Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lindynette 20-as fogalmazásgátlót szedek. Lehetséges, hogy ettől van súlyfeleslegem? fórum

Lindynette 20-as fogalmazásgátlót szedek. Lehetséges, hogy ettől van súlyfeleslegem? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 21. 04:27
nagyonis lehetseges,valtsal at masik fogamzasgatlora,mert nem mindtol hizol.
2010. jan. 4. 10:58

Sziasztok!

Én 1 hónapja szedem a Lindinette 20 tablettát.

Mennyi idő után hat akkor ,mert láttam hogy valaki már kérdezte és válaszoltak is rá de a válaszból sem derül ki egyértelműen.Most akkor ha megvolt az első mensim és a második a gyógyszertől akkor már elvileg hat.Van valaki aki ennyi idő után nem védekezett és nem lett terhes??

Köszi

24. Vigyorex6 (válaszként erre: 21. - Nyuszmó)
2009. szept. 7. 23:08

A havi vérzés 1. napjától kezdve 21 napon át. Ezután 7 gyógyszermentes nap következik, melynek ideje alatt menstruációszerű vérzés jelentkezik. A 8. napon kell a következő 21 drazsé szedését elkezdeni (akkor is, ha a vérzés ekkor még nem szűnt meg). A második Lindynette 20 csomagot tehát a hét ugyanazon napján kell elkezdeni, mint az elsőt. A vérzés mennyisége a megszokottnál kevesebb lehet, de ez nem káros.


Első alkalommal történő szedés

Várjon a menstruációs ciklus kezdetéig, addig ajánlatos más fogamzásgátló módszer használata (kondom, pesszárium, spermicid)!

23. Vigyorex6 (válaszként erre: 21. - Nyuszmó)
2009. szept. 7. 23:04
A leírásnak tartalmaznia kellene!
2009. szept. 7. 23:02
Én is szedtem Linynette-t, de nekem nem jöttek plussz kilól, sőt egyiktől sem. Ez is abszolút egyéni. Szedtem Jadine-t is, azt kifejezetten vízhajtó hatású, de vki attól hízott. A többletsúly mástól is lehet. Pl.egyik fő okozója a pajzsmirígy, amit jó lenne megnézetned.
2009. szept. 7. 22:58

Sziasztok!


Most kezdtem el szedni a Lindynette 20 fogamzásgátlót, és olyan kérdésem lenne, hogy mikor kezd el hatni? Mennyi idő elteltével nincs szükség kiegészítő védekezésre?

20. Kaoru
2009. máj. 30. 14:20

Sziasztok!

Én egyáltalán nem hízok a Lindynettétől, nekem is volt 1 bnőm aki hízott tőle, de nemtudom én nem hízok!:)

Szedtem ano 3 hónapja és aztán abbahagytam, de most újra szedem, és még megint van pecsételős vérzés -.- pediig azthittem ha már egyszer szedtem ezt a faját akkor szünetelés után már nem lesz barnás folyás...nah de mind1.


Az osztálytársam pl: Yasminelle-t szed és panaszkodott hogy hízik és állandóan éhes, és ez látszik is rajta O_o Valaki azt mondta hogy csak az elején, a bnőm már a 3. levéllel szedi.

Pl annál a gyógyszernál állítólag 3 hónapig tart a pecsételős vérzés [doki szerint] aztán a bnőmnek tartott 1 hónapig...:)


Nah de a lényeg hogy szerintem valóban egyéntől függ...mindenki mástól hízik, de abban egész biztos vagyok h minden fogamzásgátlótól egy kicsit lehet hízni....=)

19. Kikikeee (válaszként erre: 17. - Wiky88)
2009. máj. 28. 19:17

Szia.Szegényke. Sajnállak. Én is ezt szedem de már nem sokáig. A szomszédomat is ilyesmi probléma érte. Elfeketedett a lába egyik pillanatról a másikra, és bevitték az intenzívre. Trombózist kapott a fogamzásgátlótól. Aztán majdnem az lett a végzete.

Nekem meg 19 évesen kihozta a hajszáleres visszereimet... 1 éve szedem, de kész ennyi volt, kb havonta van gombás fertőzésem... aztán állandóan canestennel járkálok :( Sőt szőrősödök is tőle rendesen. Bár ami jó tulajdonsága, hogy nőtt tőle a mellem:)

2009. febr. 8. 10:35
Minden fogamzásgátló hízlal...
17. Wiky88
2009. febr. 8. 10:34
Sziasztok!Én egy 20 éves lány vagyok. Én is szedtem a Lindynette 20-at és én nem vagyok vele megelégedve. Ugyanis egy hete jöttem haza a kórházból. . . Mélyvénás trombózist kaptam és tüdőembóliát is. Nagyon úgy néz ki hogy a Lindynette 20 az oka. Mostmár ilyen hormontartalmú készítményt soha nem szedhetek. Sok volt a panasz a Lindynett 20-ra a kórházban is ugyanis sokan kerültek be trombózis gyanúval, aki ugyanezt a gyógyszert szedte. A gyógyszertárban is épp arról beszélnek hogy elég sokan kapnak trombózist ilyen gyógyszertől. És én szedhetem örök életemre a vérhígítót. áttértem a hüvelytablettára ami nem hormonkészítmény és nem kerül be a véráramba és nem okoz trombózist, mert ezt kimondottan olyanok szedhetik akiknek nem javasolt a hormonkészítmény használata.
2009. jan. 14. 08:25
minden fogamzásgátló hormon-felborulást okoz. kinek ezt, kinek azt.
15. pemete
2009. jan. 9. 15:53
Nekem anno nem lett nagyobb az étvágyam tőle egyáltalán, sőt akkoriban kidolgoztam a belemet is, még enni is alig volt időm, és mégis feljött az a 20 kiló 1 év alatt...
2009. jan. 9. 14:37
6 kilót híztam tőle 4 hónap alatt.
2008. dec. 15. 21:30

sziasztok

Nemrég kezdtem el, és én is éhesebb vagyok! Most jól megijesztettetek=(

2008. okt. 28. 17:27
Hát persze, hogy hízol tőle.. és ez nem a hormontartalomtól van, ez csak az étvágyadat növeli..én most kezdtem és tényleg többet eszem.. ha ugyanannyit ennék, mint előtte szerintem akkor nem híznék.. de nem baj, nem lenne gond 4-5 kg..szerintem ennyi:D
2008. okt. 8. 19:34

Valóban van lindinettes forum, abban nagyon sok hozzászolás van, ha van időd olvasgasd végig.

Nekem kb. egy év után kezdödött a súly gyarapodást, észre se vettem és felszaladt 5 kg. Ja és ezzel egyidőben kezdett a mensim is erős lenni, meg egyéb mellékhatások jelentkezni, ugyhogy most abbahagytam a szedését. És igyekszem visszaállítani az okozott károkat. De mindenképp lehetséges fogi.tabitól súlygyarapodás

2008. okt. 8. 19:05

Hát most megijedtem... Én is ezt szedem pár éve, és valóban híztam jó pár kilót:(

De legalább ráfoghatom a tabira:)

2008. okt. 7. 13:38
Illetve egy valamit kivéve: a mensije még most sem rendszerees.
2008. okt. 7. 13:38
Lehetséges, nekem is volt egy ismerősöm aki nagyn meghízott tőle. Mikor abbahagyta minden rendbejött.
2008. okt. 7. 13:30

Én másfél hónapja váltottam át a Lindynette 20-ra. Sajnos az előző tabitól nagyon sok mellékhatás előjött. Most ezt tesztelem. Nagyobb az étvágyam, de nem tudom, hogy a tabi mellékhatása vagy csak a "tél" miatt!

Nővéremnek semmi baja nem volt a Lindynette-től. Abszolut egyéntől függ!!

2008. okt. 7. 13:25
én is hiztam a lindynette20-tól, mert folyton éhes voltam, mikor abbahgatyam simán lefogytam 5kilot mert alig vagyok éhes most, miota nem szedek gyóygszert.
5. pemete (válaszként erre: 1. - Barbee82)
2008. okt. 7. 12:40
Szia! Én a lindynette 20-tól egy év alatt felszedtem 20 kilót! Úgyhogy könnyen lehet, hogy te is attól hízol! Válts másikra gyorsan!!!
2008. okt. 7. 11:45
Minden esetben egyéni a hatás
3. 56288d981e (válaszként erre: 1. - Barbee82)
2008. okt. 7. 11:35
van egy kifejezetten Lindynette20-fórum, ott sokan írnak tapasztalataikról. Én is azt szedem, én nem híztam tőle, bár előtte sem voltam kicsi :D csak a mellem nőtt meg - 90Bről 95C-re. Mindenkire máshogy hat. Nekem azt mondta a dokim, hogy ettől elvileg nem volna szabad hízni, mert nagyon alacsony a hormontartalma. De van, akinek az "alacsony" is több, mint elég...:)
2008. okt. 7. 11:32
Mennyi a súlyfelesleged? Nekem egyszer azt mondta vki, hogy a fogigátló általában 4-5 kiló pluszt jelent! De hát ismerek olyat, aki ettől függetlenül is kifejezetten vékony! De mint minden ez sem hat egyformán mindenkire!
2008. okt. 7. 11:31

Kedves Fórumozók!


Lindynette 20-as fogalmazásgátlót szedek.

Lehetséges, hogy ettől van súlyfeleslegem? Egyébként nem eszem sokat, és egészségesen szoktam étkezni is.


Köszi a válaszokat és a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook