Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Celeb vagyok, ments ki innen! fórum

Celeb vagyok, ments ki innen! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
3009. gerna (válaszként erre: 3008. - Linksys)
2008. nov. 17. 23:07
Ahogy elnézem, amit Gjon egyenesben adott elő, azt most Szőke hátulról... holnap talán kiokosodunk!
3008. linksys (válaszként erre: 3007. - Gerna)
2008. nov. 17. 22:30
Holnap a fókuszban folytatódik a csetepaté.Mindenki mindenkire haragszik.Jajj nekik, ha Rambó begorombul...
3007. gerna (válaszként erre: 3006. - Linksys)
2008. nov. 17. 19:15
hát most éppen nem jön be :( Tegnap még megvolt.
3006. linksys (válaszként erre: 3001. - Gerna)
2008. nov. 17. 18:53
Köszi! :)
3005. linksys (válaszként erre: 3004. - Joys)
2008. nov. 17. 18:53
Egyezem veled.
3004. Joys
2008. nov. 17. 07:52

Azért hadd jegyezzem meg, a közszolgálati csatornákon /M1, M2, Duna/ jó néhány színvonalas műsort-játékfilmek, színdarabok, dokumentum-,és ismeretterjesztő filmek, stb/ látni, normális, kiegyensúlyozott emberekkel.


..és ez itt most nem a reklám helye, tapasztalatból mondom!

3003. linksys (válaszként erre: 3002. - Joys)
2008. nov. 16. 21:58

Tudom igazad van, hiszen hétköznapi emberekre nem igen kivácsi senki.Ezt nem is azért mondtam, csak ez jutott eszembe ezekeről az emberkékről és leírtam.


A szenzáció és a hír különlegeségek versenye fojik mindenhol, ki tud érdekesebbet mutatni.Persze mi nézők meg erre kiváncsiak vagyunk, bele érteve magamat is, mert néztem és nézem is, ha lesz valami hasonló.

3002. Joys (válaszként erre: 3000. - Linksys)
2008. nov. 16. 18:39

Nem akarlak elkeseríteni, de ha normális, hétköznapi embereket akarsz látni, azokat lehetőleg ne a kereskedelmi tévécsatornák hasonló jellegű műsoraiban keresd..


Erről most csak ennyit.

3001. gerna (válaszként erre: 3000. - Linksys)
2008. nov. 16. 18:25

Itt vannak az "Újra együtt" videok:



[link]

3000. linksys (válaszként erre: 2994. - Joys)
2008. nov. 16. 18:13

Jól összeválogatták a csapatot, ilyen gázos embereket nem egykönnyű egy csapatban tudni. Lehet,hogy midnenki külön-külön jó, de így egyben....


Tolarencia és megértés egy csepp se nincsen bennük.Mindenki a magáét hajtja.Nem lehet, hogy ezt a magatartást a sok megvonás (élelem, lakás, család és egyébb luxusok hiánya) okozta?


Különben a mai világviszonylatban igen csak kevés az összetartó ember.Pont azért is, amint a Gjoni is viszonyult a társaihoz.Mindig csak arra hivatkozott, hogy ő mennyit tett le az asztalra.


A másik meg kivonta magát mindenből, nem ereszekedett le a szintjükre! Ez a társadalmi megkülönböztetés felfogás,nem szokott jóra vezetni.Nem mindenhol előnyös , ha az ember azzal kezd el dicsekedni, hogy mit is tett.Vagy a SZTÁR élete és felfogása ilyen lenne???


Akkor ennek a fordítotja:- ha valaki nem sztár hanem mondjuk hétköznapi ember, aki eljár reggelente dolgozni, hazajön és éli a hétköznapi ember életét, arra rá sem kell nézni, mert nem lógnak neki a falon kitüntetések, vagy ha nem jelent meg címlapon,akkor említésre sem méltó valaki?


Mert ,ahogy ezeket az embereket elnéztem, ezt szűrtem le.Valaki minnél jobban elismert, annál elviselhetetlenebb és nem tud vislekedni egy adott közösségben és pl. a Tv nyilvánossága előtt egy élő műsorban?


Ezek úgy megfogalmazódtak bennem, és el is gondolkodtam rajta.Nem tudom, hol lehet olyan tv-t venni, ahol(amelyben ha felcsapom) normális emberek vannak.A "normális" szó tudom, hogy mindenkinek mást jelent, de az EMBER az mindenhol egyforma jelentésű.Nem kell átmenni ÁLLATT-ba, mert ezek a celebek ezt tették sokszor a műsor alatt és akkor ezek szerint most szombaton az élő műsor alatt és utána is.

2999. sipiiii
2008. nov. 16. 17:25

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem:

Egy szám címére lennék kiváncsi, mégpedig akkor szólt a műsorban, mikor valaki kiesett, és a piros szőnyegen ment a pakkjával fel a Balázsékhoz! Nagyon tetszik az a régi pörgős szám!

Előre is köszönöm a segítségeteket!

2998. gerna (válaszként erre: 2997. - Martian)
2008. nov. 16. 17:07
Tóth Gabi észlényebb, mint Pákó? hát nem is tudom.
2997. Martian
2008. nov. 16. 14:58

Delhusa: Mit akarsz? Lesz*pjam Kristófot?

2008. november 15. 19:43 | Forrás: MTI



Steiner Kristóf és Tóth Gabi - fotó: Esti Frizbi


Már kimentették az összes celebet a dzsungelből, így Tóth Gabi és Steiner Kristóf már a vasárnapi Esti Frizbi kamerái előtt mesélhet élményeiről. A két szereplőt felkészületlenül érte Fekete Pákó érkezése, és teljesen kiábrándította őket Delhusa Gjon viselkedése. Most elárulják, mi is történt az erdő mélyén.


Kapcsolódó cikkek

Delhusa Gjon nem normális - szemet vetett Keleti Andira a dzsungelben

Delhusa akaratán kívül adta ki legféltettebb titkát

Delhusa Gjoni, az igazi Rambo


Nagyon sok élménnyel gazdagodtak, sok könnyet hullattak és sok mindent átértékeltek magukban az argentin erdőben a lesoványodott fiatalok. Steiner Kristóf például nagyon meglepődött, hogy mennyire hiányzott neki szerelme. "Tudtam, hogy szerelmes vagyok belé, de rájöttem, hogy sokkal komolyabb a párkapcsolatom, mint gondoltam. Úgyhogy ezentúl nem megyek ilyen messzire, vagy ha mégis, akkor lesz nálam telefon" - fogadta meg az ATV műsorában Kristóf.


Az egykori műsorvezető nem örült Fekete Pákó felbukkanásának a műsorban, mert nem szívesen szerepel vele együtt. "Ha tudtam volna, hogy jön, akkor is elvállaltam volna, csak lelkileg másképp készülök" - állította a celeb. Szerinte az volt a szerencse, hogy Pákó gyorsan észrevette, hogy ez a társaság nem az ő közönsége, ezért abbahagyta a majomkodást, sőt egyenesen szégyenlős lett. Tóth Gabi is tartott Pákótól, de végül kellemesen csalódott, mert annak ellenére, hogy nem egy észkombájn, lehetett vele komolyan beszélgetni.


Kristóf előbb férfi, mint Delhusa


Arra a kérdésre, hogy ki volt a legantipatikusabb ember a társaságban, akár kórusban is válaszolhatta volna a két vendég, hogy Delhusa Gjon. Már a kiutazás előtt se volt minden rendben vele, hisz a ruhapróbán Kristóf hiába köszönt rá, nem kapott viszonzást. Gabi azt hitte Gjon lesz a kis Buddha, aki mindenkinek ápolgatja majd a lelkét, de sajnos csalódnia kellett, mert lélekápolás helyett kötözködéssel foglalta el magát a zenész. Kristóf elmesélte, mikor vált egyértelművé, hogy Delhusával még sok baj lesz: "Még be se értünk a táborba, amikor az egyik fényképezésnél úgy állt be a képre, hogy teljesen kitakarta Keleti Andit, és amikor szóltunk neki, kifakadt Andira, és a következőket mondta: Menj a picsába! Mit akarsz? Leszopjam a Kristófot?"


Felreppentek olyan hírek, hogy Delhusa szemet vetett a hibátlan alakú dzsungelkirálynőre. "Andi előbb tekint férfiként rám, mint Gjonra, pedig ez nagy szó" - mondta nevetve Kristóf, aki nyíltan vállalja, hogy homoszexuális. Gabi szerint a zenész nem bírja elfogadni, hogy igazából mindenki csak egyetlen slágerét ismeri: "Persze ő már nagyon sokat letett az asztalra, de mi sem azért voltunk ott, mert még semmi érdemre méltót nem alkottunk, és ezért nem kéne lenéznie minket".


Félreértelmezett dzsungel-trón


Annak ellenére, hogy mindketten nagyon szeretik Keleti Andit, szerintük nem neki kellett volna a királynőnek lennie, mert ez nem megfelelő pozíció a számára. Gabi és Kristóf úgy látják, hogy ez inkább a dzsungel bolondjának trónja, és ezért Gjon lett volna a megfelelő személy rá, de a nézők ezt másképp értelmezték.

Bár Gabi sokat sírdogált, mert hiányoztak a szülei, a tesója és a szerelme, de mindenképp ajándéknak tekinti a kalandot, mert most olyan dolgokat is elkezdett értékelni, amik mellett azelőtt elsétált. Kristóf mindig az éjszaka leple alatt jött rá, hogy milyen szerencsés, hogy ott lehet: "Felnéztem a csillagokra, és láttam azoknak az ősfáknak a sziluettjét, és akkor vettem észre, hogy nagyszerű, hogy ezt megtapasztalhatom".


Abban is egyetértett a két celeb, hogy ez volt igazán az első műsor, amiben megmutathatták valójában milyenek is. "Mindig egy vadóc ugribugri lánynak vagyok bemutatva, de nekem is vannak érzelmeim, és fel is vállalom"- mondta az ifjú énekesnő. Kristófról se lehetett eddig sok jót hallani a médiában, mindig csak a botrányok, és Paris Hilton kapcsán került a terítékre, de most elmondhatta, hogy mik is azok a dolgok, amik igazán érdeklik őt.

2996. Joys (válaszként erre: 2995. - Gerna)
2008. nov. 16. 14:52

Ő sem volt őszintébb, mint a többi egy ilyen helyzetben..

Nincs mit a szemükre hánynia.

2995. gerna (válaszként erre: 2994. - Joys)
2008. nov. 16. 14:04
Na Szőke jól megmondta a tutit! csak az a baj, hogy ugyanúgy, vagy még sokkal inkább ő is a kamerának játszott. Ez a műsor eleve a szorongatástól szól: nélkülözés, összezártság, ráadásul vércikizés a műsorvezetők részéről... ő még sose látott ilyet ezelőtt? ébresztő, Szőke András :(
2994. Joys
2008. nov. 16. 11:34

"Véresen összevesztek az őserdei celebek


2008.11.16. 07:15

Élő adásban ugrottak egymásnak a Celeb vagyok, ments ki innen! című mûsor sztárjai. Szőke András szerint csapattársai hazug emberek, akikkel a civil életében soha, semmilyen körülmények között nem keresné a kapcsolatot.

Vérig sértette celebtársait Szőke András az RTL Klub szombat délutáni Dzsungelparti c. élõ adásában.

Szõke a stúdióban azt mondta, hogy egy percig sem érezte jól magát ebben a mûsorban, ahova egyébként sem barátkozni ment. Nem is érti, hogy miért vannak a többiek meglepõdve azon, hogy õ rosszul érezte magát.

A műsorban ekkor bejátszás következett a dzsungelből, amelyben Szőke könnyek között arról panaszkodik, hogy utálatosnak, erőszakosnak, tartja a versenytársait, mi több, hazugnak nevezi õket. Hiszen – szerinte – azok csak a kameráknak játszottak. Barátkozni pedig azért nem tudott, vagy akart velük, mert szerinte semmi közös nincs benne, és a többiekben. A bejátszásból egyébként kiderült, hogy az különben sem baráti hangulatot, és a Szõkét övezõ közutálatot csak fokozta, amikor a színész – a társait meg sem kérdezve – elégette a bátorságpróbán nyert csillagokat. – A f..nak kell ez a sok csillag, nekem sz..t sem ér ez az egész...– mormolta magában, miközben az aprócska fadarabokat sorra tûzre dobta.

– Ez nagyon rossz ötlet volt! Ez itt a mi szentélyünk! – szólt be az egyébként szintén közutálatnak örvendő Delhusa. A színész a hazatérése után, az RTL Klub stúdiójában is megerősítette lesújtó véleményét: szerinte ez a tizenegy ember sosem alkotott közösséget, a való életében soha, semmilyen körülmények között nem keresné a társaságukat. A stúdióban megjelent csapattársak döbbenten hallgatták Szőke szavait és egy emberként estek neki a rendezőnek. – Hogy beszélhetsz ..... – ágált a legvehemensebb csapattárs, Delhusa. – Nem éreztem jól magam ebben a közösségben. – folytatta Szőke – Most is kényszerből vagyunk együtt. Megpróbáltam viszonyulni ehhez a helyzethez, nem pedig vicces akartam lenni, itt mindenki csak játszott, teljesen életszerûtlen helyzet volt, nem is értem, miért hívják reality shownak ezt a mûsort. Nekem nem a kígyókkal, nem a férgekkel volt bajom, hanem azzal, hogy nem tudok egy közösségben jelen lenni. Kibírhatatlanok ezek az emberek!

Kétség sem fér hozzá: Szőke nem a show kedvéért volt indulatos, a műsor után ugyanis azonnal nyilatkozott a Borsnak. – Komolyan gondoltam minden szavam, és vállalom érte a felelősséget. – mondta még mindig feldúltan a rendező."

2993. fda58604ed (válaszként erre: 2989. - Durum)
2008. nov. 16. 10:06
:)))
2992. Joys (válaszként erre: 2990. - Célia88)
2008. nov. 16. 09:23

Egyébként az egész celeb-műsor alatt, mindkét csapatnál, a stúdióban Lilu beállt a kritikusok, a bírálók közé, ami még akkor is helytelen volt, ha történetesen ezt az instrukciót kapta a vezetőktől.

Ez különösen akkor volt kirívó, amikor a meghívott családtagok előtt nyilvánított-többnyire elítélő-véleményt.


Ilyet tilos csinálni, mert-ilyen-olyan irányban, de-orientálja a nézőket.

Műsorvezetőnél ez kapitális hiba! A nézőket felnőttnek kell nézni, majd ők kialakítják a saját álláspontjukat.

2991. Joys (válaszként erre: 2990. - Célia88)
2008. nov. 16. 09:02

Már bosszantó volt, ahogyan hagyta vég nélkül fecsegni Djonit és nem igyekezett a viták élét elvenni, pedig egy műsorvezetőnek ez is kötelessége ilyenkor, különösen, amikor minden arra mutat, hogy rossz irányba fordul a hangulat és teret hódít a személyeskedés.


Ezért az ő felelőssége kiemelkedő.

2990. célia88 (válaszként erre: 2988. - Joys)
2008. nov. 16. 08:51
Furcsálottam Lilu viselkedését, amikor folyton Gjoni ellen beszélt. Ő nem azért van ott, hogy ítélkezzen a játékosok fölött.
2989. durum
2008. nov. 16. 07:57
A dzsoni most is hozta a formáját!Egy önelégült,kibirhatatlan f...fej.Hogyan reagált arra,amit Kristóf mondott?Szörnyen.Nem lehet,hogy besúgó volt annó?Mert azok kapták egyre másra a kitüntetéseket érdemeiken felül.
2988. Joys
2008. nov. 16. 07:48

Az nem kétséges, sok múlik azon, milyen jeleneteket vágnak össze egy ilyen összefoglaló során.

Mind a mellett Djoni túlérzékeny és kissé öntelt magatartása jogosan vágta ki a biztosítékot sok nézőnél.

Lilu nem tudott fegyelmet tartani, továbbá arra sem ügyelt, hogy mindenki kb. azonos tartamban kapjon szót, továbbá egy műsorvezetőnek nem tiszte kritikát mondani a versenyzők teljesítménye fölött, és az is az ő lelkén szárad, hogy a műsor kis híján botrányba fulladt..


Végül most is az a határozott véleményem:az előző társaság kollektív szelleme jobb volt, bár az utolsó napokban e téren mutatkozott némi javulás.

2987. Icus
2008. nov. 16. 06:55
Sziasztok! Én is lemaradtam róla, de azért visszaolvastalak benneteket. Kritikán aluli társaság...:( Na igen ez már a műsor ideje alatt is kiderült:( Az a baj, hogy aki még kulturáltabb is egy idő után egy Pákó vagy Gjoni bizony kihozza a béketűrésből, és ezeket az embereket csak úgy lehet megsérteni, ha lemész a szintjükre:(
2986. célia88
2008. nov. 15. 23:06
Megnéztem az utolsó találkozást (mert szerintem ez az volt) és elég cikis, kínos helyetbe kerültek páran. Szerintem ez egy nagyon nem jó csapat volt és tényleg állandó jelleggel kibeszélte az egyik a másikat. Szőkén viszont meglepőtem, mert nekem azért nem az jött le, hogy ő senkivel nem jött ki...
2985. sipiiii
2008. nov. 15. 21:54

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem:

Egy szám címére lennék kiváncsi, mégpedig akkor szólt a műsorban, mikor valaki kiesett, és a piros szőnyegen ment a pakkjával fel a Balázsékhoz! Nagyon tetszik az a régi pörgős szám!

Előre is köszönöm a segítségeteket

2984. Martian (válaszként erre: 2982. - Anci.ancika)
2008. nov. 15. 21:42
Gjoninál és Pákónál az értelmes, és normálist hol láttad?
2008. nov. 15. 21:39
Már többször olvastam,hogy azt írtátok,hogy a Lilu nem viselkedett úgy,ahogyan egy élő műsorban illik.Miért,mit csinált??Sajna lemaradtam róla.Légyszi írjátok le nekem.Köszike.
2008. nov. 15. 21:31

Értelmes, normális, a Gjoni+Pákó+Bandi+Enikő volt. A többit maradéktalanul, egytől egyig elüldeném egy másik bolygóra, soha vissza nem térősre - Liluval az élen, mert oda valók!

Egyszerüen borzalmasak voltak, akit eddig kedveltem, azoktól úgy megundorodtam, hogy többé nem is érdekelnek. Nem értem, hogy a Keleti családot miért sztárolják, az apuka büszke lehet a neq.va és a táncos kislányaira. Az AGYON SZTÁROLT Andika meg úgy osztotta az észt és úgy viselkedett a többivel, mintha ő lett volna az ATYA ÚRISTEN!

2981. monika0104 (válaszként erre: 2975. - Linksys)
2008. nov. 15. 19:45
Hát telefonszámot biztos hogy nem, kivéve a kis szerelmespárt (Pákó és Gjoni).Amúgy engem Pákó végig idegesitet azzal, hogy nem lehet érteni mit mond és állandóan mondta mondta a táborban is én már biztos leütötem volna. Persze Gjoni minden mondatát v. mozdulatát arra fogta, hogy unatkozott v. nem jól vágták össze a filmet.A Szőke és az Andi legalább elválalta amit mondtak a másikról nem úgy mint a többiek.
2980. Joys (válaszként erre: 2979. - Bccd33db8d)
2008. nov. 15. 19:22

Aki lemaradt erről, nem vesztett semmit, ezt nyugodtan állítom.


Ami a csapatszellemet illeti, ez a gárda alig hasonlított az első széria gárdájához, pedig ott is akadtak időnként problémák.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook