Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Málna a család gyíkja! fórum

Málna a család gyíkja! (beszélgetős fórum)


2015. jún. 25. 10:32
:)))
2008. dec. 13. 00:34
Málnát visszavittük a szabadba, mert lányom szerint is hiányzott az anyukájának. De nem feledjük!:) Most van egy törpeharcsánk, aki nagyon jól érzi magát. Husit eszik nyersen-sülve. Kicsit fogyott mióta örökbe befogadtuk a halasboltból.
10. csera
2008. nov. 1. 12:47

Szia!

Nagyon aranyos kis történet :), él még a gyíkotok?

2008. okt. 7. 09:58
Málna étrendjét kiegészítettük tücsökkel is. Szépen ellakik vele, de még nem volt gusztusa ráharapni.
2008. okt. 4. 17:34
Remélem jól van! Legalábbis úgy néz ki!:) Ma ugyan kiugrott és mászott százat a falon. Kicsit eleven!:) Nagyon szeretjük. Kapott valami granulátumot... nem láttam, hogy evett volna belőle. Adtam neki friss vizet meg fogtam neki egy legyet. Nagyon szeretjük!:)
2008. okt. 4. 16:51
Hogy van Málna? Evett valamit?
2008. okt. 4. 00:36
Sok sikert a gyíkneveléshez...
2008. okt. 4. 00:33
Megnéztem a linket. Azt írják, hogy egyes fajták szeretik a gyümölcsöket..., csak sejtem, hogy a mi Málnánk csak rovarokkat enne, de adtam neki egy kis szelet almát. Álmosan felnézett, de aludt is tovább. Férjem megígérte, hogy holnap elmegy az állatkereskedésbe eledelért.
2008. okt. 4. 00:13
ez aranyos:)
3. Dimitrova (válaszként erre: 2. - Sagitta)
2008. okt. 4. 00:10
Köszi!:)Megnézem. Tényleg aranyos!
2008. okt. 4. 00:09

Én úgy tudom főleg rovarokat.

De ez a link talán segít:

[link]

vagy írd be a google-be, hogy : gyík eszik..vagy ilyesmit...

Amúgy biztos ari lehet...

2008. okt. 3. 23:57
Kislányom délelőtt férjemmel és mamival kirándulni voltak. Nagyon klasszul érezték magukat és emlékül egy kis gyíkot hoztak haza egy befőttes üvegben, amire az volt ráírva, hogy Málna. Akváriumba tettük, egy kis virágból lombkoronát varázsoltunk neki.... és bár egyébként szívügyem a gyík sorsa, úgy látom egész jól érzi magát. Délután a virág tetején lesekedett, s mikor "eljött" az este szépen összetekeredett a cserépben és édesen elaludt. mintha máris megszokta volna új otthonát. Adtam neki vizet, de gondolom holnap már erősen éhes is lesz(kapott egy legyet, de nem ette meg)...mit eszik egy gyík? Szerintetek Málna jól érzi magát új otthonában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook