Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » UTROGESTAN kapszuláról mi a véleményetek? fórum

UTROGESTAN kapszuláról mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 25. 14:55
utrogestan
11. b923bf90fc (válaszként erre: 10. - S700)
2009. aug. 31. 15:33
Akkor miért nem kérsz oral tablettát inkább?
10. s700
2008. nov. 10. 19:44

Szerintetek fontos az, hogy 8 óránként használjam a bogyókat? Vagy esetleg jobb, ha mindig ugyanabban az időben?

Vagy mindegy, csak 3x legyen egy nap?

Azért kérdem, mert nem szívesen teszem be idegen helyen és én vidéken, minden nap más helyen dolgozom és eléggé zavaró.

Általában reggel felkeléskor, mikor hazaérek és lefekvéskor szoktam, de félek, hogy ezzel ártok a babának, ha lesz egyáltalán.

24. napon járok még.

2008. okt. 1. 17:07
Nekem,a 12.hétig kellett szednem,erősítés miatt.
8. s700
2008. szept. 30. 20:27

Nekemalacsony progeszteron szint miatt írta fel a doki. 3 hónapig szedtem clostilbegytet és a ciklus második felében kellett 3x hüvelybe helyezni.

Nem kellemes. Ne lepődj meg, ha váladékozik. Nekem a mensimet is késleltette, akkor hagytam csak abba,h a biztos volt a doki, hogy nem sikerült teherbe esnem.

Sajnos még mindig nem. Most inszeminációra készülünk. Gondolom akkor is majd kell használnom, mert nem hiszem, hogy megjavult volna a hormon.

Egyébként segít a beágyazódásban és abban, hogy meg is tudd tartani a babádat. Nekem azt mondta a dokim, hogy ha sikerül a baba, akkor 3 hónapig kell használnom.

Sok sikert a babásodáshoz, ahogy mindenkinek, aki szeretne!

2008. szept. 30. 20:26

én palást teát nem ittam ! nem szeretem az ilyen gyógynövényes teákat kivéve a kamillát és a csipkebogyót!

nekem az utrogestant csak a 12. hétig kellett szednem mert a 4 hét körül lett a babóca mellet egy bevérzés !nagyon féltümk hogy ő is ...

2008. szept. 30. 20:14

6 hetes terhes voltam, mikor a nőgyógyászom UTROGESTAN-t és folsavat írt fel. Az UTROGESTANT szednem kellett egész a nyolcadik hónap végéig. NAPONTA!!!! -A végén már undorom volt...de hol van ez ma már..? :)

Szerintem nem minden kismamának írják fel, ha Neked ajánlott, akkor tartsd be az orvos utasításait!

2008. szept. 30. 19:49

Én is szedtem és a mai napig nem bánom!!!

Ennek köszönhetem, hogy a majdnem 8 hónapos kismanóm itt ül most az ölemben és mindenáron gépelni akar. :D

4. 10d89b51ea (válaszként erre: 2. - Ritaanyu)
2008. szept. 30. 19:46
palástfű teát is ittál? álitólag nagyon hatásos a beágyazódásná. én most is megittam belől egy pohárral. elég elfogadható az ize.
2008. szept. 30. 19:43
lehet hogy ha nem szedtem volna mist nem lenne... de ezen már nem is gondolkozom!!
2008. szept. 30. 19:42
én szedtem utrogestant! még van is egy fél dobozzal! hatást nem tudok írni csak annyit hogy a baba megmaradt!!!!!!!!most 27 hetes terhes vagyok!
2008. szept. 30. 19:37
UTROGESTAN kapszuláról mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook