Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki klinikai gyermekszakpszihológust Jász-Nagykun-Szolnok megyében vagy környékén? fórum

Tud valaki klinikai gyermekszakpszihológust Jász-Nagykun-Szolnok megyében vagy környékén? (tudásbázis kérdés)


24. sztolyka (válaszként erre: 21. - Sztolyka)
2011. szept. 30. 09:14
ismét.
2008. okt. 31. 13:42
Köszi!
2008. okt. 30. 19:54

:)))

Hát ez tök jó!

Azért odaadhatod neki, mert erősíti az immunrendszert is!:)

21. sztolyka (válaszként erre: 20. - Tiduj30)
2008. okt. 29. 16:05
Szia!Örülök,hogy érdeklődsz felőlünk!Mikor megvettem a normafloret aznap elment kakilni szó nélkül,pedig nem is adtam neki a szerből.Azóta 3-4 naponta kakil,szól,hogy "Elkell kakilni!".Nagyon örülök,remélem így is marad.A gyógyszer bontatlan,de ez nem baj,hogy megvettem.Fogalmam sincs,hogy miért változott jóra a helyzet,de nagyon örülök neki.
2008. okt. 28. 17:11

Hello!


Van vmi változás?

2008. okt. 5. 10:05

Hello!


Még vmi...annak idején egy cikkben olvastam azt hiszem az origonak a gyerekoldalán...Hogy amikor látod, hogy wc.re kell mennie és mégsem szól, hanem ugye látszik ,hogy visszatartja. Meg lehet tőle kérdezni, hogy wc-zni kell?...de nem szabad túl nagy hangsúlyt fektetni rá...tehát ne lássa azt, hogy ez téged nagyon foglalkoztat...szóval vmi ilyesmi volt. ebben biztos tudna pszichológus segíteni, hogy hogyan kell hozzáálni. A normaflore meg gondoskodik arról, hogy biztos könnyen menjen neki!:) Ha eszembe jut vmi, még írok!

18. sztolyka (válaszként erre: 17. - Tiduj30)
2008. okt. 3. 16:43
Épp most olvastam a betegtájékoztatót,hogy hasmenésre.Gondoltam,hogy akkor most ez nem lesz jó?De köszi,hogy szóltál!Én megvettem a 20-asat,biztos elég legyen.Remélem nem lesz sok.
17. Tiduj30 (válaszként erre: 14. - Sztolyka)
2008. okt. 3. 15:34
Igen, a normaflore! Az ne tévesszen meg, hogy hasmenésre is ezt adják.:) Ez normalizálja a székletet...sokkal könnyebb lesz neki tőle. Persze azért biztos kell idő, amíg erre rájön. Nekem egyébként még 3 éves sem volt lányzom, mikor ilyen gondunk volt. kb. 1,5-2 hétig adtam, ha jól emlékszem , mert 10-eset vettem...
16. Donyta (válaszként erre: 15. - Sztolyka)
2008. okt. 3. 15:14
Szociális iroda és család segítő ott is kell, hogy legyen. Ha kisebb helységű a település, akkor a legközelebbi kis/nagy városban találsz!
15. sztolyka (válaszként erre: 13. - Donyta)
2008. okt. 3. 15:05
Csépán.
14. sztolyka (válaszként erre: 12. - Tiduj30)
2008. okt. 3. 15:04
Megvettem a Normaflore-t.Ezt most kipróbáljuk.Nektek EZ segített?
13. Donyta
2008. okt. 3. 15:00

A problémán nem tudok segíteni sajnos mert nekem ilyesmi nem volt egyikkel sem.


Viszont Szolnokon tutira van. Helyileg a család segítő szociális irodán is kellenek, hogy legyenek! Ezenkívül még kell lennie általában privátok is. Iskola psychológus stb. Karcagon is vannak. Nem tudom Ti merre éltek.

2008. okt. 3. 14:53
Arra már nem emlékszem! Azért figyelni kellett a kajájára is, mondjuk ami megfogja a hasát pld. banán , azt nem adtam neki...Az az igazság, hogyha nem vmi komoly gond miatt alakult ki nála, akkor lehet a pszichológus nem segít. Olyat hallottam már, hogy vkiknek kiégett a lakásuk és amiatt lett a gyereknek ez a baja, de ők is így kezelték...nehéz!:(
11. sztolyka (válaszként erre: 10. - Tiduj30)
2008. okt. 3. 09:56
Igen,mi is az immuno-t használjuk.Énis azt tudom,hogy egyszer ha keményet kakil,akkor belerögzül és nem akar aztán már kakilni.A normaflore-t kipróbáljuk,ma veszek is egyet.Remélem jó lesz.Te meddig adtad a lányodnak?Ezzel sikerült megoldanotok a problémát?
2008. okt. 3. 09:45

Első lányommal sokaáig! Tulajdonképpen kb. 1 évig, de voltak jobb időszakok. Doki hashajtót ajánlott,illetve ilyen széletlazítót, de nem jött be. Használtunk kúpot is. A vitacolan vitmainkészítmény is jó volt, az is enyhe hashajtó. Valószínűleg egyszer volt, hogy fájhatott neki, és azért tartotta vissza...ami még fájdalmasabbá tette...ördögi kör! A normaflor az teljesen izetlen folyadék, nem is túl drága.

Multi tabsból az immuno-t használjátok? Mert van sima is, de az nektek pont nem jó, mert a vas az hajlamosít székrekedésre.

9. sztolyka (válaszként erre: 6. - Tiduj30)
2008. okt. 3. 09:39
Meddig tartott ez az állapot nálatok?Mennyi idő alatt sikerült,hogy végre saját maga kakiljon?A Normaflore-t hogy adtad neki,erről a gyógyszerről nem tudok semmit?A protexint sem ismerem.
8. sztolyka (válaszként erre: 6. - Tiduj30)
2008. okt. 3. 09:29
Nálatok hogy volt ez az egész?A multi tabsot mi is szedjük,de nem tapasztaltam semmit ezen a téren.
7. sztolyka (válaszként erre: 5. - Ada12)
2008. okt. 3. 09:26
Néha glicerines kúpot adok,ekkor szalad a wc-re,mivel ez nagyon megindítja.Ezt mindig nem adhatom neki,mert hozzászokik és állandó székelési ingert vált ki.Próbáltam már Laevolac szirupot is,de semmit sem ért.Nagyon ritka,amikor épp kifogom,hogy kakilnia kell,ilyenkor ráültetem a wc-re és próbálom bíztatni,néha sikerül is.De nem figyelhetem egész nap,hogy mikor jön rá a kakilás.Arra a percre várok,hogy mondja:Anya kakilni kell!
2008. okt. 3. 09:22
Normaflore-t nem próbáltad még, vagy protexint! Nekem nagyobbik lányom csinálta! Nagyon rossz volt, nem kívánom senkinek! Kisebbiknél is láttam, hogy kezd kialakulni és rögtön ezeket adtam neki, nem is volt gond. Most pedig a multi tabs immunot kapják, amiben szintén vannak ezek az imunnerősítő bélbacik, amiktől sokkal könnyebb neki kakilnia! Tudom ,hogy nagy gond, mert nálunk is az volt, de szeirntem érdemes kipróbálni mielött orvoshoz viszed!
5. Ada12 (válaszként erre: 4. - Sztolyka)
2008. okt. 3. 09:14
És hogy oldjátok meg?
4. sztolyka (válaszként erre: 3. - Ada12)
2008. okt. 3. 09:10
Nem kakil pelusba.Egyszerűen visszatartja és ha látom,hogy húzza vissza,akkor azt mondja,hogy nem kell kakilnia.
2008. okt. 3. 09:05
Sajna nem vagyok arra ismerős, de azt megkérdezhetem, hogy pelusba kakál? Nekem van egy ismerősöm, akinek a gyeremeke pisil rendesen a wc-be, de ha kakilni kell kéri a pelust és Ő is már 5 éves.
2008. okt. 3. 08:59
5 éves fiam visszatartja a kakilást és ezt ajánlották.
2008. okt. 3. 08:58
Tud valaki klinikai gyermekszakpszihológust Jász-Nagykun-Szolnok megyében vagy környékén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook