Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 1 fogamzásgátlo tablettát nem vettem be.a 7napos szünetben használtunk gumit, a következö levél elkezdésekor védett leszek? fórum

1 fogamzásgátlo tablettát nem vettem be.a 7napos szünetben használtunk gumit, a következö levél elkezdésekor védett leszek? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 18. 08:01

Sziasztok!


Lenne egy kérdésem, hátha valaki már elkövetett ilyen butaságot, mint én, és választ tud adni... nyos kérem szípen, pár hete váltottam új fogamzásgátlóra, és stresszes időszakban kezdtem el szedni,mikor mindenre figyeltem, csak a szedésre nem... bevettem minden este a gyógyszert, csak arra nem figyeltem, hogy kövessem a napokat... azaz, véletlen szombat helyett a szerdai gyógyszert vettem be, vasárnap a csütörtökit, és így tovább... és ez csak nemrég tűnt fel, közben jött egy jó kis betegség, amire már második hete szedem az antibiotikumot és most erős áttöréses vérzés, vagy köztivérzés, tudja a fene hogy hívjak ezt pontosan, de ez van... :)a dilemma, hogy ezt az antibiotikum okozza, vagy a hülyeségem, hogy nem követtem a kis nyilakat a csomagoláson...a biztonság kedvéért most védekeztünk mióta szedem az antibiotikumot, de a valódi kérdés, hogy mennyire zavarhat be, hogy felcseréltem a napokat?

2009. máj. 19. 18:30

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha múlt héten menstruáltam, azaz 7napos szünet volt a fogamzásgátló szedésében. De a hétfői napon újra véletlenül elkezdtem a tablettát szedni. Erre a nőgyógyászom azt mondta nem baj, majd köv. héten folytatom, azaz ma kell bevennem a 2. bogyót... De ilyenkor biztonságos a szex? Vagy inkább használjunk óvszert?

2008. okt. 8. 12:14
ja h ofő..bocsi.és hol vagy ofő? köszönöm a segitséget eszter!
2008. okt. 8. 10:52
nogyogyaszomtol tudom..ugyh ez biztos info
2008. okt. 8. 10:51
ha egyet nem veszel be idoben, mert tegyuk fel elfelejtetted, akkor az a megoldas, h amint lehetoseged van ra vedd be, meg akkor is ha kicsi ido telik el, mig beveszed a kovetkezot. Ha nem vetted be, akkor az utana levo napon jo ha vedekeztek pl ovszerrel a paroddal, de nem kell tovabb ovszert hasznaljatok :)
2008. okt. 8. 08:57
nem osztálytársként hanem gxerekként ,középiskolai ofő vagyok :D
10. kucimano (válaszként erre: 9. - 2d5a00656a)
2008. okt. 7. 22:51
Hát inkább a biztosra megyek mint idö elött egy baba nem ?:) köszönöm a bokot és a segitséget.megnyugodtam h nem kell gumi :D az osztályodba milyen emberkék járnak h elfogadnál o.társként?
2008. okt. 7. 20:45
több évtizedes tapasztalattal vmint egyetemi emlékeimmel párosítva abszolút semmi:DDe cuki vagy hogy így aggódsz 1 szem miatt/ezért sem akartam elhinni ,hogy a te korosztályod ennyire felelősségteljes/Édes vagy és bocsi ,ha félreérettük egymást!!maradj ilyen tiszta gondolkodású//esetleg nem akarsz az osztályomba járni :D :D /
2008. okt. 7. 20:37
nem szo sincs arrol h megsértettél...csak ezek szerint félre értetted de értem már mire irtad..szoval ha megkezdem az uj levelet semmi okom az aggodalomra?
2008. okt. 7. 20:24
Nos én azt gondoltam ,hogy azt azért sejted,hogy ha 1 szemet nem vettél be attól még nem kell rávédekezni a következő hétre...Ezért azt gondoltam esetleg egy hetet vagy hónapot nem vettél be..nem megsérteni akartalak csak segíteni próbáltam,rosszul esett a válaszod /"köszönöm a segitséget a többi válasz adonak. "/. de talán a többiek válasza jobban jön ...
2008. okt. 7. 20:11
Nem kell gumit használni a 7 napos szünetben sem!!! Egyébként nagy valószínűséggel nem számít, ha nam veszel be egyet.
2008. okt. 7. 20:02
nem értem a kérdésed...1szemet nem vettem be...köszönöm a segitséget a többi válasz adonak..várom még.
2008. okt. 7. 19:51
egy szemet?egy hónapot mit egyet nem vettél be??
2008. okt. 7. 19:48
igen!
2008. okt. 7. 18:47
Szerintem nem kell aggódnod.Pláne,ha egyszínű (egyfázisú) a bogyód.
2008. okt. 7. 18:30
1 fogamzásgátlo tablettát nem vettem be.a 7napos szünetben használtunk gumit, a következö levél elkezdésekor védett leszek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook