Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Normális vagyok?! fórum

Normális vagyok?! (beszélgetős fórum)


21. dcf348385f (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2011. máj. 9. 12:54
Aranyos írás:) A hiányérzetedre a szívedben van a válasz:) Más nem tudhatja azt.
20. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2011. máj. 7. 10:59

Minden rendben van Veled, sőőőőőt...;))

Nekem is volt tündér-mániám, aztán angyalokat gyártottam feszt, most már visszatértem a földi-lyányokhoz, és maradtak a királylányok! :))

... hjaaaaaaaaaaaa, de lehet, hogy én se vagyok normális! ;DDDD

Cicust pedig el kell siratni, meg kell kicsit gyászolni, az is normális.

19. Judit__ (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2011. máj. 7. 10:26
Legalább lefoglalod magad, nincs ebben semmi kivetnivaló. Részvétem a kis kedvenced miatt.
2011. máj. 7. 09:29
Nem.
17. daroki (válaszként erre: 15. - Zsuzsa88)
2008. okt. 10. 16:01
Én kiváncsian várom:)
16. Zsuzsa88 (válaszként erre: 14. - 9ac093e955)
2008. okt. 6. 16:59
Én sem akartam belegondolni, hogy mi lesz, ha majd nem lesz. Az utolsó 2 napjáig vakon reménykedtem, na, mikor már az infúziót is kapta, na akkor elkezdtem gondolkodni... A cicám sokkot kapott, begörcsölt testtel nyarvogott, na akkor kész voltam. Addig nem is jutott eszembe, hogy bele is halhat, de akkor minden összefolyt előttem... Élvezz ki minden pillanatot, mikor vele vagy, kényeztesd, és ha az asztalon épp kedvenc kajádba zabál bele, ne ordíts rá, hidd el, aztán minden egyes rossz szót bánni fogsz, és gyötörni fog a bűntudat...
15. Zsuzsa88 (válaszként erre: 11. - Daroki)
2008. okt. 6. 16:55

Sajnálom a kutyusodat...


Egyelőre csak egyet készítek, ez is elég pepecselős munka, a legunalmasabb az, hogy az újságpapírt ici-pici (és hosszúkás) darabra tépkedjem... Eddig úgy néz ki, hogy a fej-test-lábak megvannak, még a kezeit kell felragasztanom, szárnyakat készítenem, meg lehetőleg ki is kéne festeni, mert mégsem hagyhatom újságpapír-színben... De amint kész lesz, felteszek róla képeket. De ha nagyon szeretnétek, felteszek képeket a "közbeni" állapotról is :)

2008. okt. 5. 16:21

Minden rendben van Veled,ne izgulj. Nekem is van egy 10 éves cicám,és bele sem merek gondolni, hogy mi lesz, ha búcsút kell Tőle vennem.

Teljesmértékben megértelek!

13. judit71 (válaszként erre: 9. - F290b382c2)
2008. okt. 5. 16:17
Ez nagyon aranyos.... Nekem kutyusom van, egy 12 éves angol vizsla. Egy kutyát már elvesztettem, most október végén lesz 11 éve, hogy el kellett altatni. Még mai napig is ha eszembe jut, gombóc van a torkomban... Bármilyen kedvencünk is legyen, az elvesztése mindig fáj... Ezt csak az tudja, akinek volt már madara, cicája, kutyája, hörcsöge, vagy bármi mása...
12. Kalmár Edit (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. okt. 5. 15:53
Miért ne lennél az? Ilyenkor az ember lelkileg teljesen össze van törve. Szerintem ez csak egy átmenet, ahogy jött ugyan úgy elfog múlni, már mint a tündér készítés. Viszont, ha megmarad az sem baj.
11. daroki
2008. okt. 5. 15:51

Én kutyapárti vagyok,de veled érzek:(Februárban kellett elaltatnunk a 15 éves kutyusunkat,aki szintén beteg volt.Igaz ő már nagyon öreg is:(

És én is csak azt tudom írni amit a többiek.Nincs veled semmi baj!:)

Mikor láthatjuk a tündérkéket?:)

10. ec63a7fc29 (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. okt. 5. 15:47
Természetesen minden rendben van veled, ha valakit elvesztünk, aki mellettünk állt, azt hosszasan és különbözőképpen gyászoljuk.
2008. okt. 5. 15:43

Minden rendben veled,az én madaram Valentin napon halt meg,azóta is siratom.

Ez valahol a gyász levezetése,és a cicusod már biztosan az angyal-tündér cicák között van..

8. Zsuzsa88 (válaszként erre: 7. - 10d89b51ea)
2008. okt. 5. 15:35
Igen, beteg volt a cicám, az adatlapomon mindent leírtam. OK, kössz, most megnyugodtam, hogy normális vagyok :)
2008. okt. 4. 14:19
sajnálom a cicádat, nekem is van nagyon szeretem, bele se gondolok abba, hogyha már nem lesz most 7 éves. hál istennek egészséges. A tied beteg volt? egyébként teljesen normális vagy.
6. Zsuzsa88 (válaszként erre: 5. - Szemecske)
2008. okt. 3. 18:10
He? :)
2008. okt. 3. 17:55
néha igen
4. judit71 (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. okt. 3. 17:35
Szia! Szerintem nincs ebben semmi rossz! Vonzódsz a tündérkékhez, ennyi :) Talán egyszer nekem is csinálhatnál egyet :) Ők jót hoznak az életünkbe... Nem véletlenül kezdtél el tündéreket készíteni! Egyetértek Solyommal! :) Cska készíts nagyon szépeket, és tehetnél fel képeket is a kész figurákról. :) További szép napot Neked, üdv, Judit
3. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. okt. 3. 17:33

Nagyon sajnálom,hogy a cicád meghalt.

Én megértelek!

2. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. okt. 3. 17:22

Miert ne lenne rendben minden nalad ? !

Nem lehetetlen hogy , van tehetseged a tundergyartasra ? Es nemsokara azt haljuk , hogy ebböl elsz , mert mindenki a Te munkaidat akarja megvenni !.... DDD

2008. okt. 3. 17:17
Az utóbbi néhány hónapban egyfolytában csak tündérkéket rajzolok, képeket szedek le a netről, de nagyon vonz minden kép/szobor/tárgy, ami valamilyen misztikus lényt ábrázol (és nem űrlényre gondolok). A mai napom eddig abból állt, hogy papírmaséból készítek egy kis tündért, mert tegnap este bekattant egy 5let, hogy készítek egy gyönyörű kis tündért gyönyörű szárnyakkal, és damillal felakasztom a lámpámra. Na jó, ebben a mai napban az is közrejátszott, hogy most próbálom magam lefoglalni vlmivel, hogy ne a cicukámra gondoljak (8 éves volt, kedden reggel halt meg, és nagyon kivagyok miatta). Szerintetek minden rendben van velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook