Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 év GYED/GYES után mennyire volt nehéz vissza menni dolgozni? Sokat kellett újra tanulnod, sokat felejtettél? Újra beilleszkedni nehéz? fórum

3 év GYED/GYES után mennyire volt nehéz vissza menni dolgozni? Sokat kellett újra tanulnod, sokat felejtettél? Újra beilleszkedni nehéz? (tudásbázis kérdés)


11. edek
2009. máj. 4. 11:57

Én 7,5 év után jöttem vissza dolgozni.

Nagyon élvezem.Gyorsan beletanultam az új rendszerbe.

2009. máj. 4. 11:53
Én most jöttem vissza 3 év kihagyás után. rettentően féltem, de a kollégáim segítettek. Remélem te is csak előre parázol és ha már túl leszel rajta jólesően mondod, hogy feleslegfes volt.
2009. febr. 8. 11:12
Nálam is kérdés volt ez a dolog, én 2 gyerek után akartam visszamenni, de nem bírtam a gyerekeket otthagyni az oviban egész napra, nem ezért szültem őket, ráadásul nekem ingáznom kellett volna 20 km-re. Lehet, hogy nem jól választottam egyesek szerint, de szültem egy harmadik babát, jelenleg vele vagyok gyesen, de egyenlőre nem akarok visszamenni dolgozni, /míg bírjuk így anyagilag/, csak ha már ő is legalább középsős-nagycsoportos nem lesz. Addigra már jobban önálló, meg nem olyan anyás, most még nagyon nehéz lenne egész napra berakni oviba szerintem. De lehet azt mondjátok hülye vagyok.
2008. dec. 19. 09:38
Én 2,5 év után mentem vissza, de nem ugyanoda. Kereskedelmről váltottam szépségiparra. Nem volt könnyű, de inkább lelkileg nehéz. Mindig a gyerkőc körül kavarogtak a gondolataim, azon is agyaltam, hogy ilyenkor otthon takarítottam, főztem..... De lassan minden a helyére állt. Lelkileg is, fizikailag is!
7. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 5. - C3648d6796)
2008. dec. 19. 09:35
Igen, a ritmus....Azzal nekem is gondok voltak.Azt sem tudtam hogy vegyem fel a tempót..Rettenetesen ellustultnak érzetem magam:(
2008. dec. 19. 09:32
Akkor milyen lesz majd nekem 6 év után? :))
2008. dec. 18. 20:56
Nekem a ritmust nehéz volt felvenni, de ez ezer éve volt.
2008. okt. 7. 18:01

Semmivel sem nehezebb, mint akkor amikor egy új munkahelyre megy az ember. Sőt annyiból könnyebb, hogy itt azért van már valami elképzelésed, hogy mit várnak tőled.

Persze az sem mindegy, hogy mivel foglalkozott az ember előtte.

3. Emilía78 (válaszként erre: 2. - Katácskák)
2008. okt. 7. 16:36

igazából inkább érdekelne hogy szakmailag volt-e nehéz a vissza állás, sokat kopott-e a tudás, sokat kellett-e újra tanulni,


elhiszem hogy a gyerkőc mellől az elválás nem könnyű, de most a topikot nem e miatt indítottam volna, köszönöm

2008. okt. 6. 15:57
nekem nehéz volt,mert mindig a BABÁMON járt az eszem .De mindennek megvolt az ideje. Rendszert vittem az életünkbe.Sok Áldást Nektek.
2008. okt. 6. 15:48
3 év GYED/GYES után mennyire volt nehéz vissza menni dolgozni? Sokat kellett újra tanulnod, sokat felejtettél? Újra beilleszkedni nehéz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook