Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Most vettem kézbe Maryling Glenville, A karcsúság titka fórum

Most vettem kézbe Maryling Glenville, A karcsúság titka (beszélgetős fórum)


3. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - 584e02e271)
2008. okt. 9. 19:55
Engem is érdekel a könyv, igaz csak most hallottam róla. Azért nagyon kíváncsi vagyok hogy mit mond az én 25 évemmel mi okozza az almaformát... És megoldást is kínál rá?
2008. szept. 30. 19:45
Akkor pasiknak nem is használ?:)
2008. szept. 30. 19:34

c. könyvét.

Már régóta erre vártam, hogy valaki ezt így leírja, orvosi részekkel, tudományosan, megmutassa, mit okoz a stressz, hogyan hat a változó korban, mitől alakul ki az alma típusú elhízás.

Olvasta valaki közületek?

Nem reklám, a könyvet még lehet kapni az Alexandra könykiadó online rendelésében.

Elképesztően okoz a szerző, PhD-vel, tagja az angol Királyi Egészségügyi Társaságnak.

Rávilágít, milyen problémákat okoz a szervezet teljes hormonrendszerében, ismereteti az össszefüggéseket, mitől hízik meg valaki hirtelen, ha nem zabál is, a klimax kezdetén, ami bizony már a harmincas éveink végén elkezdődik sokszor.

Én magam tapasztaltam e problémákat.

46 évesen kezdtem hízni, azóta nem tudtam lefogyni.

Most azt hiszem, kezembe vettem a megoldás kulcsát, hiszen eljutottam oda, (amiről részinformációim voltak eddig), hogy megértsem, mi zajlott le a szervezetemben.

Külön kitér a könyv arra, hogy a stressz hogyan okoz korai öregedést, halált.

Mindkinek ajánlom, nemcsak a 40-50-es éveikben járó hölgyeknek, de a fiatalabbaknak is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook