Hajfestés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
3714. Lilla-fodrasz (válaszként erre: 3710. - Jucus790213)
2010. okt. 4. 10:16
Szija! Bármilyet rátehetsz, de egyel világosabbat érdemes mint a kívánt szín, mert removerezés után a haj jobban szívjí a festéket
3713. Proto
2010. okt. 3. 21:17

Sziasztok!Van olyan hajfesték, ami kimondottan blansolt hajra jó és nem dobja le olyan hamar a haj?

10 évig voltam fekete, most barnára váltottam, de foltos a hajam, mert keptelenseg volt leszedni rola a feketet. Felul vilagosbarna, kozepen csokibarna foltokban, alul meg fekete.Így semmiképp sem akarom hagyni,ugyanahoz a fodraszhoz meg nem szeretnék visszamenni,inkább itthon befesteném vmi jo kis barnara,ha tudtok vmit ajanlani.Koszi elore is.

3712. Anda39 (válaszként erre: 3711. - Marion666)
2010. okt. 3. 14:33
Semmi nem történik, ezért teljesen felesleges. Ez az anyag a festék "előhívója" ugyanis.
3711. Marion666
2010. okt. 3. 14:15

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha csak Oxival festem be a hajam, akkor mi lesz? Mármint lesz valami baja? Meg akkor milyen színe lenne?

2010. szept. 29. 13:36
Sziasztok! Segítenétek nekem abban, hogy ha a Vital Remover-rel leszedem a hajfestéket, utána csak natúr színt tehetek rá, vagy kevertet is? Londa fodrászfestékkel szoktam festeni a hajam, most 6/71 van rajta, de sokkal sötétebb sajna. Világosítani szeretném. Köszönöm előre is.
3709. haka34
2010. szept. 28. 16:43

Sziasztok!

Padlizsán színűre van festve a hajam, kezd lenőni, és már nem is tetszik annyira.:( Vissza szeretném festetni az eredeti barna színre ki mit ajánl, mi az ami 1-2 festés után jó lenne. Úgy hallottam, hogy a vöröses színektől "nehéz megszabadulni". Fodrászhoz menjek, vagy házilag megoldható hajfestékkel? Köszi a válaszokat!

3708. Anda39 (válaszként erre: 3707. - Maxité)
2010. szept. 28. 09:45
Semmivel nincs kevesebb káros anyag a boltiban. Egyébként nem az ammónia az, ami veszélyes. Allergiás pedig lehetsz bármelyik összetevőre, nem csak arra.
3707. maxité (válaszként erre: 3706. - Anda39)
2010. szept. 27. 22:19
Köszönöm a segítséget és a tippet! Csak tudod azért furcsa nekem a dolog, mert én úgy gondoltam, hogy ez a bolti dobozos festék (nem fodrászkellékes) amiket használok, amóniamentesek. És én úgy gondoltam, hogy ebben kevesebb káros anyag van, minte egy fodrászkellékesbe, vagy a fodrász által használtba.
3706. Anda39 (válaszként erre: 3705. - Maxité)
2010. szept. 26. 22:03
Meg kellene mutatnod egy dokinak, lehet más is, mint allergia. Érdemes lenne amúgy bőrpróbát végezned, amit a következőképpen csinálj: keverj be festéket úgy, ahogy használod, csak nagyon pici, egy borsónyi mennyiségben. Kend a könyökhajlatodba, hagyd rajta kis ideig, majd töröld le. Másnap nézd meg: ha bepirosodott, akkor allergiás vagy, nem szabad festened. Ha nincs bőrpír, nagy valószínűséggel nem ez okozza a fejeden a kiütéseket.
3705. maxité
2010. szept. 26. 21:33

Szeretném a segítségeteket kérni.


Szerintem allergiás vagyok a hajfestékre.

Allergiapróbát sohasem csináltam, mert régebben is volt festve a hajam, igaz akkor fodrász festette, és semmi gondom nem volt.


Eddig is éreztem hátul a tarkómon és csak ott, ilyen kis púpokat, amire azt hittem, hogy gombás jellegű korpa lehet. Néha ugyanis viszketett, majd napokig semmi.


Most a legutóbbi hajfestés alkalmával viszketni kezdett a fejem, hátra nyúltam megvakarni és most sok-sok nagy dudor volt a fejemen, vagyis csak a tarkómon.

Direkt figyeltem őket, másnapra visszahúzódtak, de a tetejük tapintásra varas jellegű volt.

Kíváncsi voltam mégis milyen lehet, ahogy lekapartam a tetejét, olyan, mint amikor az ember sebet ejt valamelyik testrészén és nem vérzik csak levedzik, ami megszárad és ilyen sárgás megszáradt var jellegű valami van rajta. Bocsánat de jobban nem tudtam megfogalmazni.


Ezek néha viszketnek, de különösebb gondom nincs vele, ha odanyúlok érzem, hogy van ott valami.


Kérdésem az lenne, hogy én nem szeretném abbahagyni a hajfestést. Okozok-e ezzel kárt magamnak? Ez ugyebár bolti dobozos hajfesték, amelyek már mind amóniamentesek.


Elvileg a fodrászos festékek még károsabbak, mint ezek a dobozos boltiak nem?


Szerintetek festhetem továbbra is a hajam nyugodtan?

Volt már valakinek ilyen jellegű gondja?


Még talán annyit, hogy szőke színről van szó. Nem tudom ennek van-e jelentősége?


Köszi előre is!

3704. farah
2010. szept. 22. 12:55
Sziasztok ! Tudnátok ajánlani olyan hajszínezőt, vagy jó minőségű hajfestéket, ami natúr világos vagy középbarna lesz ? Most Castinggal festem, sötétszőkével, de nagyon vörösödik. Az eggyel sötétebb pedig majdnem fekete lesz, és az is picit vöröses. Fodrászfestéket nem szeretnék, inkább boltit. Excellence-ből használta már valaki a sötétszőkét ? Vagy a Natural and Easy világos kasmírbarnát ? Ezek mennyire roncsolják a hajat ?
3703. Zsuccy
2010. szept. 20. 20:49

Sziasztok!

Szeretném a véleményetek kérni.Láttam ma a dm-ben egy új Schwarzkopf feték családot ami hab állagú festék és nincs benne ammónia.A 100-as kódú szőke festék pont olyan mint amilyennel én festem a hajam csak más márkába.Megnéztem a színskálát elvileg sötétszőke hajon is alkalmazható.Ez igaz lehet?Vagy narancsra fogná be a hajam?(sötétszőke a tövem).Meg láttam egy másikat,Palette color and naturals és az volt rá írva h csökkentett ammónia tartalmú.Ez milyen lehet?Vagy ez csak reklámszöveg?

2010. szept. 19. 14:25

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni...festett, már majdnem fehér szőke hajam volt....eldöntöttem, hogy kicsit sötétíteni fogom. Pénteken fodrász befestette barnára, a hossza világos barna szerűség, a töve gesztenye barna lett. Nagyon nem érzem így jól magam. Már megvettem a szőke festéket.

Abban kérném a segítségeteket, hogy mennyi idő elteltével festhetem vissza szőkére?

3701. rilla23
2010. szept. 8. 19:59
aranyszőke hajfestéket használ valaki?
3700. Alexaa87
2010. szept. 6. 23:43
sziasztok!palette blond UIL+-ról mi a véleményetek?az érdekelne leginkább h mennyire károsít illetve erős?köszi előre is:)
2010. szept. 4. 14:22

sziasztok.

Gesztenye barna hajam van de elég furán kopott a színe vagy hogy mondjam.Régebben színeztem de mindig ráfáztam mert befeketedett...

kb 5hónapja nem színezem és azóta ez már az eredeti hajszínem de valahogy mégsem szép.

Szóval be szeretném színezni. A Palette rózsaszín dobozos hajszínezőjéből egyszer próbáltam a Barna árnyalatot na az befeketedett.Múltkor néztem hogy van jeges gesztenye és világos barna.

Milyet vegyek? Nem szeretnék nagy színváltozás.Inkább csak megerősíteni ezt a színt..

3698. Anda39 (válaszként erre: 3697. - 1986Anita)
2010. szept. 3. 20:23

Amit én használok, azt a fodrászkellékesben veszem, és az eladótól tudom, nem ad ún. "civileknek", ezért már nem reklámozom. Ez is piszok büdös, de ha megmosom a hajat, semmi szaga nem marad.

A Selective oxi reloadja a másik, ez is csak a mesterséges pigmenteket szedi ki a hajból. A Loreal Effasor nevű radírja is sokaknak használ, viszont az már a saját haj világosítására is alkalmas.

3697. 1986Anita
2010. szept. 3. 11:55
Ha vizes volt a hajam, érződött, pedig 2x mostam 1 alkalommal a hajam, hogy ne érződjön, de nagyon büdi volt... Sztem 2-3 hétig tuti érződött, amikor vizes volt a hajam... És melyik a legjobb színleszedő, ami eddig szinte mindenkinek levitte a festéket a hajáról? Nem akarok nagyon világosat, csak hogy ne legyek ennyire fekete, valami szép csokibarnát szeretnék.
3696. Anda39 (válaszként erre: 3695. - 1986Anita)
2010. szept. 3. 10:50
Kíméletes módszer nincs. Próbálj ki más színleszedőt, van még pár gyártótól. Kicsit csodálkozom azon, hogy napokig büdös volt a hajad. Az biztos, hogy nem ibolyaillatúak ezek a cuccok, de ha jól kimosod, nem szabad "szaglania", ráadásul napokig.
3695. 1986Anita
2010. szept. 3. 08:19

Sziasztok!

Sötétbarna (de feketének látszó) festett hajam van, viszont szeretnék kicsit világosítani, de csak annyit, hogy ha valaki ránéz ne feketének lássa a hajam, hanem valamilyen szép sötétbarnának. Az lenne a kérdésem, ha mondjuk 9es oxyval befesteném egy mondjuk 5-ös mélységű festékkel, akkor világosítana valamit a hosszán? Vagy kizárt? Esetleg van valamilyen kíméletes módja, hogy ne menjen tönkre a hajam egy kis árnalatnyi világosítástól? Az oxy reloadot már próbáltam, nekem nem jött be, iszonyat büdi volt a hajam tőle hetekig, hiába mostam 3 naponta, de világosodni szinte alig világosodott a haj. Szívatni meg nem szeretném...

3694. rilla23 (válaszként erre: 3685. - C7bd5835c2)
2010. aug. 31. 13:28
Selective professional oxy reload. erre tökéletes. majdnem fekete hajamat leszedte a saját hajszínemre. csak nem mindegy hogy hogy használod.
3693. rilla23
2010. aug. 31. 13:26

8as árnyalatú szőkét használ valaki?

A 8.0 érdekelne, h milyen színe van.

3692. Mazsikaa
2010. aug. 27. 08:33

Sziasztok!

Tudtok valamit a Joanna Naturia Color hajfestékről. Azt hiszem 100 Ft-os boltban kapható. Minden tapasztalat érdekel!!

3691. Nikike1988 (válaszként erre: 3690. - Alexaa87)
2010. aug. 27. 00:06

rendben

no probléma:D

velem is előfordult már ilyen:))

3690. Alexaa87 (válaszként erre: 3689. - Alexaa87)
2010. aug. 26. 23:40
bocsi Nikike nem a te üzidre akartam válaszolni hanem Andáéra csk véletlen féle kattintotam.késő van már xD még egyszer bocsi...
3689. Alexaa87 (válaszként erre: 3680. - Nikike1988)
2010. aug. 26. 23:36
de festem csak az a gáz vele h a teteje nagyon fehér az alja meg sárgább.:)hamvasitóval mosom de sajnos sokat nem tesz vele...
3688. Nikike1988 (válaszként erre: 3684. - Anda39)
2010. aug. 25. 22:50

ok:))

értem.

majd utánanézek milyen színek vannak:)

köszi

3687. Nikike1988 (válaszként erre: 3682. - 96d582fa12)
2010. aug. 25. 22:49

húúú:(


nekem hamar kijött belőle de gondolom ez is egyénfüggő...

nem tudom mi a teendő de feketére ne fesd semmiképpen!

3686. 96d582fa12 (válaszként erre: 3685. - C7bd5835c2)
2010. aug. 25. 22:36
udv az utalom a feketet es vilagositani akarok rajta klubban :)
2010. aug. 25. 20:43
Sziasztok! Nekem majdnem fekete színű a hajam, eredetileg pedig világosbarna vagyok. Szeretném kipróbálni házilag, h világosítok rajta...vettem is egy drága fodráskészítményt, ami "radír"ként szolgál,ha minden igaz, és leszedi a festéket a hajról, csak vízzel fel kell higítani a porrt, 10 percig állni hagyni, aztán vagy 20 perc kell, míg leszívja a festéket. Most kerestem volna a "radír" tasakját, de nem találom... valaki tud segíteni?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook