Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Celeb vagyok, ments ki innen! fórum

Celeb vagyok, ments ki innen! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
2499. Hisztikirálynő (válaszként erre: 2496. - 874eb11dfd)
2008. nov. 8. 13:48

biztos párologtat, nem elég párás ott a levegő:))


egyébként Gabi tegnapi hisztijén teljesen kiakadtam. Hogy lehet egy felnőtt ember ilyen gyerekes? Úgy sírt, mintha elvették volna a cumiját. Nevetséges.


Én egyébként K. Andinak drukkolok, bármennyire is hiányzik neki a családja, ő az, aki a leginkább megérdemelné, hogy a dzsunger királynője legyen. Nagyon jól bírja, jobban, mint a többiek.

Oszkárnak is ideje lenne mennie,mert eléggé passzívnak tűnik mostanában, a száján kívül egyik testrésze sem vesz részt a játékban. Csak döglik és pofázik.

2498. Sirga (válaszként erre: 2496. - 874eb11dfd)
2008. nov. 8. 13:46
Állítólag éhesek. Pár napja olvastam, hogy csak 8 deka rizs és babot kapnak naponta. De biztos megéri - anyagilag -, ha vállalták! Nem fogom sajnálni őket!
2497. papabacsi (válaszként erre: 2496. - 874eb11dfd)
2008. nov. 8. 13:09
méregteleníteni:)
2008. nov. 8. 13:07
en nem ertem mit kell ennyit sirni...
2495. papabacsi
2008. nov. 8. 13:07

Szerintem nyugtával a napot lehet hogy Gabi idegeit teljesen kihegyezik és még ma sem mehet haza.

Hát már lassan mindenki hazamegy aki jobban birja idegekkel nehogy a végére ő maradjon Rambóval mert sosem lesz belőle egészséges felnőtt nő!

2494. Joys (válaszként erre: 2488. - Monika0104)
2008. nov. 8. 12:28

Ma már remélhetőleg a gyenge idegzetű Tóth Gabi távozik, ha az a néhány ezer betelefonáló is így gondolja.

No meg a műsor illetékesei.

2493. gpetra (válaszként erre: 2484. - Joys)
2008. nov. 8. 12:10
A bohóckodás engem nem zavarna, de a primitívséget nagyon nem szeretem.
2008. nov. 8. 12:02
nem ertem mit sirankoznak a celebek...max 3 hete vannak tavol....
2491. linksys (válaszként erre: 2475. - Az álarcos)
2008. nov. 8. 12:00

Igen mi csak vágott anyagot látunk, és valóban lehet, hogy nem oszthatták meg az ételt senkivel.Ha ez így volt, akkor minket nézőket megint nagyon szépen tudnak manipulálni, hogy meglegyen a vélemányünk Pákóról és Gjonról.


Ami a szavazást illeti, oly mindegy, hogy mutatnák-e vagy nem folymatosan az eredményeket.A XXI-század PC tudományával olyan eredményket mutatnak amilyenek csak akarnak.


Közjegyző...hmmm...jó summáért bármelyikünk lehetne közjegyző, és csak annyit kellene mondani ha megkérdeznek, hogy:-Mindent szabályosnak találtunk!Mert ezt szokták mondani az olyan műsorokban ahol van köz. j.

2490. Joys
2008. nov. 8. 10:46

Ime a két, párhuzamosan futó műsor összehasonlítása:


"Celeb vagyok 2".-és a

"A sztárok a fejükre estek"


Költség:

Celeb:10 millió forint fölött adásonként - nem hivatalos adat.


Afrika:10 millió alatt egy-egy adás - becsült adat (érdekesség, hogy az USA-ban pontosan lehet tudni, mennyibe kerül egy-egy sorozatepizód, mennyi a szereplők gázsija, de itthon erről nem szeretnek beszélni a csatornák).


Stáb mérete:


Celeb:250 fő, száznál több magyar, a többi argentin.


Afrika:70 fő.


Időtartam:


Celeb:17 adás, plusz a Celeb vagyok... újra együtt, emlékező műsor.


Afrika:Egy hónap.


Látvány:


Celeb:Nem a szép tájakért nézik, mert jóformán az egész egy tisztáson és egy patakparton zajlik, a trópusi esőket leszámítva akár a Bükkben is forgathatnák.


Afrika: Az első két adás látványos volt: vízesések, bungee jumping, rafting, vadállatok, afrikai piac, szavannák. Képileg így mindenképp erősebb, mint a riválisa.


Formátum:


Celeb:Az RTL Klub fizetett a licencért a Granada nevű cégnek, hogy átvehesse az I'm celebrity... get me out of here! című show-t. Bevált formátumról van szó, ami több országban sikert aratott, így a casting és az időzítés vált igen fontossá.


Afrika: Frei Tamás dolgozta ki a realityt, ami azonban sok elemében nyúlásnak tűnik, van benne a sima sztárkövetős műsorokból, mint a Győzike vagy a Senorita Szöszi, ugyanakkor nagyon emlékeztet az Amazing Race-re


Műsorvezetők:


Celeb:Az RTL Jolly Jokere, Sebestyén Balázs és régi munkatársa, Vadon János. Sok cinizmus, irónia, humor jellemzi őket, be-beszólnak távolból a szereplőknek, ami a fiatal nézőknek vicces, az idősebbeknek már kevésbé. Van, akinek tenyérbemászó a stílus, a káröröm, másnak viszont igen tréfás.


Afrika:A nagyon sok műsorban már látott Liptai Claudia hozza formáját, aki korábban szerette, itt is elnézegeti. A Popdaráló műsorvezetőjét, Kovács Áront kapta társnak, jó választás, humora is van, noha nem olyan gunyoros, mint RTL-es kollégái.


Promóció:


Celeb:Iszonyatos mennyiségben. Reggeli, Fókusz, és Lilu egy komplett műsort vezényel le minden délután, amikor rokon, barát és jöttment celeb magyaráz arról, ki miért pityergett 11 171 kilométerrel odébb (kiszámoltuk, annyi).


Afrika: Aktív, Mokka, de egészen megdöbbentő módon a reggeli és a Tények-ben is látható időjárás-jelentésekbe beleveszik, hogy a Viktória vízesésnél épp hány fok van, vagy Botswana mely részén várható könnyed zápor.


Nézőszám:


Celeb: Kétmillió.


Afrika: 1,2 millió néző.


Felszerelés:


Celeb: Húsznál több kamera, és akárcsak a Való Világ-ban, itt is 24 órában veszik a szereplőket, hogy ne maradjon esemény rögzítés nélkül.


Afrika: Egy-két kamera dolgozik legfeljebb egy időben. Ha érdekes dolog alakul, veszik, ha nem, akkor kikapcsolva marad.


Időzítés:

Celeb: Mivel megelőzte a riválist, az időzítés mindenképp jó. Ráadásul minél hidegebb van, annál többen tévéznek este: nyáron 2/3 ennyi néző követte volna.


Afrika:Állítólag Frei bő egy éve ezt tervezi. Miért nem jött ki vele a TV2 szeptember végén? Így a legtöbb néző csak legyint, mondván: másolat - holott más a formátum is.


Meglepetésember:


Celeb: Akit egyáltalán nem várunk volna ilyen műsorba, az Janics Natasa, még akkor is, hogy előtte feltűnt már RTL-es realityben. Pénze van, igen népszerű olimpiai sikerei miatt, nem érthető, mit keres ott, ahol enni sem adnak rendesen, és sportolni sem tud.


Afrika: Fiala János - ő az, akit legkevésbé vártunk ilyen kertévés műsorba. Mivel könyvet írt, ami most jelent meg, ennek promóciója lehet az út. A másik nagy meglepetés Horváth Ágnes volt egészségügyi miniszter szerepeltetése, ezt végképp nem tudjuk hova tenni.


A jó nő:


Celeb: Minden reality alapeleme a "jó nő", aki miatt a műsor iránt nem érdeklődő férfiak is odakapcsolnak. Itt elvileg a Britney-imitátorként feltűnt Zimány Linda lett volna az, de Sütő Enikő vagy Keleti Andrea is remek formában van.


Afrika: Voksán Virágot szemelte ki Frei arra, hogy férfiakat is a képernyő elé ültessen, nem is véletlen, hogy hamar bikinire vetkőzött. Nála viszont természetesebb és csinosabb Csősz Boglárka.


Napi hisztéria, balhé:


Celeb:Alapvető eleme a valóságshow-knak, ha nincs balhé, akkor kreálni kell. A Celeb vagyok 2. szériájában Delhusa Gjon volt, aki naponta anyiszor sértődött meg, mint egy komplett gimnáziumi lányosztály.


Afrika: Nem volt túl ötletes húzás Oláh Ibolyát betenni egy ilyen műsorba, mivel amúgy is azt hallani róla, hogy kissé antiszociális, nehezen illeszkedik be. Persze a rafting sem tetszett neki, és már a 3. adásnapon haza akart menni - miközben sok más ember örülne egy afrikai kalandnak.


Sírás:


Celeb:Szintén nélkülözhetetlen elem. Tóth Gabi korai pityergéseivel kezdődött ez első rész, majd a szerdai adásban már annyian sírtak, hogy az operatőr bokáig állt a könnyben, gumimatracról kellett dolgozni.


Afrika: A műsor általunk látott részeiben nemigen közelített kamera női könnycseppre, nem volt minidráma. Kozsó persze elérzékenyült, hiszen neki nagy lelke van, mint tudjuk.


A gyáva:


Celeb: A gyáva, pipogya karakter, akin lehet nevetni. Természetesen Pákó az, akit azért küldtek oda, hogy megszeppent gyerekként rikoltozzon, ha pókot lát.


Afrika: Az első adásban, a bungee jumping során kiderült, hogy Fiala, Bódi Guszti vagy a melák Fekete László nem mer sem ugrani, sem sziklát mászni, miközben a jóval bátrabb nők percenként zuhantak le 111 méter mélybe.


Kínos jelenet:


Celeb:Benkő Dániel pucérkodásához fogható nem volt a második menetben.


Afrika: Kozsó egyszer a szavanna közepén kiosztott két-három szendvicset soványka, fekete, helyi gyerekeknek, majd igyekezett meghatódni, elérzékenyülni, imázsát építve. Egy perc volt, mire sikerült egy könnycseppet elővarázsolnia.


A neheze:


Celeb: "A legnagyobb nehézséget természetesen az okozza, amit ember nem tud rendbe hozni, azaz az időjárás. Egyrészt a szereplők, másfelől a stáb életét is megnehezíti egy-egy hatalmas eső, amely többször már a műholdkapcsolatot is megszakította, ráadásul a dzsungeltábor megközelítése a stábtagok számára szintén nagyon nehézzé válik ilyenkor" - válaszolta az RTL Klub a kérdésünkre.


Afrika: "Leginkább a közvetítés körülményeinek megteremtése a bonyolult. Hétről hétre újabb tábort építenek a stábtagok, külön vágósátor és technikai sátrak vannak, az anyagot pedig műholdon lövik át. A közvetítésért felelős ember a brit hadsereg technikai tisztje, aki megjárta az iraki háborút is" - válaszolta kérdésünkre a TV2.


A csatorna kedvence:


Celeb: "Természetesen vannak, akik kitűnnek, mások kicsit visszahúzódóbbak, de azért nem lenne szerencsés kiemelni egy-egy embert, mert a műsornak éppen az a lényege, az az erőssége, hogy a különböző karakterű szereplők egymással való interakciói milyen helyzeteket szülnek. Ráadásul előfordul, hogy valaki egyik nap formában van, másnap inkább passzív, de hát ez nem csak a dzsungelélet sajátossága" - válaszolta az RTL Klub.


Afrika: "Négy nap után korai lenne megmondani. A célunk az ezzel a műsorral is, hogy beszédtémát szolgáltassunk és szórakoztassunk. Négy hét múlva kiderül, ki a legnépszerűbb három, hiszen a nézők befolyásolják szavazataikkal a műsort" - válaszolta kérdésünkre a TV2.


Civilekkel menne?


Celeb:"A formátum sztárokra épít, lényege, hogy megismerjük őket egy a megszokotthoz képest egészen más környezetben. Szerintünk ez az erőssége civilek esetén elveszne" - válaszolta az RTL Klub. Szerintünk egyértelmű, hogy nem futna a szekér civilekkel: az ismeretlen szereplőkkel felvett Rettegés foka- vagy Vacsoracsata-részek sem szállítottak rendes nézettséget.


Afrika: "A világban megfigyelhető most a reality trend, hogy közismert személyiségekkel készítenek ilyen típusú műsorokat. A viszonylag rövid időtartam miatt - egy hónap - olyan szereplőkre van szükség, akik már ismertek és egy újabb arcukra kíváncsiak a nézők" - válaszolta kérdésünkre a TV2.

2008. nov. 8. 10:40
A két "nagy" csatornán most egyszerre fut négy olyan műsor ahol szavazni kell.A viasaton is most lett vége egynek,meg volt valami a stori tv-n is akkor ott van még az a rengeteg betelefonálós játék. Én egyszerűen nem hiszem el,hogy ennyi pénzük van az embereknek hülyeségekre.Szerintem a szavazás egy nagy KAMU!!!!
2008. nov. 8. 10:37
Hát igen a Natasa kiszavazásával egyetértettem, de megint csak a Gabinak kellett volna mennie. Azt hogy Gjoniékat elküldték egy vacsorára nagy szemétségnek tartom.De már én is kezdem unni ezt a műsort, de már a bent lakók is nagyon akarnának ki jönni szerintem mindenki. A másik széria sokal jobb volt ők azért ennyire nem akartak hazamenni.
2487. mevi
2008. nov. 8. 10:23
Nekem az volt furcsa(én egyébként bírom a Balázst),hogy amikor kiment a Kristóf azt mondta a Balázs:"Nem mondom,hogy szomorú vagyok,mert akkor hazudnék!" Szerintem egy műsorvezető nem igazán engedhetné meg magának azt,hogy véleményt nyilvánítson az adott műsorban szereplőkről,vagy egyáltalán akárkiről kamerák előtt.Szerintem ez miatt biztosan rá is koppintottak a fejére.
2486. papabacsi (válaszként erre: 2472. - Gerna)
2008. nov. 8. 10:13
Nem a táboreban sonkát sütöttek a csirkét plussz a gyümölcsöt a két rómeó kapta
2485. Joys (válaszként erre: 2480. - Joys)
2008. nov. 8. 09:54
..és persze így nem tudhatunk a betelefonálók-minden valószínűség szerint-egyre csökkenő számáról sem.
2484. Joys (válaszként erre: 2483. - Badonyimariaeva)
2008. nov. 8. 09:33
Balázs közismert lazasága olykor bohóckodásba csap, de úgy látszik, ezt kérték mindkettejüktől.
2483. badonyimariaeva (válaszként erre: 2480. - Joys)
2008. nov. 8. 09:18

Tökéletesen igazad van!

Erre csak most gondoltam én is,hogy írod!

Csak egyszerűen kijelenti Balázs,hogy ki megy a táborból,mert a közönség így döntött.

De milyen közönség?

De ennyire hülyének nézik a kedves nézőket!

Nekem már egy kicsit túlzás amit ők ott ketten művelnek.

Lassan már az egész műsor az ők ökörségükkel telik el.

2008. nov. 8. 08:56
De miért nem mutatnak fals dolgokat? akkor hihetöbb lenne
2481. gpetra (válaszként erre: 2480. - Joys)
2008. nov. 8. 08:56
Nem is beszélve arról, hogy a közjegyzőt sem emlegették gyakran.
2480. Joys (válaszként erre: 2478. - 7934d1ac97)
2008. nov. 8. 08:53

Ez az egyik legnagyobb manipuláció a dzsungel-show-ban, mert el akarják hitetni, hogy a telefonos szavazók döntenek, ki távozzon.

Nagy hazugság!

Ha így lenne, már az elején ismertették volna a szavazatok összeszámlálásának és nyilvánosságra hozatalának technikáját és lebonyolítását.


Csak hogy itt elsősorban a csatorna üzleti érdekei a meghatározók, a betelefonálók pedig nagy ívben le vannak sz..szarvasbőrrel takarva.

2479. gpetra (válaszként erre: 2478. - 7934d1ac97)
2008. nov. 8. 08:38

Szerintem három lehetőség van:

1. Nem a nézők szavazata alapján dől el, hogy ki esik ki.

2. Nem tartják fontosnak közölni a számokat.

3. Nem fér bele a műsoridőbe.


Egyébként ez most tendencia az összes betelefonálós műsorban, hogy sehol nem mondanak számokat.

2478. 7934d1ac97 (válaszként erre: 2459. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 8. 08:32
Ezen már én is sokat morfondíroztam, hogy miért nem muttatják meg hogy nézők kire mennyi szavazatot adtak.
2477. célia88 (válaszként erre: 2456. - Badonyimariaeva)
2008. nov. 8. 08:29
Én már esküszöm sajnálom.
2476. az álarcos (válaszként erre: 2472. - Gerna)
2008. nov. 8. 08:21
A táborban sonkát sütöttek.
2475. az álarcos (válaszként erre: 2467. - Linksys)
2008. nov. 8. 08:20

Nem tudod, hogy szólt pontosan a feladat, volt-e rá módjuk, hogy megosszák a lakomát. (Az első szériában sem adhattak a csokiból a másik csapatnak.)

Kint kellett aludniuk a dzsungelben, a csirke úgyis megromlott volna másnapra (ha a bab, rizs megromlott volna, akkor a hús mindenképpen), és a gyümölcsök felől sem biztos, hogy dönthettek.

2474. az álarcos (válaszként erre: 2469. - Martian)
2008. nov. 8. 08:15
Gondolod, hogy a mobil átjátszóállomások és parabolaantennák világában ez probléma?
2473. gerna
2008. nov. 8. 07:11
Sőt, a táborlakók gondolkoztak azon, hogy hagyjanak-e a másik kettőnek a kajából. De aztán inkább mégsem, mert "úgyis megromlik".
2472. gerna (válaszként erre: 2471. - Papabacsi)
2008. nov. 8. 07:10
Ha jól emlékszem, a táborban kapták a sültcsirkét, krumplit. Gjon és Pákó banánt+szőlőt.
2471. papabacsi
2008. nov. 8. 06:14

Persze ilyen vetett franciaágy meg a csirkés gyümölcsös vacsora nem jár az átlag buckalakóknak csak a királynak és az udvaribolondjának ráadásul csak a feszültségmegtartás végett és kérdem mindez miért

-Okorom

-Én is

-Imadlak

-Én is

-Romeo vagyok

-Én is!


Csak Pákó ezt kiscsikó korában elnézte mert kiváncsi leszek mekkora barátság lesz itthon köztük?

2470. Icus (válaszként erre: 2468. - Martian)
2008. nov. 8. 00:58
Eszükbe sem jutott, hogy vigyenek!!! Mindent felfaltak!!
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook