Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A túledzés komoly gondot okozhat! fórum

A túledzés komoly gondot okozhat! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A túledzés komoly gondot okozhat!

11. robbyt
2012. júl. 10. 17:11
Nekem is volt már túledzésem és súlyos egészségi problémákat okozott. Rendszertelenül edzettem sokat. Hát csak annyit az eredményről hogy majdnem szívinfarktust kaptam és kórházba kerültem. Úgyhogy legyen ez intő példa. Ne járjon igy senki.
2012. febr. 21. 11:29
Timó 8: ez azért van, mert nem hagyod az izmaidat pihenni, regenerálódni. 2-3 naponta iktass be egy pihenőnapot. Meglátod, így jobban fejlődnek majd az izmaid és nem fogsz "kínlódni".
2012. febr. 9. 10:43

Szerintetek a Rubint Réka tornával is meg lehet terhelni a testünket, szervezetünket?

165 cm a magasságom, és 52 kilós vagyok, de szeretnék még fogyni két kilót, s nagyszerű lenne meg is tartani azt. Réka heti háromszori tornát ajánl. Én minden reggel tornázom a dvd-ire 40 percet, valamint este szintén 40 percet.

Egy ideig nagyon jól esett, és szabályosan végeztem a gyakorlatokat, de az utóbbi néhány napban nagyon "kínlódok".

2009. febr. 3. 16:13

Így igaz.. :)

Én is túlterheltem egy párszor magam annyira fogyni akartam hogy iskolába is mindig a lehető leghosszabb úton mentem, reggel délután tornáztam sőt még este is alvás előtt!!!!!

(és nem is ettem de ez már más téma.. anorexia)

2 hét és kórházba kerültem most gyógyulgatok de mindenkit óvok a sok tornától!!!!

Ne vigyétek túlzásba

2008. okt. 12. 12:18

Sziasztok

Egyszer fordult elő, hogy túledzettem magam....

Nem jártam le edzeni, de a nyári edzőtáborba elmentem... Ramaty volt a kaja és alig aludtam, de 110 %-on teljesítettem. Ezzel nem is volt gond. Csak miután hazajöttem... Leszakadt egy léghólyagocskám, a vállaimat túlerőltettem, kb még két hétig fájtak utána...

Most fogok visszaállni a rendes edzésekre, még van majdnem egy hónapom, úgyhogy most szépen-lassan felkészülök:)

2008. okt. 11. 14:25

Szia Mazsi88!

Elküldtem privátban Neked a linket!

Használd egészséggel!

5. mazsi88 (válaszként erre: 4. - Ekildikoka)
2008. okt. 11. 11:26

Szia!


Engem érdekelne ez a személyi edzős link!

üdv: Zsófi

2008. okt. 9. 14:37

Sziasztok!

Ezen a fórumon most járok először egy apropó kapcsán!Látom,jó helyen vagyok!Képzeljétek,találtam egy ilyet,hogy ingyenes személyi edző a weben!Rákattintunk egy linkre és ott október 31.-ig ingyenesen regisztrálhatunk!Nézzétek meg,szerintem jó lesz!Akit esetleg érdekel a link annak elküldöm,mert ide nem lehet ilyet kiírni!:)))

2008. okt. 7. 08:36
Jaja, velem is volt már ilyen és nagyon nehéz leállni, én csak akkor tettem amikor meg betegedtem (elkaptam valami virust, mert annyira legyengült a szervezetem állítólag h bármit elkaptam kb), szóval kényszerpihenő, de ha nem lettem volna beteg tuti nem pihenek. Mert ilyenkor rutin a mindenapi sport és nehéz lemondani róla. Na igen kedvetelneség és kreativitás teljes hiánya nálam is fellépett. :)
2008. okt. 5. 21:24
Mindenre igaz a mértékletesség....:)
1. Hoxa
2008. okt. 5. 17:03
Fittnek lenni nagyon trendi manapság, de nem biztos, hogy mindig egészséges. Aki túl sokszor, túl sokáig és túl erősen edz, egyáltalán nem használ a szervezetének, sőt, árt vele.

Ugrás a teljes írásra: A túledzés komoly gondot okozhat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook