Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sikeresen lefogyni fórum

Sikeresen lefogyni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. febr. 5. 19:12
....lehetetlen
171. Panka1980 (válaszként erre: 170. - Xleax)
2008. dec. 31. 10:15
Hogy iszod a citromlét? Valami természetes hashajtó nekem is jó lenne. Illetve január 1-től ismét diétába és edzésbe kezdek! Ki tart velem?
170. xleax
2008. dec. 30. 11:01
Remélem, a citromlé másra is jó, de én azzal is teljesen elégedett vagyok, hogy amióta iszom, nem kell hashajtó teát innom.
169. xleax (válaszként erre: 161. - 443e9f1921)
2008. dec. 30. 10:59
Szia! Az ilyesmi becsúszik, sajna ezek az elfogyasztott mennyiségek nekem is ismerősek. Kár lenne feladnod, mert még majdnem fele megvan annak, amit elértél. Teljesen újra kezdeni nehezebb volna. Kezdjük, és mond azt,hogy már 9 kilónál tartasz, (és tényleg), innen folytatod. Húzzunk bele! Jön a nyár. Idén nem bújkálok én sem:)
168. Zelma68
2008. dec. 17. 13:49

sziasztok!

Nekem olyan sokat kellene fogynom, hogy nincs kedvem elkezdeni:(

Kilátástalannak tűnik az egész, eddig semillyen módszer nem vált be, kb fél éve abbahagytam az egészet. Tartom ugyan a súlyom, de az kevés.

Kedves ALLICS, te hogy csinálod?

167. ALLICS
2008. dec. 3. 08:51

Sziasztok!

Nagyon örülök,mert hétfő óta már lement 1,3kg,bár már egyszer tartottam itt szerintem azért megy most ez gyorsabban.

Már csak 6,5 kilót kell fogynom...remélem márc végéig sikerülni fog akkor lesz 1 éve,hogy elkezdtem fogyózni.

166. Panka1980 (válaszként erre: 164. - 443e9f1921)
2008. dec. 2. 21:12

167 cm.

Nálam a torna mostanság teljesen elmaradt. És enni is eszek, viszont folyamatosan stresszelek. Kezdek visszaszokni az édességre is, és folyamatosan olyan fáradt vagyok, mint akit agyonvertek.

165. ALLICS
2008. dec. 2. 09:43

Sziasztok!

A tegnapi nap nekem is jól sikerült,nem ettem mellé,de sajnos a kézi edzés elmaradt.Már múltkor is elmaradt lehet,hogy valami más után kellene néznem...

Tegnap óta már lement 90 dkg:)

2008. dec. 1. 22:59
Hello mindenkinek!Na mára összeszedtem magam es megkezdtem a fogyit.Korpatablettat vettem azt szedem es sok vizet iszok hozza hogy telitsen.Jól mentem ma tornaztam is illetve hulahoopoztam is ugyhogy az első napnak ugy erzem jó volt.Panka mennyi magas vagy?Allics minden elismeresem a tied lattam mennyit fogytal ez hihetetlen,nekem az utolso 5kg leadasa közben visszajött a 10kg!Na mindegy ez van
2008. dec. 1. 10:47

Sziasztok!


Sajnos, úgy tűnik válunk!

Én elértem a 65 kg-os álomsúlyt. :-(

Elég gáz az egész helyzet, de nem akarlak Titeket a részletekkel fárasztani. Volt itt már minden, ami belefér.

162. ALLICS
2008. dec. 1. 10:24

Szia!

Mostanában nekem sem megy valami jól.Napközben minden jól megy,de amikor a párom hazajön eszem vele:(Nagyon nehéz megállni,elszállt a kitartásom pedig még szeretnék fogyni vagy 5 kilót.Az eredi célomat már elértem és a régi formámat is visszanyertem,de szeretném még ezt fokozni.

Remélem sikerül újra kezdenem...

Mindenkinek sok sok kitartást!!!

Nem lehetünk gyengék!

2008. nov. 30. 22:38

Hello mindenkinek.Nagyon elvagyok keseredve mert holnap december 1 es a fogyokura nemhogy a maradek 5 kg nem ment le,hanem visszajött kb 10kg.Teljesen kivagyok bukva.Egyszerüen eszek esz nelkül,a tornat abbahagytam a farmerek mar alig jönnek fel,naghyon elvagyok keseredve.Én a nagy fogyast 2007 juli közepen kezdtem 81kg.ról es 1 ev alatt iden juli 17re lement -19kg.Es azóta a leadott 19kg.ból az elmult 4.5honap alatt visszajött 10kg.Bar öszinten magunk között annyit eszek vagyis nassolok amennyit birok.A Milka tablacsokit 1 nap min.kettőt turo rudit 5 db.ot egy nap szóval vegem van.

Ti hogy álltok?Annyira szegyellem magam hogy igy föladtam es oda a büszkesegem hogy ennyit fogytam,de ugy erzem holnaptol UJRA NEKIKEZDEK.A December a kedvenc hónapom mivel nekem minden jeles ünnepnapom decemberben van nevnap,szülinap,karacsony minden.December 21.én megyek haza es akkor fogok anyuval talizni aki nem is tudja hogy esz nelkül eszek,es hat ö volt a legföbb tamogatom a fogyasba es mindenben biztat,ugyhogy kemény 3 hétnek nézek elébe.Fogok majd a fórumra jönni minden este irjatok majd ti is.

Meg ha stressz van en olyankor is csokizok es sütiket eszek,mas normalis ember olyankor nem eszik mert nem mey le egy falat se a torkan de nekem sajnos igem.

Irjatok.Üdv

Panka hogy hgy elköltöztetek a ferjedtől?Végleg?

2008. nov. 19. 17:23
persze,tornázgattam itthon,de nem nagyon látszik:( most is szoktam szinte minden nap,de nem igazán javul a helyzet:(
159. ALLICS (válaszként erre: 158. - 46fb572284)
2008. nov. 19. 09:53

Szia!

Tornáztál a fogyókúra alatt?Pont emiatt is javasolják a sportot,szerintem még most is lehet vele javítani a bőrödön.

2008. nov. 18. 19:55
sziasztok,lenne egy kérdésem,én kb 1éve fogytam olyan 10 kilót,és hát a bőröm eléggé kinyúlt,vagyis valahol csak úgy lóg..:( ezt hogy lehet eltüntetni,már ha el lehet?nektek nincs ilyen problémátok?
2008. nov. 16. 16:17
Szia lányok? Hogy haladtok? Én nem mértem magam november 01. óta, és alig sportolok, max egy kis séta. Most a stressz az én fogyókúrám, elköltöztünk a férjemtől... :-( És dunsztom sincs mi lesz velünk.
156. ALLICS
2008. nov. 11. 11:25

Sziasztok!

Na hogy haladtok,vagy már mindenki feladta azért nem írtok???

155. Panka1980 (válaszként erre: 153. - ALLICS)
2008. nov. 8. 11:21

Sport: Pilates, Callanetics egy kicsi, illetve gimnasztikalabdán amit kitalálok. Sajnos a gerincsérv miatt nem merek mást csinálni. Pár hónapja elkezdtem futni, de 3 alkalom után zsibbadt a bal lábam. De ezekben (Pilates, Callanetics) vannak direkt gerincerősítő, tartásjavító gyakorlatok, és jobbnak érzem, erősebb a hátam, a gerincem.. Lehet, hogy majd kis idő múlva próbálok valami izzasztóbbat, mer igazából az kellene.

És Te?

154. Panka1980 (válaszként erre: 153. - ALLICS)
2008. nov. 8. 11:18

Szia!

Köszi, jobban van. Igazából nem érezte rosszul magát. Csak annyit mondott hétfő este, hogy fáj a füle. Kb. másfél éve volt egy ilyen, de nem volt se lázas, se rosszul nem érezte magát. A doki azt ondta, várjak még egy-két napot, lehet, hogy csak "bepalizott" a gyerek. Rá két napjára hívtak a bölcsiből, hogy nincs különösebb gond, jól érzi magát, és játszik, csak(!) kifakadt a füle. Úgyhogy egy hétig folyta gennyes trutyi a gyerek füléből. Na ezt most elkerülendő inkább elvittem a dokihoz, és kezdődő fülgyulladása van. Úgyhogy antibiotikumot kapott. de szépen gyógyul, hétfőn már mehet az oviba.

153. ALLICS
2008. nov. 6. 12:33

Remélem jobban van a kislányod Panka!!

Nekem is sokan mondják,hogy már jó vagyok így is,de amíg én nem érzem ezt nem hagyom abba.

Sportolsz is valamit?

152. Panka1980 (válaszként erre: 151. - ALLICS)
2008. nov. 5. 14:25

Jól elfórumozgatunk itt ketten: :-)

Ez jó, hogy még tűztél ki magad elé célt, vissza legalább biztosan nem hízol.

Nekem fél kg visszajött, kicsit hanyagoltam magam a napokban. Ma már jobban odafigyeltem eddig legalábbis. Megbetegedett a kislányom, és kicsit ideges is vagyok miatta. Bár szerencsére még az elején vagyunk a fülgyulladásnak. :-( Remélem nagyon nem keveredik bele.

A kilókkal én is így vagyok. A 65-tel én is kiegyeznék, de ha egyszer az ember megérzi az ízét a dolognak... :-) Majd meglátom.

Mindenki azt mondja, hogy így vagyok jó, de ha én nem érzem jól magam a bőrömben. Egyedül anyukám az, aki mindig támogat ezekben, neki is nagyon fontos a súlya, kinézete. Ő az, aki rögtön észreveszi, ha fogytam, híztam, és ennek hangot is ad. Néha ennek nem örülök (általában, ha híztam), de ő legalább őszinte.

151. ALLICS (válaszként erre: 150. - Panka1980)
2008. nov. 4. 15:55

Az eredeti célomat már elértem az -25 kiló volt.Most már majdnem 30 kilóval vagyok kevesebb ezért nehezebb szerintem ez az ötös,mert már bennem van,hogy tulajdonképpen így is eleget fogytam már.

Most amennyi vagyok ennyi voltam a meghízás előtt,de most úgy döntöttem 60 kg akarok lenni:)

150. Panka1980 (válaszként erre: 149. - ALLICS)
2008. nov. 3. 12:51

Én is tudom, hogy jobban is mehetne. A célomat nem érem el a - 5 kg-mal, de azzal már elégedett leszek. Igazából jó lenne lemenni olyan 60 kg körülre, de nem akartam túl magasra tenni magamnak a lécet, így kisebb az esélye a pofáraesésnek.

Amúgy a leadott kilókról szerintem Te jobban tudnál mesélni. Minden elismerésem a Tiéd. Nem tudom, én képes lettem volna-e ekkora teljesítményre.

És az tuti, hogy ezzel az utolsó pár kilóval fogsz a legjobban megszenvedni. Meg azzal, hogy utána meg is tartsad. Én most érzem azt, hogy ezt tudnám csinálni, ezt az életmódot. A torna is megy, érzem, hogy erősebb vagyok. Jó lenne valami kardio edzést csinálni, de a gerincsérvem miatt nem merem. Bár érzem azt is, hogy erősödtek a gerincet tartó izmaim, és talán majd megpróbálkozok valamivel. Futni például imádok, versenyszerűen csináltam is ifjúkoromban. De ez a rohadt gerincsérv betett neki.

Szóval ha elérem a 65-öt, akkor újabb célt tűzök ki magamnak. De most már lassabban megy, én is érzem. Az első két hétben ment le centiben is elég jól, de most eléggé stagnáló a helyzet. De azért csinálom, mert jobban érzem magam, nőtt az önbizalmam is. Kitartás!

149. ALLICS (válaszként erre: 148. - Panka1980)
2008. nov. 3. 11:37

Nem fogom feladni,de tudom,hogy jobban is mehetne.

Nézem a mérlegelődet Te már majdnem el is érted a célodat:)Ügyes vagy!

148. Panka1980 (válaszként erre: 147. - ALLICS)
2008. nov. 3. 11:29

Szia!

Na jó, a hétvége nem számított bele a normáliskajálásba. De ma megpróbálom helyrehozni.

Amúgy nagyon bírom, és élvezem is most ezt. Eddig mindig gyorsan vártam eredményt, és mindig csalódtam. Azt hiszem, most éreztem meg ennek az ízét, hogy lassan de biztosan így is lehet. 3,5 kg ment le egy hónap alatt, és nem kellett megszakadnom. Néha becsúszott egy kis süti, vagy fehér kenyér.

De nagyon büszke vagyok magamra, hogy eddig így ment, és érzek erőt folytatáshoz. A lényeg, hogy ne adjuk fel, ha becsúszik egy kis hiba az elképzelésbe.

147. ALLICS (válaszként erre: 146. - Panka1980)
2008. nov. 3. 09:36

Szia!

Én pont a kajával nem bírok:(Mindent összeeszek nem hittem,hogy ez az utolsó 5 kg ilyen nehezen fog lemenni.

2008. okt. 31. 13:51

Sziasztok!


Holnap letelik az egy hónap. Hogy álltok? Én a kajálást teljesen jól bírom, de most úgy érzem, úgy leállt az egész. A tornával kéne kicsit beerősíteni, de az idő...

2008. okt. 27. 14:14
Én valahogy jobban érzem magam, ha nem allok a merlegre, mert az csak frusztral ha nem mozdul, ha mozdul akkor is,meg ha kevesebbet mutat, ami jo, akkor meg hajlamosabb vagyok elengedni magam...De most jol erzemmagam. Ma este spinning orara megyek a parommal,holnaptol meg a leendö sógornömmel itthon újból nekiallunk a tornazasnak!
2008. okt. 27. 14:03

Sziasztok Lányok!

Lement még egy kiló, de az elmúlt hét elég keserves volt nekem. Talán azért mert szabin voltam, ráadásul többnyire otthon. Ettől függetlenül mégsem volt több időm tornászni, mint általában. Centiben nem nagyon ment most le semmi. Nálatok mi újság?

2008. okt. 20. 14:01
Ma viszont nagyon szép idö van, ugyhogy lehet rápattanok a párommal a biciklire és elmegyünk egyet tekerni
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook