Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Green mix fórum

Green mix (beszélgetős fórum)


1 2
45. zizabella (válaszként erre: 44. - Sutike79)
2012. febr. 29. 16:38

Örülök hogy segítettem ötlettel...majd számolj be róla , hogy később milyen volt a hatása.

Nekem nem volt töle különösebb változás, habár nem mindennap ittam. Lehet hogy naponta jobb kétszer inni, úgy hatásosabb.

2012. febr. 29. 10:45

kösz zizabella,hogy leírtad,hogy kell inni.Én tegnap vettem este ittam is belőle.Először majdnem visszajött,de sikerült meginnom.Össze vissza kvertyogott éjjel a hasam,de nem lett hasmenésem se.

Ma reggel már sokkal könnyebben ittam meg. Kíváncsi vagyok a hatásra.

2012. jan. 4. 09:30

Látom magamban beszélek :(( de azért leírom én hogy ittam meg, hátha olvassa valaki.


Egy kis lezárható 2 dl-es befőttes üvegben kb 1 dl vizzel jól összeráztam, ugyanannyi teát öntöttem hozzá és egyszerre megittam reggel éhgyomorra. Annyira nem rossz az íze, inkább a szemcsék miatt kellemetlen, de lehet rá inni még teát és leöblíteni a torkunkat, legalább sok folyadékkal isszuk, ami nem árt reggel felébredés után.

Azért jó lenne ha tapasztalatokat írnátok!!

2012. jan. 2. 15:29

Én most fogom kipróbálni, mert az ünnepek alatt nagyon elsavasodtam...olcsóbb mint a supergreens.

Valaki tudna tannácsot adni a saját tapasztalata alapján, hogy érdemes inni, egyszerre, vagy egész nap iszogatni.

2009. jún. 4. 14:59
majd irok neked
2009. jún. 3. 21:42
Jaj,nem írtam neked,csak itt kerestelek a Hoxán.
39. makrai.lilla (válaszként erre: 38. - Izsoldedit)
2009. jún. 3. 21:19
szia! bocsi hogy nem irtam,de nemis kaptam töle emailt...igen jobban vagyok már.mindenképp iszom még.és nem fogok túl lúgosodni??:)))
38. Izsoldedit (válaszként erre: 37. - Makrai.lilla)
2009. jún. 3. 20:44

Szia!

Már kerestelek,hátha megtudom,hogy jobban vagy-e,és látom,hogy IGEN?!Annyi ideig iszod,amíg akarod,de minimum 3 hónapig KELL!!!!Figyelj a kajára,és ne legyél idegmuki!!!!!!!

2009. jún. 3. 20:34

mióta iszom,egyre jobban vagyok gyomor ügyileg,pedig jan óta szenvedek...akkor mégis csak a savam volt sok..

mennyi ideig lehet eezt szedni egyfolytába?

36. Zsé19
2009. jún. 3. 14:17
Por...
2009. máj. 31. 22:42
green mix por vagy kapszula?
34. Zsé19 (válaszként erre: 33. - Fruszina)
2009. máj. 21. 17:29
Én most iszom a 4. dobozzal,de sajnos semmi változás,csak az anyagcserém lett gyorsabb...végre.:D
2009. máj. 21. 15:06

Zsé19: Szia! Igen tényleg ezzel ment neki és nekem is igen hatékonynak bizonyul.Én már a 2.dobozom végén járok és aktív sport mellett leadtam 3kg-ot!Én nem diétázom csak mozgok!Én kb a második hét utánn már nem is voltam esete éhes!Egy próbát megér és nem olyan drága!

Hajrá!!

32. Zsé19
2009. máj. 15. 13:43

Fruzsina!

Tehát ettől lehet fogyni is?:DÉs barátnőd közben diétázott?Kevesebbet evett?Vagy mozgott mellé?Nagyon érdekel minden fogyási taktika,mert nekem már csak 6 kilot kellene leadnom a kitűzött súlyomig,de ez már nagyon nem akar menni...Valaki tudna segíteni?

Már a 3. doboz lötyimet iszom,de nem ment le egy kilo sem...De az biztos,hogy meggyorsította az anyagcserémet...:D

2009. máj. 7. 12:38
A párom szedte a tablettáját, mert már olyan is van. Egy dobozzal beszedett és úgy vettem észre, hogy sokkal jobb a közérzete és nem ment az agyamra. Műtét előtt áll és ezrét szedették vele, de nem gondoltam, hogy fogyásra is jó. Megyek venni neki és az olvasottak után lehet veszek magamnak is.
2009. ápr. 25. 19:11
énis akarok venni,föleg mert sok a savam és sajna agyógyszer sem mindig elég.jó ez a szer ???????
2009. ápr. 25. 08:52

Sziasztok!

Tegnap kezdtem el inni a zöld lötyit!Nekem olyan gondom lenne, hogy azóta alig bírok leszálni - onnan :). Ezekszerint bennem soka méreganyag?

Amúgy én csak jót hallottam róla, egy barátnőm ezzel fogyott 5kg-ot 2doboz alatt!Habár ha belegondolok és rá is ilyen hatással volt akkor megértem!Nekem egyébként az íze se rossz, még mindig jobb mint a káposztaleves!:)

28. Zsé19
2009. ápr. 23. 11:01
sziasztok! nekem olyan kérdésem lenne, hogy ha megittam ezt a lötyit, utána lehet-e enni egyből? vagy csak később? és valaki fogyott már tőle? köszi
2009. ápr. 9. 12:52
sziasztok ti mennyi gyümölcslébe rakjátok? egy pohárba vagy többe? köszi
2009. febr. 21. 00:20
húúú, mindeféle löttyöt inni nem biztos, hogy egészséges, rengeteg olyan természetes anyag van ami igenis segíti a fogyást sőt elinditja
2009. febr. 19. 23:01

Sziasztok.

Én lehet egy speciális eset vagyok.Én azért kezdtem el inni, mert fogyózom és 2 hete bármit csinálhatok nem megy le egy deka sem. Tudom, hogy ez nem fogyasztószer, de olvastam, hogy ha a szervezet túl savas az gátolhatja a fogyást. Egy barátnőm meg odáig van volt érte így kipróbáltam. De!Nekem inkább ártott mint használt nemhogy rendberakta volna az emésztésem, de 3 napig nem tudtam "produkálni" a kétbetűs helyiségben. Úgyhogy nem is iszom.

Akinek viszont bejön annak az elkészítéshez ajánlom, hogy 1 liter főzött cukortalan gyümölcsteához keverje és egy műanyag palackba töltve felrázva kortyolja el a nap folyamán. Igy tűrhető az állaga és nem akarod kihányni sem.

24. Inken (válaszként erre: 23. - Karoi)
2008. nov. 21. 18:12
Kis üvegben/műanyagüvegben felrázva is jó.
23. karoi
2008. nov. 19. 18:52
Sziasztok! Az első dobozon leszek túl holnap. Az állaga ugyan kicsit furi, de aki szereti a csalán ízét,annak nem okoz gondot a fogyasztása.Én először kb: 1/2 dl vízben mini kézi habverővel nagyon kikeverem, majd felengedve összekeverem és úgy fogyasztom. Úgy érzem sokkal jobb az általános közérzetem és nem kívánom annyira az édességet.A méregtelenítő hatásásának pedig nyílvánvaló jele a bűzös vizelet.
22. Inken (válaszként erre: 21. - 0db7d6256c)
2008. nov. 19. 17:07

Sokkal jobb lesz tőle a közérzeted. Én nem fogytam. (Illetve nem néztem hogy fogyok e. Én másért csináltam.) Megéri kipróbálni!

Lehet hogy kis étrend változtatás is jó ha fogyni szeretnél vele.

2008. nov. 15. 18:44
Sziasztok! Tegnap kezdtem,de az állaga miatt már abba is hagynám.Írjon,ha van olyan aki már egy kúrát végig ivott, vagy közel van hozzá.Érdemes? Fogyni is lehet tőle?
20. Inken
2008. nov. 4. 17:03
Hmmm. Amúgy nagyon komolyan... az elmúlt napokban úgy érzem jobb lett az egész közérzetem. Nem tudom minek a hatására, de fogjuk erre :D :)))
19. Inken (válaszként erre: 18. - 8220cddcf4)
2008. nov. 4. 17:01
Én is abba raknám. Csak nem tudom, hogy mindegy e milyen a gyümölcslé? Mert akkor már inkább valami házilag készítettbe (pl.facsartba) kéne raknom, nem?
2008. nov. 3. 21:17
Igazatok van gyümölcslével egész finom teljesen iható lett.
17. Inken (válaszként erre: 16. - Kisstoth)
2008. nov. 2. 12:49
Igen. Hasonló, csak ez olcsóbb. (Bár a supergreens nagyobb kiszerelésű!)
2008. nov. 1. 16:29
Sziasztok ! Ez olyan, mint a suprgreens ?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook