Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vett-e már valaki hajnövesztőszert, mennyiért és hogyan használt? fórum

Vett-e már valaki hajnövesztőszert, mennyiért és hogyan használt? (tudásbázis kérdés)


6. 6532c775dd (válaszként erre: 4. - E642ac5487)
2008. nov. 14. 11:22

Szia,


Jajj szegénke :( lehet megkéne nézni nem áll-e valamilyen hormon dolog mögötte?

A bánfi hajszesz nagyon klassz csak eléggé macerás. én még tudom ajánlani a besh ginseng ampulláját, mert nagyon jó!!!


[link]


És árban nincseneki s úgy elszállva, mint az alfaparfék, és jó minőségű! 10 db 1705 Ft kb asszem.

2008. nov. 8. 15:18

Helló! A Bánfi hajszesz tényleg növeszti, csak sajnos szárítja is, ezért figyeljetek oda a hajvégek ápolására használata mellett.Olyan 800-1000 Ft körül mozog.Ja, és minimum három hónapig használjátok, a használati utasítást betartva.


Mellette pedig szerintem érdemes valamilyen vitaminkészítményt szedni, pl. Revalid, Dermipsor, Biovanne..stb, mert ezek belülről táplálnak. De mielőtt ezeket elkezdenétek szedni, lehet ajánlatos volna egy alapos tisztítókúrát tartani, hogy majd az ezek után szedett tabletták még jobban hathassanak. Sok sikert :)

2008. nov. 8. 14:17
Valaki tud valami jó hajnövesztőszert ami használ is? :( Nagyon elvagyok keseredve mert kb; 4éve ugyanolyan rövid maradt a hajam :( Légyszi segítsetek!!
2008. okt. 18. 14:51
köszih szépen Judit remélem beválik..azért rákeresek szóval köszih..
2008. okt. 9. 13:00
Bánfy hajszesz,nem tudom most mennyibe kerül de régen használtam és gyorsan nőtt tőle a hajam! látványosan!
2008. okt. 7. 20:38
Vett-e már valaki hajnövesztőszert, mennyiért és hogyan használt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook