Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 72 órás tabletta fórum

72 órás tabletta (beszélgetős fórum)


2010. jan. 24. 17:55

Sziasztok!

Sajnos nekem is volt már szükségem erre a gyógyszerre. Engem kissé odavágott, a kövi menstruációmnál már iszonyú görcseim jelentkeztek, holott ez korábban egyáltalán nem volt jellemző. A mai napig tartanak, és én gyógyszernek tudom be a dolgot, de lehet, hogy tévedek... Nem beszélve a gyógyszer bevételét követő iszonyat hányingerről és szédülésről...

Vényköteles, anno próbálkoztunk, hogy vény nélkül adják ki, de nem adták :-( Úgyhogy nőgyógyi...

Nagyon drága szerintem, de még mindig jobb, mint kockáztatni, és esetlegesen abortuszra menni vagy éppen gyereket szülni...

Ne legyen rá szükségetek inkább :-)

2010. jan. 13. 17:39

Sziasztok!

Nekem már volt "szerencsém" ehhez a gyógyszerhez.

Elvileg vényköteles, de nagyon rendes volt a nő, és kiadta mert mondtuk neki h gáz van, úgyhogy ha valaki nagyon akarja, megoldja.

2db tabletta, ez elsőt közvetlenül akkor kell bevenni mikor megvetted, a másodikat pedig rá 12órára.

Azt mondják hogy a magas hormontartalma miatt befolyással van a menstruációra...hát nem tudom, embere válogatja.

Nekem semmi bajom nem lett tőle, időben jött meg, és semmi furcsát nem éreztem.

Nem a legolcsóbb, 5300Ft, de ha kell, hát kell!

Remélem segítettem

2008. nov. 4. 09:51
nem tudok hozzászólni, nincs tapasztalatom erről a gyógyszerről
2008. okt. 4. 14:13
Én hallottam erről a gyógywszerről , de még nem használtam....
2008. okt. 4. 14:04
Erről miért nem beszélgetünk, vagy ehhez miért nem szól hozzá senki:P?
2008. okt. 3. 16:59
Úgy gondolom ez egy elég fontos téma lehet szexuális téren, kiváncsi lennék a tapaszatalataitokra, tanácsaitokra ezzel a tablettával kapcsolatban, természetesen úgy gondolnám hogy legjobb ha soha nem lesz rá szükség!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook