Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki látt a tegnap a "megérzés" c. filmet, mi lett a vége? fórum

Ki látt a tegnap a "megérzés" c. filmet, mi lett a vége? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 5. 00:27
nagy huho semmiert..gondolnank...a csaj megerezte...es meg sem tehetett semmit ellene...tenyleg pocsek vege lett logikailag...de hat az egesz lenyege az hogy a halal jon es ellene semmit sem tehtetunk meg akkor sem ha tudjuk hogy mikor jon...lehetett volna jobb vege...de a film keszitoje azt celozta meg...hogy a halal jon..es ellene semmit nem tehetunk...;( ez a velemenyem..en regebb lattam dvdn...
9. 1eb84e4bad (válaszként erre: 6. - Detty02)
2008. okt. 4. 14:44
Így van, + a film lényege még, hogy a jövő megváltoztathatatlan. tehát ha nem megy a nő a pasi után, akkor a pasi életben marad... Előr elátta, hogy meghal, de mindez annak a következménye, hogy meg akarta menteni. Ha nem teszi meg, a pasi még él.
2008. okt. 4. 14:41
Köszönöm a válaszaitokat. Igen! a Ház a tónál c. film is kissé elvont, de klassz film volt. Mégegyszer köszike a válaszokat.
2008. okt. 4. 13:45
Ugyanezt a kérdést akartam kiírni, mert én sem láttam pont a végét.
2008. okt. 4. 13:28
Szia! Én is még DVD-n láttam, nekem tetszett. A végét ok-okozati összefüggésben kell nézni, mert a lényege az volt, hogy végül is, ugye összeállt a kép a nőnek, követte a férjét, hogy megmentse, de a férje nem is akarta végül megcsalni. Na mindegy, a végén a csaj követi, felhívja a férjét, aki ugye magáll, és hát jön a kamion meg minden, a neje meg végig nézi. Na meg persze, jön a baba. Sandra Bullock-nak volt egy ilyen időszaka, amikor ilyen fura filmeket készített. Azt hiszem, ekkor firgatták a Ház a tónál c. filmet. Az is elég elvont.
2008. okt. 4. 13:22
Szia,végül meghalt a férje,nem tudta megmenteni.De egy új élet kezdődött,mert terhes lett.
2008. okt. 4. 13:22
Furcsa film volt. Jobbat vártam. A végén a pasi meghalt, a nő (Sandra Bullock) meg terhes lett. ÉS épp költözködtek a kislányokkal.
2008. okt. 4. 13:22

Én nem tegnap láttam, hanem DVD-n.

A kérdés az, hogy meddig láttad?


Elég "érdekes" vége lett, azt hiszem, még 1-2 alkalommal megnézem.

2008. okt. 4. 13:21
Meghalt a pasi, de azért kellett ez az egész hogy jó szívvel várja a babócájukat és ne azzal a tudattal hogy megcsalta stb...
2008. okt. 4. 13:20
Ki látt a tegnap a "megérzés" c. filmet, mi lett a vége?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook