb a fejem :( Lehet ezt kezelni? Kamillával mostam meg, hogy kicsit gyógyuljon, remélem nem ártok vele....Jaah a szine se tökéletes, imitt amott sárga színekben pompázik, csíkokban pedig világosszőke (a korábbi melírcsíkok miatt) !! A fodrász szerint a következő alkalommal már egybe lehet hozni a színeket és nem lesz ilyen mindenféle színű...egyszerűen borzalma! :( Mikor mehetek újra fodrászhoz?? Kb. két hét múlva megpróbálhatjuk újra a festést?? Félek, hogy megint felmarja a fejem, de így nem maradhat sárgán....:( Ha meggyógyult a bőröm akkor mehetek korábban is?? Köszi a választ, bocs, hogy hosszúra sikerült....el vagyok kenődve :(((

❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook