Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mennyire megbízható a férfiaknak készült fogamzásgátló?

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Szexualitás, libidó

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12. fogyika2011-04-09 19:35
Ezeket itthon nem lehet kapni, és egyelőre nem is találják jó módszernek, mert még nem sikerült rendesen kikísérletezni.
1. nem véd 100%-osan (valaki írta)
2. árt a spermiumoknak, ami nem visszafordítható

11. hold-nap2010-10-11 12:25
EZEK ITTHON MÉG NEM HONOS TABLETTÁK..a TUTI HA ELKÖTTETI MAGÁT A FÉRFI....

10. Moncsóóó2008-04-14 12:31
Én már hallottam erről a módszerről, de állítólag ez még nagyon kezdeti stádiumban van, a nők által szedett tabletták sokkal megbízhatóbbak.

9. alanna2008-04-08 11:13
Már kihalt volna az emberiség, mert minden férfi belehalt volna az első szülésébe :)
Viccet félretéve a nőket is meg kellett volna kérdezni arról, rá mernének-e ekkora felelősséget bízni a férfiakra. Vajon egy férfi gondolna a következményekre, ha elfelejtene bevenni 1 (2...akárhány) tablettát?
(válasz Antea 8. hozzászólására)

8. Antea2008-04-05 09:42
Haha, ezek utan feltettem magamban a kerdest, ha a ferfiak szulnenek, hany gyerek szuletne atlagosan a csaladokban :)
(válasz alanna 7. hozzászólására)

7. alanna2008-04-05 09:37
Utánanéztem kicsit a témának és valószínűleg nem fogják piacra dobni. A férfiak a közvéleménykutatás alapján nem akarnak fogamzásgátlót szedni, mert kevésbé éreznék magukat igazi férfinak, ha "vaktölténnyel" lőnének. Ezért marad ez is a nő dolga.

6. newmoon2008-04-01 13:39
Én is hallottam már, hogy próbálják megalkotni. Jó lenne, ha tényleg sikerülne, mert nekem személy szerint elegem van abból, hogy mindig a nőnek kell mindent megoldania. Az életnek ezen a területén is...

5. annaluca2008-04-01 12:55
Én is kíváncsi lennék rá. Én évekig szettem szúrtam fogamzásgátlót, és már úgy látszik megelégelte a szervezetem és én is. A párom nem akar gyereket, védekezzen ő.
Valamit én is hallottam, de csak a spermavezeték elkötéséről tudok biztosan.

4. Laryan2008-02-21 12:11
Passz!
De van ilyen azt hallottam.

3. alanna2007-03-22 16:23
Olvastam róla, még kísérleti stádiumban van, de az eddigi eredmények alapján ez lehet az első fogamzásgátló szer, ami 100%-os biztonságú, ugyanis a kísérletben részt vevő férfiak partnerei közül egy sem lett terhes. A eljárás nem csak biztonságos, de állítólag visszafordítható is. A kezelés abbahagyását követő 3 hónapban helyreáll a termékenység.

2. rituska832007-01-23 13:46
Én még nem is hallottam erről a módszerről!!!

1. Emoke772006-08-27 09:37
Mennyire megbízható a férfiaknak készült fogamzásgátló?