Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség szoptatás alatt, gyogyszer mellett? fórum

Terhesség szoptatás alatt, gyogyszer mellett? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 9. 10:17

Lehetsz.

Ezek a szopi mellett szedhető fogamzásgátlók nem olyan magas hatékonyságúak, mint a rendes fogamzásgátlók. Plusz, bár a szoptatás működhet természetes fogamzásgátlóként, de ennek sem nagy a hatékonysága, sokan lesznek terhesek szopiztatás mellett is.

A legegyszerűbb, ha veszel egy tesztet.

2008. szept. 30. 13:34

szoptatás.gyógyszer.

lehet,hogy nem hat afogamzásgátló,és terhes vagy.

mindenképpen,csináltass,tesztet.

4. 4af30810d1 (válaszként erre: 2. - E96c5ea135)
2008. szept. 30. 10:22

Szia! Az én orvosom ugyanezt a gyógyszert ajánlotta, de mivel tudta, hogy elég érzékeny vagyok, minden tablettától hányingerem volt és hánytam is eddig, azt mondta, hogy ez ennél is előfordulhat. Sőt, szokott is! Plusz hízás és hasonlók.

Szerintem ez a gyógyszer mellékhatása... de egy tesztet megér csak a megnyugvás kedvéért.:)

2008. szept. 30. 09:53
senki nem tud válaszolni?
2008. szept. 30. 09:22

12 hetes a kislányom,szülés után 6 héttel elkezdtem szedni a szopiztatás mellett szedhető Cerazette nevű tablettát,azaz pontosan 6 hete szedem.Viszont 2 napja pontosan ugyan azt vettem észre mint mikor terhes voltam, iszonyatos erősek a szagok. Az első terhességem alatt is kb a2. héten már folyamatosan szaglásztam és csak jóval utána mutatta ki a teszt a terhességet.

Szóval a kérdésem: lehetek terhes????

2008. szept. 30. 09:22
Terhesség szoptatás alatt, gyogyszer mellett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook