Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás szélén!? fórum

Válás szélén!? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2010. okt. 29. 20:24
Én jövőhéten költözöm, és remélem nem tart vissza semmi!!! :) Már nagyon várom hogy menjek!! Remélem szebb jövő vár rám!!
253. bomo (válaszként erre: 250. - 828429ecdc)
2010. okt. 29. 13:55

Én is úgy várom azt a bizonyos nagy BUMM-ot :-)

de egyre kevésbé látom az esélyt rá. Néha fel-felcsillan a remény, aztán valahogy kiderül, hogy mégsem... De megrázom magam és újra reménykedek, hogy talán holnap, vagy jövő héten. De most annyira magam alatt vagyok pár napja, hogy nem várok semmit. Volt már ilyen, kell egy-két hét, hogy újra összeszedjem magam.

2010. okt. 28. 23:40
Oké köszönöm! Jóéjt kívánok neked!! Most búcsúzom, mert a kisfiam nem bír nélkülem aludni!! XD
2010. okt. 28. 23:21
Várom a fejleményeket!
2010. okt. 28. 23:20
Amint lehet megpróbálok a közeljövőben nem érzek rá esélyt, de azt mondják ilyenkor jön a nagy bumm, ha nem várod.Mégegyszer sok sikert.És ne félj csak jobbat kaphatsz.
249. mollcsi77 (válaszként erre: 248. - 828429ecdc)
2010. okt. 28. 23:08
Húúú! Akkor a te helyzeted se jobb, mint az enyém! :S Neked is meg kéne próbálnod olyan messzire kerülni tőle amilyen messzire csak lehet, és esélyt adni magadnak egy szebb jövőre!! Mindenesetre köszönöm a jókívánságokat, nagy út áll még előttem, nem lesz könnyű, igyekszem mindenről beszámolni... :) Lépj te is!!!
248. 828429ecdc (válaszként erre: 247. - Mollcsi77)
2010. okt. 28. 22:49
Én teljes szívemből kívánom, hogy ezek után boldog legyél ha már én nem lehetek.Nekem is 1 évben egyszer elmosogat, de úgy hogy nekem újra kell, vagy az edényeket tök máshová rakja szerintem direkt, de ez 1×1 évben.1 évet vártam amire a 2 bejárati ajtóból 1-et levett(a volt tulajék hagyták így).A vízcső csepegett meg akarta csinálni, eltörte, úgy összeszerelt egy szekrényt, hogy amikor a kisfiam be akart mászni alá egy játékáért akkor látom hogy egy 100-as szeg nagyságú csavar áll ki belőle 2 perc múlva leesett az ajtaja, ami elég súlyos volt.Így amiket megtudok inkább megcsinálok én, pl körtecsere, szekrényajtó felrakás és minden amit jobb családoknál egy pasi csinál.Ja 2 éve váltunk el emiatt az Apeh kiküldött neki 6 e-t most újra felszólították fizesse be.Elmaradt 20e-s teloszámla mára 300e, hitelkártya300e, ma már 900.Amikor elvált odaadott 100e-t az exnek papír nélkül 2 hó mulva nem tudott adni gyerekt.-t, és az asszony perrel fenyegette, meg, hogy nem láthatja a gyerekét.
2010. okt. 28. 15:44
Eddig egyébként bárkivel beszéltem mindenki azt mondta hogy lépjek!!! Remélem őszinték is hozzám, és nem csak azt mondják amit hallani akarok!? Egyébként bírom a kritikát!! :)
246. mollcsi77 (válaszként erre: 245. - Bomo)
2010. okt. 28. 15:41
Igen! Azt hiszem kezdek jobban lenni bár a neheze még előttem van, mert ha minden igaz jövőhéten költöznék el innen, és igazából ezt a párom még nem is sejti!! A fórum nagyon sokat segít...ide is csatlakoztam..: [link] nagyon aranyosak itt is, mondjuk itt nem a párkapcsolati gondjaimat ecseteltem, hanem csak annyit hogy lelkileg nagyon kivagyok!!
245. bomo (válaszként erre: 244. - Mollcsi77)
2010. okt. 28. 15:20
Hogy vagy? Jobban? Néha nagyon sokat segít, ha az ember ki tudja beszélni(írni) magából a gondolatait. Nekem nagyon sok vigaszt nyújtott az, amikor megismertem mások történeteit... persze, megoldást nem hozott, de legalább nem bolondultam meg. :-(
2010. okt. 28. 11:52

Nem tudom egyébként ezeken az oldalakon is kit akarnak áltatni hamis fotókkal, meg valótlan állításokkal, pont az lenne a lényeg hogy mindenki megtalálja a párját, ha kövér, ha sovány, ha magas vagy alacsony, ha nem tagadná meg saját magát valószínűleg csak a legmegfelelőbb pár írna neki!!

De lehet hogy az én gondolkodásommal van a baj!

243. bomo (válaszként erre: 242. - Mollcsi77)
2010. okt. 28. 11:39
Kolléganőm randizott párszor a társkeresőn talált levelezőpartnerekkel (háromszor). Egyik alkalommal a nagyon kedves, intelligens srácról kiderült, hogy egy trampli... ez volt az utolsó, feladta és később megtalálta a párját a munkahelyén :-O
2010. okt. 28. 11:03
Különben gondolkoztam már rajta hogy csinálok egy regisztrációt egy társkeresőre és beírom, hogy jóképű, fiatal, sármos, izmos, romantikus, erős, piszkosul gazdag, káros szenvedélyektől mentes, egyedülálló férfiak jelentkezését várom!! XD Szerintetek???
2010. okt. 28. 10:57

Na ez engem különösen érzékenyen érint, mert nekem nagyon kicsi...XD És tudom hogy hiába mondja akárki hogy nem baj ha kicsi, de azért csak jobb a nagy!!!

XD

240. bomo (válaszként erre: 239. - Mollcsi77)
2010. okt. 28. 10:50

Minden férfi mondja, hogy nem szereti a megjátszós cicababákat, aztán mégis rájuk buknak, amikor alkalom van rá...

És egy nő legyen házias, családcentrikus stb., és hogy-hogy nem, a végén mégis a legnagyobb mellűt választják :-)

2010. okt. 28. 10:35

Lehet hogy az első randin jobb lenne egymás szédítése helyett azt ecsetelni milyen hibáim vannak, hogy a másik fél el tudja dönteni együtt tudna e élni ezekkel??? :S

Akkor legalább nem árulnánk zsákbamacskát!

2010. okt. 28. 10:20
Vagy legalább értene hozzá és lennének már millió a bankban, de sajnos nem ért még ehhez sem!
2010. okt. 28. 10:19
Vállalkozó családban nőtt fel és az anyja az aki mindíg is dolgozott, hurkasütő volt a piacon, az édesapja csak a városban sétálgatott mint egy nagy úr, ha jól ment volt pénz ha nem ment nem volt és ő így nőtt fel, ezt látta, most már 39 éves de alkalmazottként soha életébe nem dolgozott még, szerintem már nem is fog...elrizikózgat egész életében, csak nekem ez így nem biztonságos, én ettől kivagyok idegileg!
236. bomo (válaszként erre: 235. - Mollcsi77)
2010. okt. 28. 10:12
Nem semmi, mennyire nem vállal felelősséget a férjed a tetteiért. Olyan dolgokat tesz, amire rámehet mindenetek! Nem fogja fel, hogy mit tesz? Olyan, mint egy nagy (rossz) gyerek... Nem lehetsz ott mindig mellette, hogy vigyázzál rá, próbáld elsimítani a dolgokat, valamikor szembe kell néznie majd ezekkel. Akkor mi lesz? Majd áll tátott szájjal, hogy öööö ezt nem így akartam.
2010. okt. 28. 10:05
Csak egy nyugodt békés egyszerü életre vágyom...keresek egy kis pénzt, a párom is, kifizetjük a kis rezsinket és élünk boldogan...ennyi!
2010. okt. 28. 10:04
A jogosítványát kb. 3 éve elvették, mert húsvétkor ittasan vezetett, azóta sem tett semmi lépést annak érdekében hogy visszaszerezze, pedig másnak 2 hét után visszaadják ha tesz érte! A mai napig jogsi nélkül vezet és én csak higgyem el hogy azóta nem kapta el rendőr!? Az Apehnak semmit nem fizet magánszemélyek kommunális adója stb..ezeket folyamatosan terhelik a házunkra! Egyébként villanyszerelő de itthon a konyhában a 10 izzóból 2 ég már fél éve kb. És ezek annak amik még vannak NAGYON TÖREDÉKE!! Tehát mondhatom hogy igazából nagyívbe le...om hogy mosogat e vagy sem, mert azt köszönöm én is meg tudom csinálni!!! :)
2010. okt. 28. 09:56

Hát jó reggelt mindenkinek! Na az én párom a kezébe veszi a mosogató szivacsot, és főzni is szeret, ezzel az egyel talán nincs probléma...de egyébként az élet minden területén borzasztóan trehány..mondok néhány példát: az ex feleségével 6. éve nem egyeznek ki a gyerektartást illetően, azért mert egy csomó tárgyalásra el sem járt a kezdetektől, vagy ha elment ügyvéd nélkül, és soha nem is fizette a gyerektartást, esetleg hébe hóba akkor is csak úgy odaadta neki a kezébe a pénzt, ahelyett hogy csekken adta volna fel, hogy maradjon bizonyítéka. Most tavasszal már 360.000 Ft terheltek a házunkra, aminek az összege csak növekszik....

Foggalmam sincs hogy hogy de nyáron egyik nap kint napoztam és kopogtak, ajtót nyitottam és egy manus közölte jött kikötni a villanyt! :O Mondtam neki úgy tudom most lett kifizetve 50.000Ft azt mondta igen , de az semmi a 700.000 hez képest ami van tartozás...még én sem tudom elképzelni milyen arcot vághattam!! Nem tudtam ezekről semmit! A 700.000 tartozás mire beértem az émászhoz érdeklődni 900.000 lett!? 2 hetet csináltam végig a nyáron egyedül hűtő,mikró,bojler,főzőlap,elektromossütő,tv,rádió,internet nélkül, mire anyámék 560.000 Ft-ot belefizettek hogy visszakössék a villanyunkat!

2010. okt. 28. 09:02

Az én környezetemben egyre többször derül ez ki, mármint a csalás.És még pofátlanul a nő szemébe mondják az igazat, mert azt úgysem hiszi el.PL:hol voltál?-Egy nővel

És tényleg nem hinnénk el mi sem.

231. bomo (válaszként erre: 226. - Mollcsi77)
2010. okt. 28. 09:02

Az én férjem is az a kényelmes, "nekem minden jár" fajta. Mindig ő a fontos, neki legyen jó minden. Én nem lehetek fáradt, én nem lehetek beteg, az én dolgom takarítani, nevelni a gyereket, tanulni vele, főzni stb. Neki pedig csak az a dolga, hogy nézze a meccset, netezzen...

Olyan jó lenne egy olyan férfi mellett élni, aki nem fél a mosogatószivacstól vagy a porszívótól! Néha eszembe jut, hogy én rontottam el? De aztán rájövök, hogy nem, csak ő nem tudja megbecsülni azt, ami van, amilyen vagyok.

230. bomo (válaszként erre: 229. - 828429ecdc)
2010. okt. 28. 08:58
Sziasztok! Tényleg vannak jó és kedves férfiak... IGAZI férfiak, viszont tényleg nem mernek közeledni. De a s*ggfejek... na, azoknak aztán mindegy. Szörnyű, hogy hányan csalják a párjukat és nyomulnak, mégha otthon várják is őket.
2010. okt. 28. 08:28

Vannak mindenhol.Csak nem mernek közeledni.Én legalábbis úgy vettem észre.Mióta a párommal vagyok a jó emberek valahogy nem, aki engem ismer meg az sem mármint olyan szempontból. Sokak szerint jól nézek ki ezek a pasik miért hiszik azt, hogy egy jó nőnek nem kellenének?Bezzeg a seggfejek mai napig leszólítanak az utcán, boltban stb.Nekem volt ismerősöm aki szerintem elég helyes és mintapasi is egyébként és mégsem mert.De az miért van(saját tapasztalat)hogy egy rendes embert egy idő után megununk, és a rosszfi

úkban látjuk az izgalmat?9 éve már ezt csinálom.És már arra vágyom hogy nyugodt legyen az életem.Egyébként az én párom olyan amilyennek mollcsi77 leírta (228.), többnyire ezek mind megvannak de gyakran megaláz szavakkal, úgy veszem észre lenéz,meg ilyenke.Szóval akiben ez megvan van más rossz tulajdonsága.

2010. okt. 27. 22:28

És hol?? :)

Csak egy tisztességes ember aki eljár dolgozni, ha lehet nem alkoholista és lehet számítani tőle egy kis romantikára szerelemre!??? Van ilyen???

2010. okt. 27. 22:26
Az tuti.Én sokszor gondoltam rá hogy a pasik csak a gyerekcsináláshoz kellenek.És már lassan nélkülük is megoldható.De nem mindegyik ilyen, vannak még ha nem is szőke de hercegek.Tényleg.
2010. okt. 27. 21:33
Mindenki tudja és érzi hogy mekkora a probléma a párkapcsolatában, nyílván mérlegelni kell!! Vannak férfiak, férfitulajdonságokkal, és nők női tulajdonságokkal...tudni kell mindenkinek hogy mik azok a hibák, összetűzések amik még beleférnek egy kapcsolatba! Én úgy érzem hogy a párom egyáltalán nem áll mellettem a hétköznapokban semmiben, se pénzügyileg, se férfimunkailag nem számíthatok rá...mostmár apaként sem nagyon, SŐT! megnehezíti az életemet ezer olyan apró dologgal, amiért tehetne csak lusta intézkedni aztán persze nagyobb ügy lesz belőle és akkor már esz a fene minket...ilyen például egy rossz helyen parkolás amit a felszólítások ellenére addig halogat míg a végén bírósági ügy nem lesz belőle, na nálunk ilyen és ehhez hasonló dolgokból van ezer!! Akinek nincs problémája hát csináljon magának! Na én úgy érzem egyedül ennél többre fogom vinni!
225. hemos (válaszként erre: 224. - 828429ecdc)
2010. okt. 27. 20:52
Igen, hasonló a helyzet! Megértem! Jó lenne, ha békésen tudnának elvállni a családok, de szerintem ez ritka, mint a fehér holló!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook