Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesség alatti érzések fórum

A terhesség alatti érzések (beszélgetős fórum)


1 2
2006. aug. 25. 22:29

Szia Bumi!

Én 21 voltam, s bizony albérletbe szültem az elsőt, 27 nm2-re!

Ma már 3 gyerekünk van, s saját lakásunk is. :)


Szép sorjában minden megoldódik, olyan nincs, hogy nincs, valahogy mindig van, s lesz, s bizonyára előre fele megy a világ, s nem hátra!

Szóval szerintem ne csüggedj, s ne dőlj be annak a dumának, hogy a korod akadály! (Nekem is sokan mondtak ilyesmit, s nem is volt igazuk.) Frászt! Én hiszem, hogy fiatalabb fejjel jobban értem a gyerekeimet, s jobban is bírom erővel.

3. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 1. - Bumi)
2006. aug. 25. 09:02
Kedves bumi!A lényeg az, hogy akarod-e a bébit?Ha igen akkor biztosan tisztában vagy az ezzel járó feladataidra.Hiszen Neked kell majd gondviselned és nem a környezetednek!Én 19 évesen szültem és boldog vagyok,hogy ilyen fiatalon van egy 24 éves barátnőm!Nagyon fontoss,hogy annak a pici pocaklakónak az anyukája szeretettel és boldogsággal a szívében élje a hétköznapjait,mert ezt a bébi is megérzi!Simogasd a pocidat és beszélgess vele,milyen örömmel várod a születését!Hidd el megfogja hálálni,mert könnyen jön a világra!Ez egy fantasztikus érzés,ezért felesleges beengedned buta negatív gondolatokat!Arra pedig,hogy saját otthonotok legyen,még nagyon sok időtök van rá!Erőt,egészséget,boldogságot és anyagi biztonságot kivánok a Te kis családodnak!
2006. aug. 25. 01:20

A terhességet nemhiába hívják másállapotnak, ez a lelkünkre is kihat. Figyeld meg, hogy sokkal érzékenyebb leszel, mint egyébként, gyakori hangulatváltozásaid lehetnek, és folyton aggódni fogsz. Szerintem ez természetes.

Az anyaságra általában azalatt a 9 hónap alatt érik meg az ember igazán, és nem feltétlenül kor kérdése. Mondjuk, az is igaz, hogy én anno 21 évesen még igencsak éretlen voltam, fősuli, egyetem, és szerintem jól alakult, hogy csak 28 évesen szültem.

Kívánok neked problémamentes, boldog terhességet, és ne hagyd, hogy mások mondják meg, hogy boldog vagy-e és jó-e neked ez vagy az. Az a fontos, hogy TE hogyan érzel. Oké? ;-)

1. bumi
2006. aug. 25. 00:23
21éves vagyok 4hetes terhes és nagyon sok mindent érzek mindenki azt mondja fiatal vagyok az anyasághoz. nemtudom én szeretnén van ugy,hogy nagyon boldog vagyok és van amikor nemtudom,hogy mi legyen mindenki azt mondja albérletbe ne szüljek gyereket pedig érte imátkoztam és a pocomban van de most furcsa dolgokat érzek ez természetes hogy ilyet érzek?Biztos megijedtem segitsetek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook