Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hullámos papagáj gazdit keres fórum

Hullámos papagáj gazdit keres (beszélgetős fórum)


8. bencebence (válaszként erre: 1. - Camomille)
2010. nov. 5. 00:09
szia, engem erdekelne :) sajat magamnak szeretnek befogadni madarat! a szamom 06305252865, kerlek hivj, ha aktualis meg, köszi, bence
2009. jún. 23. 10:44
Hoppá, bocsánat, természetesen nem "pasinkat", "papsinkat" akartam írni...:-)
6. halancsa (válaszként erre: 5. - 27be861736)
2009. jún. 23. 10:42

Kittinka, hol laksz?

nem tudnád megnézni a mi pasinkat? Nagyon szégyellem, de nem tudom, milyen nemű! Nem egészen egy éve van nálunk, és szerintem nagyon szomorú, mert egyedül van. Ajándékba adnám, a nagy kalitkával együtt is ha kell... Lényeg, hogy ne legyen egyedül végre!

Mi Budapesten, az V. Bajcsy-zsilinszky úton lakunk.

Üdv, Gálné, Éva

2009. ápr. 3. 08:30
Raktam fel képet a madárról. Neki szeretnék nyáron egy kislányt :)))
2009. ápr. 2. 12:58

Hullámos papagáj kislányt keresek az én fiúm mellé. Kb juliustól venném magamhoz ha lenne. Az enyémről majd rakok fel képet. Október első hétvégéjén került hozzám. Akkor már, úgy ahogy repülni tudott, de még nem lehetett látni rajta, hogy fiú lesz-e vagy lány. Ezt csak azért írom le, hogy korban hozzá illő kislányt keresek. Tehát kb 2008. aug végi szept eleji kelésű lehet

az enyém. Ha valaki tud egy kislányt, írjon privát. Köszönöm

2008. nov. 6. 10:21
Sikerült gazdit találnunk.
2. imrelaci (válaszként erre: 1. - Camomille)
2008. nov. 5. 11:35
nekem is van egy fiú papagájom és mellé szeretnék egy másikat /fiút/mert a másik elpusztult és igy nagyon magányos.pesti vagyok 18.ker.tel:06703717364 Légyszi mindenépen várok választ .Köszönöm
2008. okt. 6. 10:49

Sziasztok!


Hullámos papagájunknak szeretnék szerető gazdit keresni. Teljes felszereléssel vagy anélkül.

Aki szeretne egy kedves kis madárkát kérem írjon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook