FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - A terhesség alatti érzések

Kategóriák: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Terhesség » Érzések

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3
62. Hajna882011-07-30 22:04
Milyen hevesen csináljátok hogy elszakad az óvszer vagy tüskés a pénisz?

61. monyszika82010-08-17 19:17
sziasztok! július 28án volt meg a menstruációm és augusztus 14én (inkább 15, mert éjfél után történt) a barátommal pettingeltünk, de nem hatolt belém, csak úgymond "arrafelé" járt a péniszével, de időben szóltam neki, hogy ez így nem helyes és abba is hagyta. Ma 17e van és nagyon félek, hogy terhes lehetek.. szédülök egy kicsit néha hányingerem is van de ezt már lehet csak beképzelem.. és fáj a hasam (alhasam is néha) az előváladékban lehet sperma tudom, de ezzel nyugtatom magam, hogy nem hatolt belém.. így kevés az esély.. terhességi tesztet nem merek venni, anyukámnak nem mondtam el ezt a dolgot.. már a gondolattól is kiráz a hideg, hogy vennem kellene, hisz még sose vettem. segítsetek kérlek..

60. norica272009-07-14 19:22
sziasztok!lindynette fog. gátlot szedek 2honapja mult héten volt, pénteken vettem be ujra az elsö szemet, és akkora barátommal lefeküdtünk óvszer nélkül de nem ment el bennem csak elötte, de akkor sem bennem, csak félek h még maradt rajta:S. másnap viszon kihánytam a szombati gyogyszert. szerintetek lehet baj emiatt?

59. petra_baba_142009-07-12 21:51
szijjasztok.. a barátommal szeeretkeztünk.. msot elsőre.. és lehet h ment belém egy kiss... mert elszakadt a gumi... szerintetek mennyi az esély rá h terhes legyek??

58. Kata198762009-07-02 17:13
Lehetsz,de nem valoszinü,föleg ha nem ment el benned,teherbe esni azért nem olyan könnyű...:)

57. xPetrax2009-07-01 14:25
Sziasztok!
hétfőn lefeküdtem a barátommal és amikor újra berakta, kiszakadt a gumi, de nem ment el és utána abba is hagytuk a szexet. Várom mindenkinek a véleményét, tapasztalatát, hogy lehetek-e terhes. Köszönöm!

56. citromka112009-04-23 21:11
Sziasztok,
jó lenne ha segitenétek... február 14. a barátommal pettingeltünk,szex nem volt,de minden más igen. Aztán megjött a menzeszem,viszont azóta nem... mennyi az esélye hogy terhes vagyok? :S kezdek izgulni...

55. Csak ezt ne2009-04-06 23:39
SZIASZTOK
A MENSTRUÁCIOM NAGYON MINIMÁL MENNYISÉGÜ ÉS BARNÁS SZINŰ SZEX KÖZBEN VISZONT NORMÁLIS VOLT ÉS A SZÍNE IS...TEHRES VAGYOK?

54. lappangó lepke2009-03-08 20:30
Szia.
Szerintem teljesen felesleges volt bevenned a gyógyszert, ha nem ment el nagyon minimális az esélye a terhességnek, ez a gyógyszer meg lórugás. Most már biztos, hogy nem vagy az, de sztem nem is lehettél volna amúgyse. Ne szedd be csak így, mert nagyon sok kárt is okozhatsz a felelőtlen alkalmazásával. A párommal több, mint egy éve játszunk megszakításost is ( az óvszeres védekezés mellett) de soha nem volt gondom.
(válasz doriella 45. hozzászólására)

53. lappangó lepke2009-03-08 20:26
Szerintem ilyenre még soha nem volt példa, ez lehetetlen. Biztos, hogy nem vagy terhes, nyugodj meg.
(válasz Szilviahelp 49. hozzászólására)

52. Tundici2009-01-21 09:47
Sziasztok!! szerintetek mennyi az eselye,h terhes vagyok,ha a baratommal a megszakitasos mosdszert alkalmazzuk es 4napja kesik a menstruaciom,magyon feszulnek es fajnak a melleim mar egy hete es mintha egyfolytaba gomboc lenne a torkomba!egyszer egyszer a hasam is roszul van es megvagyok egy picitt puffadva,es a tegnap ittam kavet es emelyegtem tole...

51. r-iett2008-09-30 17:44
szia
csak az orális szexnél nem volt rajta?
(válasz jazmin19 50. hozzászólására)

50. jazmin192008-09-30 17:26
sziasztok!!!

szerintetek mennyi esélye van annak hogy terhes avgyok ha 1,5 éve szedek fogamzásgátló tablettát, yasminellet, ez nagyon alacsony hormon tartalmú, de 1 szemet elfelejtetem bevenni, és így nem nyújt 100%os védelmet lehet semmit se? és a cikusom 27. 28 napján együtt voltam a barátommal, ekkor pont menstruáltam, óvszert használtunk, de az orális szexnél nem a legelejétől rakta fel és volt előváladéka. szerintetek terhes lehetek??
légyszi segítsetek!

49. Szilviahelp2008-09-03 16:31
Sziasztok!
Kellene egy kis segítség!
A barátommal megbeszéltük hogy még nem csináljuk, de kicsit felelőtlenek voltunk és ő a nagyajkakig benyomta nekem (elnézést a kifejezésért). Nem tudjátok mennyi az esélye? Fürdés után volt és nem is volt nagyon nedves, de akkor is idegeskedek. Légyszíves segítsetek

48. Dimerta2008-04-17 12:30
Sziasztok!
Én fél éve vagyok együtt a barátommal és végig szedtem fogamzásgátlót.
Nemrég csináltam tesztet,negatív lett.
De 2 hete folyamatosan émelygek.
Ez lehet terhesség?
Az a helyzet hogy mi mensturáció alatt is együtt voltunk.Nem egyszer

47. Magami2008-04-05 10:49
Sziasztok!
Véleményetek szerint a terhességi teszt mutathat hamis eredményt (negatív eredményt) egy erős felfázás alatt/miatt? kb a 10. nap körül csináltam meg a tesztet, de nagyon fel voltam fázva, gyógyszert viszont nem szedtem rá. A teszt nem mutatott ki terhességet, de azóta sem jött meg. Elég esélytelen mondjuk, valószínűleg a petefészkem állt le megint... :(

46. vamme2008-03-18 20:26
Szerintem ha a tablettát bevetted nem lehetsz terhes,legalábbis nagyon minimális az esélye. ha nem vagy benne biztos menj el orvoshoz.Ne aggódj! de ha kétségeid vannak akkor tényleg menj el.Az a biztos.
(válasz doriella 45. hozzászólására)

45. doriella2008-03-03 21:36
Sziasztok!Nagyon fontos kérdéssel fordulnák hozzátok, nagyon örülnék, ha segítenétek. A barátommal kb. a 13., 14.napon megszakításos módszerrel szeretkeztünk, nem (elnézést az ilyen kifejezésekért) élvezett belém, de mivel az elpváladékban is lehetnek spermiumok, megijedtem.Az aktus után 40órával bevettem egy Escapelle tablettát, amitől semmi bajom nem lett, hányingerem sincs. Mennyi az esélye h terhes leszek? Eleve kicsi volt az esélye hogy az voltam, remélem ezután a tabletta után végképp nincs rá esély. Csak az zavar hogy pont peteéréskor történt a dolog.Segítsetek!!

44. ice kuszi2008-02-26 16:03
Szia! Ha jól számolom, kb. 30 naposak a ciklusaid! 30 napos rendszeres ciklus esetén kb. a ciklus 12-18. napja között lehetsz terhes! Persze nem mindegy mennyire rendszeres a menstruációd! Máskor is szokott késni?
(válasz Borsó92 43. hozzászólására)

43. Borsó922008-02-26 15:18
Sziasztok! Meg tudnátok engem nyugtatni? :S :)
Bocsi, ha egy kicsit személyes leszek, de itt a napok fontosak lehetnek... jan. 29-én voltam először együtt a barátommal, és győzködtem, hogy csináljuk óvszerrel,de ő mondta, h tud vigyázni meg minden. Nem bennem ment el meg semmi,de az előnedv is tartalmazhat spermát:S Aznap múlt ez a mensesem, tehát még aznap egy kicsi volt, de félek, mert már 23-24-én meg kelltt volna jönnie. A barátnőm azt mondja, hogy ne parázzak,de mégse kéne 16 évesen teherbe esni, főleg, hogy ez az első alakalom volt. :(
Előre is köszi a segítséget.

42. viki0212007-12-31 19:43
Akkor feleslegesen aggódtál!!!!
Azért legyetek egy kicsit óvatosabbak:))))))
(válasz nyusssssz 40. hozzászólására)

41. LoLiNa2007-12-31 06:35
terhesség alatti érzések?
egyszer minden szép és jó, egyszer meg bőgés, széthullás, minden ok nélkül. nálam igy volt :)

40. nyusssssz2007-12-30 22:16
Hmm..nincs szükség tesztre!!! MEgjött, ugyhogy a nagy kő leesett!!! de azért köszi..
(válasz nyusssssz 39. hozzászólására)

39. nyusssssz2007-12-30 16:07
OK, majd értesítelek az eredményről!! Köszi a segítséget!!! :)
(válasz ice kuszi 38. hozzászólására)

38. ice kuszi2007-12-30 15:54
Elvileg a ciklus 13. és 20. napja között vagy termékeny ha 31 napos a ciklusod, szóval a 30. nap körül nem hinném... Azért az a biztos, ha csinálsz egy tesztet, de szerintem felesleges aggódnod!:-))) Majd értesíts, hogy mi van, ok?
(válasz nyusssssz 37. hozzászólására)

37. nyusssssz2007-12-30 14:37
A menstruációm 22-én jött meg,és a rá következő hónapban 21-én történt... egyébként nekem általában 31 naposak a ciklusaim!!!
Jah és naon köszi h visszaírtál, ha tudsz válaszolj légyszi, fontos!!! Tesztet holnap veszek...
(válasz ice kuszi 35. hozzászólására)

36. viki0212007-12-30 14:32
Egy terhességi tesztel mindenre megkapod a választ!!!Holnap nyitva vannak a boltok,vegyél és csináld meg.De nem hiszem hogy az lennél.
(válasz nyusssssz 34. hozzászólására)

35. ice kuszi2007-12-30 13:59
Szia! Szerintem csekély az esélye hogy terhes vagy! Ha minden összevág (mindkét fél egészséges, időpont, stb) akkor is kb. 20 % az esély egy alkalommal! A ciklusod hányadik napján történt amit leírtál, ill. hány naposak a ciklusaid???
(válasz nyusssssz 34. hozzászólására)

34. nyusssssz2007-12-30 13:15
Szijasztok!Nekem az a nagy problémám van, hogy pont ma - egy hetet késik a menstruációm, ami egyébként nálam nem természetes, általában pontosan jön meg, bár legutóbb 4 napot késett, de eddig ez volt a legtöbb...és mostmeg már egy hét :( Nagyon félek...mert talán terhes is lehetek(bár nagyon remélem, hogy nem...mermég 17 évesen nem lenne joo)!!! Természetesen élek nemi életet,ezért félek!!Én a gumi híve vagyok, sosem csináltuk még gumi nélkül a barátommal...de viszont legutóbb annyira benne voltunk a dolgokban, hogy egy pillanatra behatoltunk gumi nélkül, az a gáz, hogy a barátomnak volt előtte már orgazmusa, igaz h mielőtt bekerült a pénisz gumi nélkül a hüvelyembe, a barátom megnézte(megfogta) a péniszét h előváladék van-e rajta, nemvolt...és aztmondta h mikor benn volt a hüvelyemben akkor sem jött előváladék(nem érezte)!!Nagyon fontos körülmény az, hogy csupán betette és ár vette is ki!!! De nagyon félek, mert már az előváladékban is lehet spermium, és ráadásul akkor ha előtte már volt orgazmusa!! Akkor most terhes vagyok, vagy lehetek??? VAgy mért késik már egy hetet???Jah és aztis lekell írnom, hogy nekem menstruáció előtt pattanás jön ki az arcomon, valamint megnő a mellem, és menstruáció közben görcsölök... most pedig már vagy 3 napja kijött egy pattanás az orromon, sőt ma vagy 4 pattanás a homlokomon és a mellem is bevan dagadva, valamint vagy 3 napja érzek minimális hosszúságú(max.1-2 perc) görcsöt---még ezekben a jelekben bízom!!!!! De szerinted/szerintetek lehetek terhes??? MEnnyi az esélye??? Nagyon kétsége vagyok esve :'( Előre is naon köszi a segítséget!!!!!!Kérlek minnél gyorsabban segítsetek!!!!

33. ReBen2007-11-25 15:58
Sziasztok!Én 21 évesen szültem az első babámat,úgy hogy a férjeméknél laktunk egy 3x3-as szobában.Most tervezzük a másodikat,de neki már saját szobája is lesz a saját lakásunkban,amit tavaly kezdtünk el feújítani.Nekünk ez soha nem lehetett volna akadály!

1 2 3