Hajfestés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
2010. jún. 18. 14:35

á....hát ez nem túl funky


Köszönöm a választ mindenesetre!:)

3623. Dodoo78 (válaszként erre: 3617. - D3fceb2906)
2010. jún. 17. 14:53

Szia!


Nincs olyan hajfesték amibe ne lenne amónia, csak az EUjogszabály az ami azt mondja, hogy ha 0,12% alatt van az amónia érték akkor "rá szabad írni hogy ammónia mentes".. Tehát mindenben van kérdés csak a mennyiség.


Vagy más anyaggal helyettesítik, ami ugyanannyira káros.

3622. pittypang (válaszként erre: 3621. - Mrita81)
2010. jún. 17. 14:31
Az is sárga lesz. Az ilyen bolti dobozos festékektől soha nem lesz szép hamvas a hajad.Kellékesnél vegyél inkább festéket.
3621. mrita81
2010. jún. 17. 09:40

Sziasztok!

Mi a véleményetek a Palette color xxl jégszőkéről? Nem lesz sárgás tőle a haj? Nekem most ultra hamvasszőkével van befestve, de egy kicsit sárgás. Gondoltam kipróbálom a jégszőkét. Mik a tapasztalataitok róla? A természetes hajam amúgy középszőke.

3620. pittypang
2010. jún. 13. 17:13

Sziasztok!

Elsősorban Nagualtól szeretnék kérdezni, régen is jó tanácsokat kaptam. A hajam festett szőke most, elég világos. A tövét szivattuk 9%-os oxival és tiszta sárga lett, de nem értem miért. Volt hogy 6%-al csináltuk és még az se lett ilyen sárga. Az lenne a kérdésem, hogy rámehetek a tövére 1,9%-os oxi+szőkítőpor keverékkel. Hátha az segít. És ha igen mennyi időre és milyen arányban?

3619. justagirl
2010. jún. 8. 22:09
Az én hajszínem elég béna. Szőkés-barna színű, ami még nem is rossz mert zöldes-kék szemem van, de télen és amikor még nincs erős fénye a napnak ilyen szürkés színe van (festés nélkül). Nyáron mindenki mondja, hogy nagyon szép aranyszőke, amikor kiszívja a Nap, de én nem bírok még 1 hónapot várni és amúgyis unom már ezt a színt. Sok fotón is szürkés beütésű a hajam. Holnap veszek hajfestéket, eleinte sötét csokibarnát akartam, de olvastam nem javasolt az ilyen nagy váltás, ezért megpróbálkozom a világosbarnával. Holnap mindenről beszámolok milyet vettem, jó volt-e vagy sem. :-) Eddig még csak egyszer volt festve a hajam, de az se direkt. Melírt akartam, de elfolyt és annyira kiszívta, hogy szinte fehér lett a hajam. Így nem mehettem utcára, ezért vettem egy mézszőke szerűt, hát alig fogta be. Ez volt kb 1 éve..
2010. jún. 7. 14:33

Sziasztok!Kérlek,segítsetek!

Körülbelül egy éve kezdtem festeni a hajam.Az eredeti hajszínem sötétbarna volt,amit vörösre festett a fodrász,de már akkor feltűnt, hogy elég érdekes hajam van, mert egyik festékkel sem olyan színű lett, mint amilyennek lennie kellett volna.Most már kb. fél éve ugyanazzal a hajfestékkel festem padlizsán zsínűre a hajam, de két hajmosás után már nem lila, hanem vörös. Kezdek megőrülni tőle!!!

Hogy tudnék megszabadulni a vörös színtől? És milyen hajfestéket tudnátok ajánlani, amit nem dob le a hajam? Köszönöm előre is a segítséget!

2010. jún. 7. 01:05

Köszi:)

Ammónia mondjuk valószínűleg van benne :/

De hol van az a nagyon kevés hely ahol lehet kapni?


Még a Loreáltól ajánlották a Casting Créme Gloss-t...ami tartós hajszínkrém. Használt már valaki itt ilyet (világos árnyalatút)? Valójában ezek sem jönnek ki TELJESEN a hajból?

3616. dorcilla (válaszként erre: 3613. - D3fceb2906)
2010. jún. 6. 22:50
Szőkítő spray. Nagyon kevés helyen lehet kapni, de a legkirályabb. Én is csak néhány árnyalatot akartam világosodni, és nagyon szép lett tőle. Senki meg nem mondja, hogy nem a nap szívta ki, teljesen természetes hatású
3615. Liwi
2010. jún. 6. 22:37

sziasztok! kb 3 éve kezdtem el világosbarna hajamat melírcsíkokba leszivatni. ez mindig gyönyörű volt,csak hát mivel mindig össze-vissza lett szivatva ezért már csúnya lett valahol szőke valahol barna,semmi rendszer..

így befestette a fodrász a hajam egy középbarnára..na ja csak valahogy az eredeti kiütötte és vöröses lett.. így erre aztán tett egy világosabb barnát miután ledobta a szivatott haj a festéket,így kicsit vilgosabb lett,olyan közép-világos barna szerű,de még vörösebb..

múltkor középszőkét festett rá,mondván h attól már szép színe lesz..

most ugy néz kis mint egy mosogatólé.. világosszőkésvörösesbarnás.. szóval minden van. a lényeg az h undorító.viszont elég világos..gondoltam veszek palette 24 hajmosásíg bíró középbarna színezőt,és azzal kihúzom majd amig le nem nől..(vállig ér)

sztetek? semmi képp nem szeretném leszivatni m az nagyon károsítani..

vk??

3614. Kima21
2010. jún. 6. 12:25
sziasztok...hogy tudnám otthon befesteni a hajam...egyedül...hogy kenjem fel a festéket h még hátul is jo legyen?(rövid a hajam...)vadszilva szinüre szeretném...most barna szinü...köszi
2010. jún. 6. 12:23

Sziasztok!


Az én hajam színe valahol a közép és a sötétszőke közt van. Pár árnyalatot szívesen "fakulnék", de szeretném, ha természetesnek tűnne. Nem szeretném festeni vagy kiszívatni, ezért gondoltam, hogy kipróbálom a hajszínezőt, viszont azt olvastam, hogy sajnos azzal csak sötétíteni lehet a hajat. Ez tényleg így működik? Nem marad más alternatíva, mint a kamilla tea és a napoztatás?

Nagyon szépen köszönöm a válaszolónak!!!

3612. Zsuccy (válaszként erre: 3607. - Sabah)
2010. jún. 5. 19:16

Szió!


Sztem palette 10percessel ne próbálkozz mert nagyon besötétítené.Azt is hallottam h a szőkét csak nagyon finoman szabad sötétíteni mert hamar bekapja a színt.Sztem csak egy-vagy két árnyalattal válassz sötétebbet a mostaninál(Nekem is volt ilyen gondom h túl világos szőke lettem és sötétebb szerettem vna lenni)

3611. Majkó
2010. jún. 4. 15:35
Kedves Csigusz! Hogy kell a ricinusolajat használni hajnövesztésre? Szép napot:Majkó.
3610. Dodoo78 (válaszként erre: 3608. - Aloy)
2010. jún. 4. 14:36

olcsóval hajfestékkel inkább ne próbálkozz.


Múltkor beszéltem pár fodrásszal és kellékessel, mert én is ugyan ebben a helyzetben voltam, mondták hogy a k.allos és a S.ilky felejtős... nem hiába annyira olcsó, bár adalék nincs benne.


amúgy függ, hogy milyen hosszú is a hajad. elég e 60 ml, vagy 100 ml kell? persze utóbbit akár 2 hajfestésre is elegendő tud lenni. :)

3609. Dodoo78 (válaszként erre: 3596. - Fray)
2010. jún. 4. 14:32

Szia!


Hmm 2 Kerületben a Mammuthoz közel, ott árulják. illetve ha jól tudom a 14 kerületben van az importőr, nekem mázli, mert nagyon közel van! :)

3608. Aloy
2010. jún. 3. 21:57

Sziasztok!

Természetesen sötétszőke hajam van, és vörösre szeretném festetni, de el vagyok veszve a különböző márkák és árnyalatok között. Valaki tudna abban segíteni, hogy milyen márkájú hajfestékkel érdemes próbálkozni (alapból elég száraz a hajam, félek hogy még jobban kiszárítja), illetve milyen árnyalattal, ha rezesvöröset szeretnék, vagy inkább egy barnás beütésű vöröset? (vagy egy vörös beütésű barnát, nézőpont kérdése :) )


Előre köszi a segítséget! :)

3607. sabah
2010. jún. 2. 08:10
Szeretném sötétíteni a festett szőke hajamat (az eredeti barna). Egy középszőke árnyalatra gondoltam mint pl. a palette 10 min 800 vagy a deluxe 400. Szerintetek nem lesz túl sötét a festett részen? A 10 min festékekről nem hallottam valami jókat...
3606. sabah (válaszként erre: 3605. - Zsana872)
2010. jún. 2. 08:07
Szia!Én régebben festettem ezzel a színnel a hajam. Tetszett az eredmény és nem lett sötét a hajamon, de persze gondolom függ a hajad színétől, előzményektől is.Igazából nekem az aranyfényű mokka elnevezésű vált be. Az viszont sötétebb.
3605. Zsana872
2010. jún. 1. 19:39

SZIASZTOK!

Próbálta már valaki a palette deluxe aranyfényű karamell hajfestéket? Tapasztalat? Szép szín? Világosbarna az eredmény vagy sötét, mint a többi barna hajfesték? Előre is köszi!

3604. Zsana872
2010. jún. 1. 19:38

SZIASZTOK!

Próbálta már valaki a palette deluxe aranyfényű karamell hajfestéket? Tapasztalat? Szép szín? Világosbarna az eredmény vagy sötét, mint a többi barna hajfesték? Előre is köszi!

3603. sabah
2010. jún. 1. 14:14
A palette Color & gloss fénylő mézéhez hasonló színű festéket esetleg használ valaki?
3602. sabah (válaszként erre: 3601. - Anda39)
2010. jún. 1. 14:13
Köszi, akkor inkább nem kísérletezek.
3601. Anda39 (válaszként erre: 3600. - Sabah)
2010. jún. 1. 13:52
A színezők összetételükben különböznek a festékektől. Ha nem így lenne, akkor egyszerűen elég lenne a hajfestéket használni gyenge oxival.
3600. sabah
2010. jún. 1. 13:28

Sziasztok!a segítségeteket szeretném kérni. Eredeti hajszínem sötétbarna és most világos szőkére vagyok festve. Nagyon tetszik a fénylő méz (8-5) szín a color & gloss hajszínezőben. Úgy tudom a színezőkben csak

3%-os hidrogénoxid van. A tövemet biztos nem fogja megszívni, viszont hiába kerestem festékben hasonló színűt, nem jártam szerencsével. Szakmabeliektől azt kérdezném, hogy a színező festékéhez szabad-e nagyobb százalékú hidrogénoxidot keverni, hogy a tőfestést is meg lehessen csinálni ezentúl ezzel az árnyalattal és ne kelljen kísérletezgetni más márkákkal a végtelenségig?Ha esetleg tud valaki festékben olyan árnyalatút mint a palette color&gloss fénylő méz színező, akkor ossza meg velem is. :) Előre is köszönöm!!

2010. máj. 26. 21:15
hmmm jól hangzik. bár arról a festékről sajnos nem hallottam túl sok jó dolgot... de akkor hátha más barna hajfestékkel is összejön:)
3598. Zsana872
2010. máj. 26. 21:06

TRUSKAWKA!

Én is ebben a helyzetben voltam, és a palette 10percessel festettem át a hajam. A világosbarna árnyalatával, kezdetben sötétbarna lett, de hamar kiválágosodott,teljesen eltűnt a vöröses árnyalata a hajamnak. ajánlom neked is, de 10 percnél tovább ne hagyd a hajadon.

2010. máj. 26. 14:05
sziasztok! lenne egy hajfestős kérdésem... olyan 1 éve vörösre festem a hajamat, de nem az a pirosas vörös, inkább ez a rézvörös.. szeretnék visszatérni a barnára, az eredeti hajszínemre. hallottam, hogy vörösből nagyon nagy meló barnát csinálni, de szerintem ez inkább az ilyen természet ellenes vörös hajakra vonatkozik.. nem szeretném már túl sokat rongálni a hajamat, a lehető legegyszerűbben vissza szeretném nyerni az eredetit, és soha többet nem festeni. hogy próbálkozzak? merész lenne egyből venni valami barna hajfestéket? világosbarna a hajam, és hát én bízok benne, hogy elsőre is befogná, de nem tudom..
3596. fray (válaszként erre: 3578. - Dodoo78)
2010. máj. 25. 21:43

Szia!


Jaj köszönöm, már kezdtem lemondani a válaszról :) Most jelenleg úgy vagyok, hogy növesztem lefelé, de eléggé elüt, és ugye ha akármivel befesteném megint csak vöröses lenne, szóval ördögi kör. A Technique hajfestéket lehet mezei fodrászkellékesben kapni? ( én eddig Florance fodrászkellékesben szereztem be a dolgaimat)Mert akkor lehet, hogy keresek nagyjából az eredeti hajszínemnek megfelelő árnyalatban.

3595. Anda39
2010. máj. 25. 20:53

Én azért nem próbálnám meg a 12-essel!

Inkább többször kell a kisebb koncentrációjú oxival, ha már ezt a lehetőséget választod, mint egyszer leégetni a hajad.

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook