Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem tudja valaki hogy csinálják a csirkemájas tölteléket a csirkemájas táskába?( fornetti, princess, ...) fórum

Nem tudja valaki hogy csinálják a csirkemájas tölteléket a csirkemájas táskába?( fornetti, princess, ...) (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 27. 01:08
Köszi a szupi tippeket NEKTEK. És a máj milyen egészséges is.
2008. okt. 1. 11:56

Ezt is megpróbálhatod:-)

Borsos csirkemájas töltelék


Hozzávalók: 1 fej hagyma, 30 dkg csirkemáj, zsír, fűszerek (fehérbors, majoránna, só)

Elkészítés: A megtisztított és negyedekbe vágott csirkemájat a zsírban megfuttatott hagymához adjuk. Majoránnával és fehérborssal fűszerezzük (só csak a végén), és víz nélkül fedő alatt a saját levében pároljuk, majd zsírjára sütjük. Csak a végén sózzuk meg, másképp kemény lesz a máj.

2008. szept. 30. 21:24
köszi kipróbálom
2. lufi
2008. szept. 30. 20:45
Én nem tudom, hogy ők hogy csinálják, de én úgy szoktam, hogy egy kevés olajon megpuhítom a májat, lefűszerezem (őrölt bors, majoránna, delikát, fokhagyma). Aztán amikor kész ledarálom és egy kevés tejföllel összekeverem, hogy ne legyen olyan fújtós. Legvégén sózom, és belerakom a leveles tésztába. Sokszor csináltam már, az egész család imádja.
2008. szept. 30. 19:29
Nem tudja valaki hogy csinálják a csirkemájas tölteléket a csirkemájas táskába?( fornetti, princess, ...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook