Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit egyek ma, ami egészséges? fórum

Mit egyek ma, ami egészséges? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 22. 07:50
sargarepa,citrom,alma..........,
2010. jan. 14. 16:34
Lehetőleg semmit....
6. a9338a7669 (válaszként erre: 5. - Schmigyo)
2008. okt. 7. 11:43
Itt a fórumon is találsz rengeteg ötletet. Olcsó diétás esti vacsorák, tanácsok a címe a topiknak, szerintem nagyon jó. Én már jó sok ötletet gyűjtöttem onnan, illetve az egész oldalról!
2008. okt. 7. 10:49

Sziasztok!És ha négyszer esztek egy nap ilyen ételeket, akkor nem növekszik a súlyotok tőle????Akkor irigykedem, mert a többszöri evéssel az a gondom,hogy mindig el kezdek hízni,pedig sportolok is hétvégente....

Ismertek olyan oldalt,ahol nem flancos receptek vannak,hanem könnyen elkészíthetőek,hozzávalók se egzotikusak és nem kell rengeteget kifizetni értük???Köszi, szép napot!

2008. okt. 7. 09:53
az ebédre az előző hozzászólót dettóztan le :-)
2008. okt. 7. 09:52

Reggelire sokat sokfélét.(telj.k.kenyér,felvágott,zöldséggel,tojás,sajt,.....persze váltogatva)


Ebédre -"-


Vacsira már keveset,pékárút mellőzve,sovány husit,sok zöldséggel,cukormentes müzlit,natur dolgokat.


Tízóraira,uzsira sok gyümölcsöt.

2008. okt. 7. 08:59

Reggeli: 2 szelet barnakenyér, felvágott, sajt, zöldség, tea...ezzel elvagy délig, de ha mégsem, akkor tízóraira pucolj meg egy karalábét vagy répát vagy almát.


Ebéd: leves és valami laktató második fogás, akár valami tészta is mehet még, fontos, hogy lakj jól rendesen. A leves azért fontos, mert így a másodikból hamarabb érzed, hogy megteltél. :)


Uzsi: egy szelet műzli egy natúr joghurttal.


Vacsora: paradicsomsaláta minimális olajon sült tükörtojással vagy egy szelet grillezett husi. Tejterméket már mellőzd.

2008. okt. 7. 08:49
Mit főzzek/süssek/készítsek ( és hogyan) ma, ami nem hízlal, egészséges és fínom, feltölt energiával és "ad a testemnek"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook