Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyibe kerül az elektromos fűtés? fórum

Mennyibe kerül az elektromos fűtés? (tudásbázis kérdés)


6. Jay néni (válaszként erre: 2. - Nyau82)
2008. szept. 29. 08:48

Vegyes tüzeléssel olcsóbban jössz ki.

Az elektromosat csak annak ajánlják akinek pl. nyaralóba kell, néha télen fűteni.

Vagy még a központi fűtésbe beépíthető kandalló is megoldás lehet.

2008. szept. 29. 05:51

Nagyon sokba!! Nehéz megértenem miért kell olyan "járulékos" díjakat fizetnem amiket a számlán láthatok, de úgy érzem annak finanszírozása egyértelműen a szolgáltató dolga, mégis a fogyasztókon hajtják be!!????

Ez az összeg több, mint maga az áramfogyasztás díja!!!!!!!!Ezt is csak nálunk, magyaroknál tudják megtenni!!

Juszt úr ebben az ügyben is tehetne már valami!

Egyedül élek, nyugdíjas vagyok, semmi luxus, mégis 4-4500.-Ft/hó, amit csak erre kell kifizetnem Nincs gáz a lakásban, de a fűtés nem árammal működik!)

Hogyis van ez??

2008. szept. 29. 01:45

le akartam írni.csak siettem:)

100nm2 a hasznos alapterület,gázzal töltött légkamrás ablakok lesznek.B38-as a tégla,szigetelő vakolat lesz a házon,a tetőtér nincs beépítve,de lesz gyapot szigetelés.amúgy kb. ennyire értek hozzá,nem vagyok egy műszaki zseni:)

a fűtőtesteknek még nem néztünk utána

2008. szept. 29. 01:21
Mekkora a ház, milyenek a nyílászárók, van-e plusz hőszigetelés, az elektromos fűtőtestek mennyire energiatakarékosak, stb, stb. Ezek mind sokat számítanak.
2008. szept. 29. 01:04
építkezünk,de nem tudjuk bevezettetni a gázt,mert nagyon körülményes lenne.vegyes tüzelésű kazánon és elektromos kazánon gondolkozunk.van valakinek tapasztalata erről,hogy havonta kb. mennyire jönne ki a fűtés?
2008. szept. 29. 01:01
Mennyibe kerül az elektromos fűtés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook