Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyerd vissza az ideális alakod! fórum

Nyerd vissza az ideális alakod! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nyerd vissza az ideális alakod!

24. Delete (válaszként erre: 23. - 5a071c9eeb)
2008. máj. 2. 00:24
no problem
2008. máj. 2. 00:08
Bocsánat, privibe akartam írni, mert nem tudom,hogy reklámnak számít-e, de legalább ötféle dolgot csinálok itt egyszerre és hibáztam!
22. 5a071c9eeb (válaszként erre: 20. - Balance)
2008. máj. 2. 00:01

Szia!

Ne haragudj, hogy zavarlak, de milyen cipőről van szó? Véletlenül nem az MBT cipőről?


Ildikó

2008. máj. 1. 22:27
Lehet h hülye kérdés (bocsi előre is:)), de CLA-t lehet kapni DM-ben, vagy Rossmannban?:)
20. balance (válaszként erre: 19. - XHoneyX)
2008. máj. 1. 21:28
vedd aminek akarod. reklàmnak vagy jo tanàcsnak. de tudd, hogy hatàsos. nekem 2 pici fiam van. a 42-44-es mèretrol az 50-re hiztam fel a terhessèggel. a szoptatàs miatt, meg egyèbb dolgok miatt (pl.làbujjgyulladàs, gennyezès 2 èvig) miatt mèg menni is alig birtam, nemhogy tornàzni. persze a kilok nem tetszettek sajat maganak sem, a pàromnak meg legfokèpp, de a folytonos nyaggatàsàval meg sajnos nem degitet rajtam, csak mèg jobban az evèsbe hajszolt. november ota hordom a cipot pàr òràt naponta, vannak napok amiko fel sem huzom, ès màr belefèrek a 46-48-as nadràgokba. diètàzni mèg nem lehet, mert a kisfiami, aki 10 honapos mèf anyatejjel tàplàlkozik, de legalàbb màr belefèrek a règi csini nadràgjaimba, igy a pàromnak is jobban tetszem. Biztos vagyok benne , hogy nem vagyok egyedul akit szekàl a fèrje a kilokkal. igy egyik problèma szovi a màsikat a csalàdi èletukben. szoval dontsd el te, hogy èrdemes e tartani egy ilyen cipot az otthonodban, ès hordani 1-2 oràt naponta, mèg ha beteg vagy is, vagy a màsik utat vàlasztod. èn magamèrt màr dontottem. ès jol! ugyanis mindeki a kornyezetemben èszreveszi a nagy vàltozàst! nagyon jo èrzès!
19. XHoneyX (válaszként erre: 17. - Balance)
2008. ápr. 26. 16:59
jujj de reklám szaga van... :S
18. b46d5f17a9 (válaszként erre: 14. - 07b88044f2)
2008. ápr. 12. 01:39

amikor majd gyereket szülsz utána hízni is fogsz kicsit


egyébként a korral általában szednek magukra az emberek, de addig is sportolj, építsd az alakod, a formád, az izmaidat és alkoss egy szép nőt - ha bemész egy konditerembe és elmondod a gondod, ott tudni kell hogy segítsenek egy helyes gyakorlatsorozattal és étrenddel

2008. ápr. 12. 01:13

Hallotatok màr a legtutibb modszerrõl?

Egy speciális tervezésű, divatos sportcipőrõl? Ami első pillantásra úgy néz ki, mint egy átlagos edzőcipő - a valóságban azonban sokkal több annál. Lényege, hogy nem kell külön időt szakítania a testedzésre, hanem mindennapos tevékenységeink közben végezhetjük azt. E cipőket viselve minden egyes megtett lépéssel 20%-kal több energia elègetèsère van lehetõsègünk!

A cipõ ergonomikusan kialakított nehezített talpbetéteket tartalmaz, melyek fokozzák a napi tevékenységek intenzitását, az izmokra, valamint a szív- és érrendszerre gyakorolt pozitív hatását, és a zsírégetést - nemcsak a lábakon, de az egész testen. Igy elősegít, hogy olyan testalkatot érjünk el, amelyről mindig is álmodtunk!

Olyan izomfeszesítő és kardiovaszkuláris edzést tesz lehetővé, mely során megtöbbszöröződik a mozgás egészségre gyakorolt pozitív hatása - felgyorsul a pulzus, az anyagcsere és az oxigénbevitel, valamint a zsírégetés. Egészségre gyakorolt jó hatását fitness- és egészségügyi szakértők is igazolták.


• a leggyorsabb, legegyszerűbb módszer a kalóriaégetésre és az izmok feszesítésére

• a nehezített betétek révén az egyszerű gyaloglás is kardió-gyakorlattá válik

• különböző súlyú betétek közül választhat a különböző típusú tevékenységekhez, mint például séta, futás, vagy mindennapos használat.


én november òta hasznàlom ezt a cipõt. 5 kg-ot fogytam, dièta nèlkül.De cm-ben mèg több. mert mindenki èszreveszi, mennyit vàltozott a testalakatom.egyes règi nadràgjaim ujra ràmjönnek. amiket kb.10 kg kevesebb sullyal hordtam. sajnos az elsõ terhessègem alatt elèg sokat hiztam. A nagyobbik kisfiam most 2 ès fèl èves, de van egy 9 honapos is, akit mèg anyatejjel tàplàlkozik javarèszt, igy a gyerkektõl nem igazàn van sem idõm, sem lehetõsègem a diètàra, meg ugràlàsra. Mindnekinek ajànlom, aki szeretne tenni jobb közèrzete èrdekèben, hogy jobban èrezze magàt a bõrèben, de valami megakadàlyozza, hogy sportoljon. Idõhiàny? Dràga az edzõterem? Nincs kedved? Mindez nem kitètele annak, hogy ezt a cipõt viselve akàr csak 1-2 òràt naponta, tegyèl testi szèpsèged èrdekèben.

16. senico (válaszként erre: 14. - 07b88044f2)
2008. ápr. 8. 15:19
Kezdj el ész nélkül fogyókúrázni! Tuti hízni fogsz tőle! Na jó csak vicceltem, nehogy! De valahol itt fórumon olvastam, hogy néhány nap koplalás után, nagyon jól lehet hízni, és szerintem van benne valami. De ez lehet, hogy csak azoknál van így, akik hízékonyak.:(
15. senico
2008. ápr. 8. 15:14
Ezekkel az étrendkiegészítőkkel kapcsolatban mindig az az első gondolatom, hogy lehet, hogy használnak, de mi van ha az ember abbahagyja a szedést?
2007. ápr. 17. 17:34
Sziasztok!Tudom ez nem ide tartozik!Én egy 20 éves lány vagyok és elég vékony(163cm és 47kg)!Nekem az gondom hogy nem tudok hizni,akármit ehetek de nem hizok semmittöl!Nem tudnátok valami hizási tippet adni?Segitsetek!Elöre is köszönöm!
13. Nívea (válaszként erre: 10. - Kupactundi)
2007. márc. 14. 07:40
A legjobb fogyasztó módszer a sport.Legyen ez jóga, aerobic, futás, úszás...stb. Csak lenne rá idő és főleg energia:) De az az egyetlen dolog, ami mellett tartós fogyást érhet el az ember.
2007. febr. 8. 19:07
Rosszul irtam az egy kb az egy kg -kilogramm-, bocsánat.
2007. febr. 8. 19:06
A lehető legjobban attól lehet fogyni, amit nem eszünk meg. Nekem ez lett a szlogenem. Egy tudományos felmérés szerint egy kb véglegeges lefogyásához 7000 kalóriát NEM szabad megenni. Jól látjátok 7000-et. Ezt olvastam és megfogadtam. Elmondhatom ennek tükrében 25 kg-ot fogytam. A nekem ajánlott diéta a gyógyszer nélkül diétával kezelt cukorbetegek étrendje. Ezt a nagy minuszt már több mint egy éve tartom. Rendszeresen járok egy belgyógyászhoz, aki a vér értékeimből ellenőrzi, hogy az előirt diétát betartom-e, nem olcsó mulatság de maga a fogyókura sem az mint tudjuk. Kell a kontroll. Ez a gyógyitó elmondta, soha nem leszek egészséges testsulyu ember én lefogyott kövér maradok aki visszahizásra hajlamos. Rendszeresen végzek erőgyakorlatokat itthon, pl. biciklizés. A nagy fogyáshoz igénybe vettem egy gyógytornász segitségét is, aki megtanitott olyan gyakorlatokra amit magam is elvégezhetek, ez kifejezetten a csipő és hasi tájékot célozza meg. Jó érzés, hogy három ruhamérettel lettem kevesebb. Sok erőt mindenkinek.
10. kupactundi (válaszként erre: 7. - Virág krisztina)
2007. febr. 8. 16:25
Sajnos az újságokban hirdetett fogyokúrás termékek sem fogyasztanak. Én már sok mindent kipróbáltam de egyik sem használt!
2007. febr. 5. 15:53
A bio cla-1000 is olyan jó mint a zöld teás?
2006. dec. 27. 22:14
Csak annyi kérdésem van, hogy ízesített is lehet a zöldtea, vagy csak natúr? Filteres, vagy szálas? Vagy muszály kivonatot venni?
2006. dec. 13. 09:54
Most már én is úgy érzem, fogyasszanak le , és ha már lefogytam fizetek, de ne előre. Minden terméket megvettem, kipróbáltam, nem fogytam. Mikor még volt időm, naponta tornáztam és bizony 5 hónap alatt visszafogytam a versenyy súlyomra. Ha szabin leszek ismét tornáni fogok.
6. zena01 (válaszként erre: 4. - Gyöngyi)
2006. dec. 13. 09:18
Egyetértek. Az újságokban a sztárokról retusált képek vannak. Kiváncsi lennék rájuk smink és trükkök nélkül.
5. 7130b15964 (válaszként erre: 4. - Gyöngyi)
2006. nov. 30. 19:10
Osztom a véleményed. Sok-sok edzés, normális mennyiségű és minőségű kaja, jó időben, valamint elegendő folyadék. Kis segítséget mindenki találhat magának, kinek mi jön be, de ha nem az örökös éhezést választja az ember (ami nem mellesleg egészségtelen), akkor egyszerűen elkerülthetetlen a rendszeres edzés.
2006. nov. 30. 18:28

Tudom, hogy egy negatív "dög" vagyok, de életkoromból(46)kifolyólag rengeteg mindent kipróbáltam, többek között a CLA-t is......Halottnak a csók ...szerintem többet ér...Bár a legtöbb hasonló készítményről is ez a véleményem.Tüntesse el az én 46 éves narancsbőrömet valaki és én ettől keezdve elhiszek mindent, amit leírnak!

Még a híres sztároknak sem sikerül nézzétek csak meg a közeli képeket az újságokban. Aki már nem 20-30 éves annak bizony nemigen léteznek csodaszerek.(diéta, torna-az a tuti!)

2006. nov. 30. 17:13
A zoldtea meregtelenito ,salaktalanito,hasznalni kell a fogyokuraknal ,nagyon egeszseges es fogyaszto is.En szivesen iszom.
2006. nov. 30. 14:48
Biztos hatásos a zöldtea kivonat is, de nyugodtan helyettesíthetjük, szerintem igazi tea ivással....
2006. aug. 27. 09:32
CLA + zöldtea-kivonat a testformálás új szakértője

A fogyókúrázással két dolgot akarunk elérni: zsírégetést és szálkás izmokat. A tudomány bebizonyította, hogy a CLA, azaz a konjugált linolsavak speciális keveréke pont erre képes.

Ugrás a teljes írásra: Nyerd vissza az ideális alakod!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook