Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyorsrandi vagy sem? fórum

Gyorsrandi vagy sem? (beszélgetős fórum)


11. jozsef.csoke (válaszként erre: 9. - Ariette)
2008. szept. 30. 20:37
Jó,félreértettem. Hallottam róla. Láttam is,csak azt nem tudtam,hogy az a gyorsrandi. Nem nagyon tetszett. Valahogy olyan volt,mint amikor egy helyes arcot nézek a buszon. Ott sem beszélünk. Valahogy zavart a némaság. Zavart a nemegyszer zavart mosoly. Zavart,a több ember jelenléte. Zavart,hogy nem láttam,hogy mit takart a külső. Mivel a zavar sok volt,ezért nem tetszett
2008. szept. 30. 20:29

Bocs,de közben megnéztem a neten. Azt hiszem nem az én esetem. Nekem hosszabb idő kell. Azt hiszem a barátnőm sem örült volna. Pedig gyorsan döntök. Még a feleségemet is 3 hó után vettem el. 20 évet éltünk együtt. De gyors randi?

Még a sex is hosszabb,mert az is nagyon fontos.

2008. szept. 30. 20:25
én csak annyit tudok, hogy a tantrarandin nem beszéltünk, hanem 3 órán keresztül csak gyakorlatokon keresztül próbáltuk megismerni a másikat. hú, nagyon izgi volt. nekem bejött, de érdekelne, a többinek is hasonló hatása van?
2008. szept. 30. 20:19

Akkor asszem én is utána járok ennek a gyorsrandinak. Kíváncsi is lennék rá meg nem is. Kicsit, ááá, inkább nagyon félnék tőle. Nem vagyok az a típus, aki 5 perc alatt megnyílik, nekem még több hónap alatt is nehezemre esik.

De majd írj róla, ha részt vettél egy ilyenen, jó???

7. jozsef.csoke (válaszként erre: 3. - Ariette)
2008. szept. 30. 20:17

Komolyan kérdezem. Hogyan müködik,hogyan szerveződik,hol található ilyen? Mi a lényege az 5 percnek,illetve sejtem,de egymás utáni,vagy egyszeri ötpercek?

Tudom sok a kérdés,de új.

2008. szept. 30. 20:15
a [link] oldalt böngésztem és ott vannak a gyorsrandik. nekem a legalsó jön be a tantrarandi, de a többit nem ismerem.
2008. szept. 30. 20:15
Hallottam róla,nekem nem jönne be,senki nem tudja igazán önmagát adni 5 perc alatt,én sem.Feszültnek érezném magam.
2008. szept. 30. 20:09
Húha, jól hangzik! :) De én még csak nem is hallottam róla. :(:(:(
2008. szept. 30. 20:06
szervezett randi, ahol 5 percenként cserélődnek a párok.
2008. szept. 30. 20:05
Mit értesz gyorsrandin??
2008. szept. 30. 20:04
Ti vettetek már részt gyorsrandin? Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook