Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek a thermo shape nevű fogyókúrás készítményről? fórum

Mi a véleményetek a thermo shape nevű fogyókúrás készítményről? (beszélgetős fórum)


2008. okt. 8. 16:34

Én nem használtam, én nem is áll szándékomban ilyesmit használni.A fogyás kulcsát nem a csodamódszerekben, kapszulákban kell keresni, hanem magunk. Egészséges táplálkozás,mozgás.Ezek a kulcsszavak.Én az elmúlt fél év alatt 28 kg-tól szabadultam meg és semmilyen csodabogyót nem szedtem. 90 napos diéta majd kalóriaszámolgatás, torna és kerékpározás.Címszavakban ennyi. És a súlyom nem nő.Vagy stagnál vagy kicsit még csökken is.

Neked is ezt javaslom.Ne dőlj be ezek a módszereknek!

2008. okt. 8. 15:08
Szia Krena!Mennyire gyors volt nálad a fogyás?MEnnyi idő alatt,hány kg ot sikerült leadnod?Válaszod előre is köszi:)
2008. okt. 8. 11:20
Engem is érdekelne hogy mi a tapasztalat a THERMO SHAPE el kapcsolatban.Kicsit furcsállom hogy ugy égrt zsirt hogy nem kell edzeni.Ha tud valaki tájékoztatást adni erről a termékről nagyon megköszönném.
2008. okt. 7. 17:39

Gyors fogyást. És még gyorsabb visszahízást.

Ez a véleményem.

2008. okt. 7. 17:31
A neten olvastam erről a termékről,állítólag gyors fogyást eredményez.Akinek van tapasztalat ezzel kapcsolatban,örülnék,ha megosztaná velem:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook