Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bevettem egy csomó altatót már, de nem segít, nem tudok aludni. Mit tegyek? fórum

Bevettem egy csomó altatót már, de nem segít, nem tudok aludni. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
236. rossza
2013. aug. 8. 15:14
Sziasztok, ´tegnap böngészgettem a netten s ráakadtam a beszélgetéseitekre. A családomban is ilyen probléma van. A húgom már 6 éve nem alszik. Most is kórházba került, telyessen kimerült .A pszihiátriára akarják zárni s elvónóra küldeni. Már volt 2 évvel ezelőtt de mindig visszaesik. Mi van most veletek , brekike2, mucus01 ? Sikerült valami megoldást találni? Szeretném a tanácsotokat, segitségeteket kérni.
2009. febr. 13. 05:13
Szerintem este már ne egyél, lefekvés előtt szelőztesd ki a szobát és a fejedet is.Ptóbáld a napi gondokat, bosszúságokat letenni.
2009. febr. 12. 19:13

Hallottam egy történetet egy hasonló problémával küzdő amerikai hölgyről.


Talán érdekes lehet...


Szóval a hölgy teljesen tönkre volt menve a fáradtságtól, napok óta nem aludt, és már mindenféle fizikai és pszihikai problémákkal küzdött, de semilyen gyógyszer nem akart segíteni.

Pedig marékszámra szedte, "hátha segítene".


Egyszer amikor a fekete bejárónője amikor meglátta, azt gondolta, hogy ennek fele se tréfa, így ez nem mehet tovább, mert a munkaadója nem fogja túlélni, ezzel megfogta a gazdaasszonya kezét és elkezdett vele sétálni.


Sétált sétált, vitte a gazdaasszonyát, de mindíg csak egyirányba egyre távolabbra.


Küzdött a gazdaasszony, hogy már menne haza, fáj a lába és már nem bír tovább menni, de a bejárónő semmivel nem foglalkozott, csak vitte vitte egyre messzebb.


Már jó ideje mentek, igen messzire jutottak mindentől, amikor egyszercsak összeesett a gazdaasszony!

Végleg kimerült!


Ekkor megszólalt a bejárónő: most szépen hazasétálunk!


Ezzel hazasétáltak.


Amikor a gazdaasszony az ágyához ért azonnal lefeküdt és úgy aludt, mint a tej.

233. mucus01 (válaszként erre: 232. - Cikicakk)
2008. nov. 9. 17:58
Nem rángógörcsös, de válaszolsz is arra, milyet gondolok. Nálam is változó, volt egy délutános, és pár perc közötti is. Nekem az ujjaim kezdenek el zsibbadni, és meleghullámok öntenek el, mint a banyakór. Nekem eddig délután, és éjszaka jöttek a rohamok. Nálam most folyik a gyógyszer beállítása, remélem sikerrel.
232. cikicakk (válaszként erre: 226. - Mucus01)
2008. nov. 1. 23:27
Ha olyan nagyrohamra gonsolsz,mint a rángógörcsös epilepszia, olyan nem volt soha,de a lebenyi epilepsziánál ilyen nem is lesz.Pont azért lebenyi,mert az agylebenyben vannak úgymond rövidzárlatok.Ezek a lebenyi rohamok aztán változó időtartalmuak voltak.Volt több órás, és volt alig pár perces, de mindíg úgy kezdődtek, hogy valami furcsa szagot éreztem/legtöbbször égett gumi szag,/ és úgy éreztem nagyon álmos vagyok.Volt mikor az utolsó emlékképem még napsütéses délután volt, és mikor feltisztultam a vonatsínek között sétáltam, jó messze a várostol.Mostanában már azt csináljuk a férjemmel, hogy a gyerekkel ő alszik a tetőtérben, a lenti részt rámzárják kívülről, hogy legalább ne mászkáljak el.Így is észreveszem ha gond volt, mert reggelre hatalmas kupi van az egész szobában,nekem meg fáj minden porcikám.El is felejtettem mondani, hogy mostanában főleg éjszaka jelentkeznek ezek a rohamok, és sokszor nem a kialvatlanság, hanem az idegi megterhelés is előhozza.Mert ugye stressz nélkül nagyon kevés ember él.Gyógyszeresen viszont sikerült elég szépen visszaszorítani ezeket a rohamokat.
231. 80ASIQ (válaszként erre: 227. - 13a6fcd24f)
2008. nov. 1. 11:32
(Nem olvastam az ezt megelőző hsz-eket.)
230. 80ASIQ (válaszként erre: 227. - 13a6fcd24f)
2008. nov. 1. 11:31
Pedig ezeket a dolgokat lényeges lenne elmondani. Lehet, hogy valamilyen kórnak tipikus tünetei, amire már kész receptjük is van. Tessék elmondani, nem fog kinevetni. Ha igen, akkor máshoz kell menni.
229. gerna (válaszként erre: 227. - 13a6fcd24f)
2008. nov. 1. 11:18
Igen, én is találkoztam már ilyen "beteggel". Sajnos az agydaganata valódi volt :(
228. bb630e4e9d (válaszként erre: 222. - Gerna)
2008. nov. 1. 11:16
Köszi.
227. 13a6fcd24f (válaszként erre: 225. - Cikicakk)
2008. nov. 1. 02:56

szia cikkcakk


érdekes amit írsz, eddig ez eszembe sem jutott.

MIndenesetre rá fogok kérdezni az áteremnél, mit szól hozzá.


Érdekes egyébként, hogy akármilyen tünetem van, mindig mindent pszichés okra vezetek vissza, ezért nagyon nem szeretek és nem is szoktam házidokihoz járni.

Magas vérnyomás, izületi fájdalmak, hasi fájdalmak, puffadás, teltségérzet, fejfájások, izomrángások fáradtság, savas égés a torkomban stb. .... ezekről tkp. soha nem beszélek a házidokimnak -kivéve a magasvérnyomást a gyógyszerezés miatt- mert szerintem hipochondernek tartana. :-)) Szerintem meg mindez "idegi alapon" van.


De amit írsz azt tényleg megkérdem.


Köszi a figyelmedet. :-)

226. mucus01 (válaszként erre: 225. - Cikicakk)
2008. okt. 31. 21:19
Hasonlóak az én tüneteim is, csak az elmúlt napokban diagnosztizálták az epilepsziát. Nagyrohamod volt-e, mielőtt rokkantosítottak?
2008. okt. 31. 19:10

Brekike!

Valamikor pár éve/15/ még én is azt hittem vége a világnak.Aludni nagyon keveset tudtam azt is csak felszínesen, nyugtalanul.Mivel ápolónő voltam,tudtam,hogy mivel jár,ha elkezdek altatót szedni.A lebenyi epilepszia tünetei azok amiket te is irsz.Úgy mentem össze-vissza az utcán mint aki részeg.Kisvárosban lakom,meg is bélyegeztek érte.Természetesen semmire nem emlékeztem,bár néha volt,hogy pillanatnyi emlékképek felvillantak bennem.Mikor kitisztultam tele voltam kék-zöld foltokkal.Nekem szerencsém volt,mert a családom mellettem állt, és 2-3 hónapos ilyen tünetek után orvoshoz fordultam.Befektettek egy klinikára,/nem akarok reklámot/ és ott olyan EEG-t csináltak, hogy előtte nap nem engedtek aludni és másnap csinálták meg az EEG-t.Na az kimutatta a lebenyi epilepsziát.Ennek a betegségnek a kialvatlanság a legnagyobb elősegítője.Nem szabad minden féle gyógyszert össze vissza szedegetni,főleg nem orvosi utasítás nélkül.Nekem is társult mellé a depresszió,így ma már rokkantnyugdíjas vagyok.Sajnos néha még mindíg előjönnek ezek a rohamok,de a depressziómat megpróbálok kordában tartani.Sokat köszönhetek a Hoxának is.Itt találtam rá a világ legaranyosabb kis barátnőjére,akit ha kell még telefonon is felhíhatok bár mikor.Ha nagyon magad alatt vagy nézd a youtubét, gyere fel a hoxára,olvasgass a neten/ de ne orvosi oldalakat/És ami legfontosabb!!!!!!! Csak azt a gyógyszert szedd amit az orvos felír,azt viszont rendszeresen.Csak egy orvoshoz járj.Az epilepsziával neurológushoz kell járni, a depresszióval pszichiáterhez.De a két orvos összedolgozik, mert felírják, hogy mit adtak,hogy a másik is tudja.Nehéz betegség ez, nehéz vele együtt élni, de a gyerekeidért meg kell neked is tenned.Drukkolok , hogy sikerüljön,és figyelemmel fogom kísérni a további sorsod.Sok szerencsét.cikicakk/ Maja /

224. 13a6fcd24f (válaszként erre: 217. - Baba272)
2008. okt. 30. 22:17

tettél valamit magadért?


Esetleg irasd ki magad táppénzre.

223. 13a6fcd24f (válaszként erre: 217. - Baba272)
2008. okt. 29. 21:30

Nem tudom, hol laksz, de egy pszichodráma csoport sokat segitene.

Keress rá a neten.

ez nem dilifoglalkozuűs, hanem segit abban, hogy megélda problámáidat és ha jó a vezetp, akkor megoldást is tud mutatni.


a műsik lehetőség a Thaassa ház. Ez bentlakásos intézmény 3-6 hónapra havonta egy hétvégét lehet bennt tölteni, a többiben haza kell meni.

oTT IS van pszihodráma, meg sok egyéb foglalkozűás.

alaőitványként múködik, ezért mindenki azzal jűrul hozzá, amivel akar.


egy negativuma van: nem lehet mellette táppénzen lenni.

222. gerna (válaszként erre: 221. - Bb630e4e9d)
2008. okt. 29. 20:52
Pánik, szorongás gyógyszere.
2008. okt. 29. 19:03
Frontin-t ismeri valaki? (Gyógyszer nem nick név.) Azonkívül, hogy valami nyugtató.
220. gerna (válaszként erre: 217. - Baba272)
2008. okt. 28. 19:43
Nem gondolod komolyan, hogy 3-4 óra alatt ebből kitisztulsz? :(
219. mucus01 (válaszként erre: 217. - Baba272)
2008. okt. 28. 18:38
Nagyon jó úton vagy, hogy olyanná válj, mint a férjem. Egészen addig remek pasi volt, amíg volt munkahelye. Mára már masszív alkoholistává vált munkahely legkisebb reménye nélkül. Időnként gyógyszerre piál, az eredményét olvashatjátok lentebb. Egyre lejjebb süllyed, végén még a 25800.- Ft-os szoc. segélyt sem fogja kapni.
218. e87e4cce43 (válaszként erre: 217. - Baba272)
2008. okt. 28. 11:49

Ez nagyon meredek:( Ha így folytatod akkor soha senki nem fog alkalmazni. Nagy tévedésben vagy, ha azt hiszed, hogy a mindennapi piálás, meg gyógyszerezési nyomokat el tudod tüntetni magadról.

Még lehet, hogy nem vagy teljesen "piás", de már csak pillanatok kérdése, hogy masszív alkoholista és gyógyszerfüggő váljon belőled.

Ha nem tudsz egyedül leállni, akkor nagyon , de nagyon sürgősen kérjél segítséget!!!

217. baba272
2008. okt. 28. 11:41
Sziasztok, Segítsetek picit nekem, legyetek szívesek... Van egy munkahelyem, egyenlőre még fel sem mondtak, csak leépítették a teljes céget. Nincs munkánk, sőt a tevékenységi körünk felett is eljárt az idő, tehát a bárd lesújtása csak el van tolva 1-2 hónappal. Lelkileg nem tudom feldolgozni, hogy az utcára fogok kerülni...6 hónapja Gerodormmal alszom el, de ezzel nem is volt semmi gondom, mindíg is nehezen ment, amíg nem szedtem. 2 hete egyszer csak előjött, hogy vége a világnak, nem lesz munkahelyem, éhen fogunk halni, a családom ezért majd elhagy. Innentől pedig már nem tudok aludni a Gerodorm-al sem. Amint kilépek a munkahelyemről az otthoni életembe, megállás nélkül elkezdtem inni, hogy ki tudjam verni a fejemből, amitől józanul 1 percet sem tudok szabadulni, csak így tudok ellazulni. Este aztán (22.00 óra) beveszem a Gerodormot, hogy hátha el tudok alaudni, de persze nem tudok, csak pörög az agyam, és megy a rettegés megállás nélkül. Kénytelen kelletlen ezért meg kell innom kb 23.00 órakor legalább 2-3 felest, hogy kikapcsoljon az agyam. Ez segít is, viszont 3-4 óra alvás és kitisztulás után, megint nem tudok visszaaludni, így hullafáradtan, alvás nélkül forgolódok még 3-4 órát, mire fel kell kellnem, és mehetek a munkahelyemre. Egész nap kába, kómás és hulla fáradt vagyok, de persze nem részeg, arra vigyázok, hogy a szonda sose mutasson semmit. MEgiszok 3-4-5 kávét, hogy kihúzzam összeesés nélkül és mától már a nyers kávédarát is eszem, hogy ne csukoljak össze....Már most munkahelyet keresek, mert szertintem ez a kulcsa az egésznek, ettől rettegek, de persze mindehol leépítés van, nem felvétel...Mit tegyek? Le tudnék mondani az esti néhány felesről, mert undorral nyelem le, nem piás vagyok, csak a Gerodorm nem visz álomba és utána a folyamat már öngerjesztő...HELP ME!!!!!
216. mucus01
2008. okt. 27. 18:34
Az akori bogyókat nézem, lekörözöm brekikét. Egy kis dopamin, egy kis diazepam, egy kis alprazolam clonazepam, hogy a reklámot ne terjesszük. Utána idegorvos, és - láss csodát, kiderült, hogy epilepsziám van. Ezért nem emlékszem időnként mindenre...
215. 13a6fcd24f (válaszként erre: 210. - 2ab728965c)
2008. okt. 26. 20:51

sziasztok,


bocsi, nem akartam én senkit riogatni, de speciel ez a cim nem is volt ismerős, mert Hoxa etek szerint átirta.

Mostmár a tűrhetetlen állapot felszámolása végett én tolvont és hypogént szedek alvásra és a bogyók el vannak zárva előlem, hogy félálomban nehogy bevegyek még. Mindennek az előzménye az volt, hogy két nap alatt -akaratomon kivül -beszlopáltam 18db 15 mg-os dormicumot és még vagy10 db lendormint.

azóta győgyszer adagolva van és zárva előle. Nem lett egyébként semmi bajon azonkivül, hogy mindenböl kettőt láttam és rohadt fáradt voltam.


sóval mégegyszer bocsi, szándékomon kivül volt, hogy nem irtam a keresett topikomba-

2008. okt. 26. 20:46
Igyál levendula teát. Annak nincs mellékhatása.
213. mucus01
2008. okt. 26. 18:11
Ha az ember férje olyan mint az enyém, nem csodálkozom. Kb. 1 hete én is kiütöttem magam, mert egyszerűen nem tudom tovább elviselni azt, ami velem van. 28. évi házasság után kaptam 5 akkorát, hogy a föld adta vissza a másik felét. Ez nem vicc, ez komoly. Előkaptam a vegyszereimet, de sajnos keveset szedtem be, vagy már hozzászokott a szervezetem, mert itt vagyok. Beszéltem egy rendőrismerősömmel is, hogy látleletet érdemes-e vetetni. Semmi értelme, mondta, nem tudnak mit tenni. Nem tudom mikor ismétlődik meg az eset, bármikor megtörténhet.
212. 2ab728965c (válaszként erre: 201. - A7baea197d)
2008. okt. 19. 09:49
A neten abból és annyit rendelhetsz amennyit csak akarsz, nem kell hozzá se doki se recept, csak egy cím, meg sok lóvé, ennyi.
211. 2ab728965c (válaszként erre: 209. - Leoborta)
2008. okt. 19. 09:45

Nem, nem ment el mindenki Leoborta, csak rájöttek hogy "vaklárma" volt az a múltkori eset. :(

No komment.

210. 2ab728965c (válaszként erre: 206. - Drnéni)
2008. okt. 19. 09:42

Ne aggódj doktornéni, brekike ma hajnalban háromkor volt itt utoljára, tehát úgy látszik csak "játszogatott" veletek egy kicsit.

Én is szoktam altatót szedni,( meg néha túllőni is magam csöppecskét,) de amit soha nem tennék, az az, hogy másokat riogassak ilyenekkel nyilvánosan.

Szégyellheti magát!

2008. okt. 9. 13:35
Tegnap óta semmi hír? Mindenki elment?
2008. okt. 8. 09:40

Szia breki!

Hogy vagy ma? Remélem nem lőtted be magad. Ma hagyd ki lécci! Nézd meg a tegnapi 192. hozzászólásod. Már megint kesze-kusza volt az írásod a gondolkodásod!

NE CSINÁLD!!! Egyszer kiiktatod magad örökre. Azt írtad nem ez a célod.

207. spinneli (válaszként erre: 206. - Drnéni)
2008. okt. 7. 19:53
ó, bőven itt volt még ha az utolsó kattintást nézzük.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook