Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van-e közöttetek valaki, aki gyermekápolói végzettség után szerzett OKJ-s képesítést? fórum

Van-e közöttetek valaki, aki gyermekápolói végzettség után szerzett OKJ-s képesítést? (beszélgetős fórum)

7. tkgabi (válaszként erre: 6. - 19861160fc)
2008. okt. 9. 15:03
Kösz.Akkor majd még érdeklődök.
2008. okt. 5. 19:51
Sajnos a gyakorlatok hétköznap vannak, délelőtt és délután is. Én Bp-i intézményt sajnos nem tudok ajánlani, Debrecenben tanultam a Dienesben.
2008. okt. 4. 23:51

Sziasztok!Kösz a válaszokat.Hát én a gyermekszakot folytatnám,habár néha gondolkodom a felnőttön is.A gyakorlati órák hétköznap lennének?

Gyermekem miatt én leginkább hétvégén tudnék járni.

Bp.-en melyik intézményt ajánlanátok?

2008. okt. 3. 07:42
Én felnőtt ápolóként végeztem néhány éve, 2 éves a képzés, nekem a munkáltató fizette, kb. 100 ezer Ft volt akkor a költsége. Heti egy alkalommal volt a képzés + sok gyakorlat
2008. okt. 3. 07:41
Nem szívesebben, hanem egyáltalán nem is alkalmaznak már ápolókat eü-i intézményekben OKJ végzettség nélkül, esetleg csak segédápolóként.
2008. okt. 3. 00:48
Szerbusz. Milyen szakont szeretnél?
2008. okt. 3. 00:45
GYED-en levő anyuka vagyok.Végzettségem,szakmám germekápoló,de elvégezném az OKJ-s továbbképzést,mivel szívesebben alkalmaznak OKJ-s ápolókat(a volt munkahelyemen nem hosszabbították meg a munkaszerződést,8hós terhesen:gyermekbarát gyermekklinika!!!).Ha van információtok e téren,előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook