Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szigetszentmiklósi vagyok... fórum

Szigetszentmiklósi vagyok... (beszélgetős fórum)


2009. febr. 16. 12:45
Kicsit elegem van a postából. Nem kaptam meg egyik hónapban a telefonszámlát és most meg küldik, hogy kikapcsolják és ez az utolsó felszólítás. Érdemes valahová fordulni ezzel. Amúgy többször is előfordult már. Buckában lakunk 1,5 éve, postaláda névvel ellátva a kapun. Ennél többet nem tudok megtenni,de ha érdemes szólni akkor bemegyek a postára. Szerintetek?
2009. jan. 31. 14:57

Sziasztok!


Én is a buckába lakom bár nem sokáig mert eladjuk a házat családi okok miatt! De itt a környékbe szeretnék másikat de kisebbet!

Ha esetleg valakit érdekelne egy KÉTSZINTES CSALÁDI HÁZ TÉGLAÉPITÉSÜ irjon!Küldök képet!

150. dikóka (válaszként erre: 147. - Fcica)
2009. jan. 28. 10:09

Szia!

Ha a buckában épülő új ovira gondolsz, akkor az úgy néz ki, hogy március vége fele nyílik meg, már kiküldték, hogy kik nyertek felvételt. Mi is oda fogunk járni,a baj (nekönk) csak az vele, hogy ellentétben a Pesti meg sok más vidéki ovival szemben, hogy csak 17 óráig lesz valószínű nyitva,nem 18 ig, és sajnos mi addigra nem érünk Miklósra a munkahelyünkről.

149. kissagi (válaszként erre: 143. - 9fadefac4c)
2009. jan. 27. 14:14

Szia!

Az én fiam most kezdett el oda járni és nagyon tetszik neki, boldogan megy reggelente :) Kedvesek a gondozók és márciustól angol és német oktatás is lesz. Én szívesen ajánlom!

Üdv.: Ági

148. Meeli22
2009. jan. 22. 22:32
Én Budapesti vagyok, de elég gyakran járunk a párommal miklósra és környékére:) Jó kis város:) barátságos:)
147. Fcica (válaszként erre: 143. - 9fadefac4c)
2009. jan. 22. 09:55

SZia!



Voltam abban az oviban, barátságosak, kedvesek, stb. Sokkal kisebb, mint a másik kettő.

Sokkal családiasabb hangulatú: kevés gyerek, kevés felügyelő. A házon nagyon látszik, hogy családi ház volt. Amikor én ott voltam ott, akkor még semmilyen fejlesztő program sem volt, a havi díja pedig megegyezett a másik két ovi árfekvésével.

Ha valaki tud infót az új oviról, kérem írjon. Miklóson nem túl jó a tájékoztatás szervezett szinten :)

2009. jan. 20. 18:15
Van még 1 ikerház mellettünk amit majd tavasszal kezdenek el felhúzni. Hogyha vkit érdekel írjon privit...115nm-es ház 500-as telek.Pontos árat nem tudok, mert vmivel drágább lessz mint a mienk, 21m körül fogják árúlni.Nem bucka!!!Újépítésű környék!
145. BuffyT
2009. jan. 20. 15:11

Sziasztok!

Milyen Dr. Bellovicz Sándor háziorvos? Tud valaki véleményt mondani?

Köszönöm!

144. édesmandula (válaszként erre: 142. - Dikóka)
2009. jan. 5. 14:32
köszi, de ikerházból már kiszerettem :P hacsak nem nagy a kert, hogy ne kelljen a szomszédot néznem nyáron :P kicsi házat szeretnék, naaaagy kerttel :D
2009. jan. 4. 00:10

Sziasztok!

Hallottatok már valamit a Törpi-Lak Játszóházról Szigetszentmiklóson? Ott még van hely, bölcsis korúakat is bevesznek, de eddig semmit nem hallottam róluk, csak az Idesüssben láttam a hirdetést és telefonon érdeklődtem. Van tapasztalat? Előre is köszönöm szépen!

Hol kell feliratkozni az új oviba? Most költöztünk ide, kicsit még tudatlan vagyok, elnézést!

142. dikóka
2009. jan. 2. 19:27

Sziasztok!


Tudna valaki segíteni,hogy itt Szszmiklóson meddig vannak délután nyitva az ovik?


Édesmandula, a Boglya-Alkonyat keresztnél még van 1 eladó ikerházfél nekem az nagyon tetszik!

2008. dec. 29. 16:57
hm, valaki nem tud valami normális családi házat? :P nem találok semmmi de semmmmi jót :(
140. dikóka
2008. dec. 28. 16:25

Sziasztok!


Hozzánk is betörtek már a buckába,azóta mi riaztóval szereltük fel körbe az udvart!


Az új ovi a sas-vágány utca keresztbe nyílik, 2 hete volt a beíratkozás és február-március fele nyílik meg.


Üdv.

139. Fcica
2008. dec. 27. 08:45

Szia Lindamano!


A banán utcát nem ismerem, de 6 éve miklósi vagyok. A gyereket nem, de az udvart nem árt bekamerázni. Az elmúlt 2 évben kétszer törtek be. Szóval romlik a közbiztonság. A yard nincs a helyzet magaslatán, de ez más lapra tartozik.


Ovi: Szeptemberben iratkoztam fel a várólistára egy magánovodában. Talán májusra lesz hely, fél napra. Államit meg sem próbáltam. Túl sok a gyerek, kevés a férőhely. Pletykák szerint építenek még egyet, de ha úgy készül el, mint a gerincút, akkor csak a gyereked gyereke fog odajárni.

2008. dec. 27. 08:43

Sziasztok,

Lakihegyi lakóparkról és ikerházairól van vmi infó? Elvileg pár hónap múlva költözünk. Mi a helyzet a közeli szenyvíztisztítóval?? Tényleg költözik 2010-ben csepelere, vagy pedig bővítik? Büdös szokott lenni, mert akárhányszor ott voltunk smemi jele nem volt.

Köszi a válaszokat!

2008. dec. 26. 21:48
Sziasztok,a Banán utcába költözünk Márcisban.Most mi a helyzet jo ott lakni vagy nem?Kamerázam be még a gyereket is vagy nem?Valami jo óvada van?Kösszi a segitséget előre is.
136. emily32
2008. dec. 12. 17:32
Igen!
135. édesmandula (válaszként erre: 134. - Emily32)
2008. dec. 12. 17:28
igen :D találkoztál velük? :)
134. emily32 (válaszként erre: 133. - Édesmandula)
2008. dec. 12. 17:23
a pingvinesek talán?
2008. dec. 12. 16:26

:) jövő héten lecsapok egyre ha minden igaz :D

Van 17,5ért egy már lecsmpézett, szép a kertje is, és van ugyanenyiért fing telekkel és a szomszéd rajtad megy haza :P na az nem tetszett...de ha vkit érdekel a 17,5ös, az dobjon egy privit és fellövöm az ingatlanos számát neki :)

Van egy szerelemgyerek 19,5ért, nagy ház, szép telek, isteni fürdő. Cak az nekem cok árban :P

Két női ingatlanos a befutó nálam, szép házaik vannak, drágábban is, olcsóbban is :)

A banánban van egy 15,9es ikerpár is :) az sem semmi, nagyon tetszik, jövő héten eldöntöm melyik lesz a leszenem :D (hehe, na ki akar a szomszédom lenni?)


Halásztelek tényleg ijesztő, de Szigethalmon is láttam már jujjt :P

132. Studio64 (válaszként erre: 131. - Kissvirág)
2008. dec. 12. 12:53

A banán utca az ahol már csak egy ház van eladó?

Sajna 16, 5-ért nem tudok.18,5 amennyiért tudok most 90 nm-es házat 360-as telekkel...meg van még egy ami 100nm szintén 360as telken...a többi amit mutattak nekünk az nagyon gáz volt/számomra/

131. kissvirág (válaszként erre: 128. - Studio64)
2008. dec. 12. 10:53
Nekünk a banán nagyon tetszik. főleg a ház elosztása. sajna nincs nagy keretünk. mi 16,5 szánunk rá.
2008. dec. 12. 10:49
Nekem is nagyon szimpi. Ha autó van nem vészes, de szerintem gyalog is kibírható.Én már láttam rosszabbat is. pl nincs közvilágítás és sártenger esőben. gyalog még a szomszédig is kihívás elmenni.rosszabb mint ott. igaz ez halásztelken volt. ott tényleg katasztrófa a közlekedés.
2008. dec. 11. 20:20

:) a Banánban van az egyik ikerházfél amit ajánlottak most nekem :DD


Esős időben vacok, de amúgy nagyon szimpi-csendes volt...

128. Studio64 (válaszként erre: 127. - Kissvirág)
2008. dec. 11. 15:11

A banán úti az ahol zsákutcában vagy 6 db ikerfél?? Mi is nézelődtünk, és marha nagyot csalódtunk a buckában..voltál ott esős időben???iszony!!

Milyen áron nézel? mi már megtaláltuk álmaink házát, folyamatban van, le is foglalóztuk de volt még 2 ami fasza volt.Ha gondolod megmonjdom hol vannak.

2008. dec. 11. 14:36
Sziasztok! Van valaki aki tud valamit a Banán úti házakról? Milyen ott lakni? ugyanis ott néztünk ki egyet.
126. Studio64 (válaszként erre: 122. - Hovatovább)
2008. nov. 19. 09:46

Szóval ilyen jó a helyzet. Háát nem tudom, mindenki mond mindent.Mindenesetre én riaztó nélkül nem mennék új házba, na meg kházőrző kutya is akad jelenleg is a kertben :o)

De sztem mindenhol elmondható, hogy vannak betörések. Pl erzsébeten pár hete mindenhonnan lelopták a kilincseket. Ezt el tudjátok képzelni? Ahol meg nincs kutya, oda beugrálntak és nem a gipsy negyedben.

125. dikóka
2008. nov. 18. 16:11

Sziasztok! Mi is nemrég költöztünk a Buckába, ami jó is meg nem is. Lakni szerintem jó itt, viszont a reggeli munkába járás Pestre az egy kicsit megvisel,no meg autó nélkül meglehet itt halni.

Szippantós számot tudok adni,de nem tudom mennyiért szippantanak,meg kell kérdezni,de állítólag jók,nekünk még nem kellett 06309446046.

A közbiztonság szempomtból elég siralmas a helyzet,(hozzánk is az első hónapon betőrtek hogy ide költöztünk)nagyon kevés a rendőr miklóson, és persze sok a bűnöző, ami ellen nekünk kell védekezni. Riasztó, kutya, összefogás a szomszédokkal és figyelés. Bár ha meg is fogják a betörőt megússza egy felfüggesztettel,egy kis pénzbírsággal és folytatja ott ahol abbahagyta...

124. Spring76 (válaszként erre: 116. - KisTreko)
2008. nov. 17. 20:14
Ha valamit megtusz, engem is érdekelne, köszi:)
123. Spring76 (válaszként erre: 1. - Fcica)
2008. nov. 17. 20:12
A bucában lakunk:))))kb 1 éve

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook