Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol tudok letölteni biztonságosan betűkészletet, fontokat? fórum

Hol tudok letölteni biztonságosan betűkészletet, fontokat? (tudásbázis kérdés)

8. Rozália (válaszként erre: 7. - Rozália)
2009. márc. 30. 10:30
Megoldódott. Hosszas kísérletezgetés után kiderült - számomra akkor -, hogy ha kikapcsolom a gépet, utána már ott vannak a fontok:)) Most már ezt is tudom...:)
7. Rozália (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2009. márc. 30. 08:12
Olyankor mi lehet, ha telepítve van egy adott betű, és amikor pl. egy képet szeretnék feliratozni, ott a lehetőségek között nem találom...? Több ilyen is van...:( Ha újra próbálom telepíteni, jelzi, hogy ez már telepítve van.
2008. szept. 26. 20:19
Hohó, sikerült!! Mégis sikerült! Még egyszer köszönöm Hoxa!
5. a7baea197d (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2008. szept. 26. 20:16

Húha, elakadtam. Telepíteni sikerült, de valami nem jó. Csak még azt sem tudom mi lehet.

Megnyitottam a vezérlőpulton a betűtípusokat, de már ott volt...:S:S:S

Amikor kicsomagoltam, akkor telepítetem, de amikor használni akarom, mégsem sikerül.

Azt hiszem bonyolult ez nekem.

4. Hoxa
2008. szept. 26. 19:57

Nem olyan nehéz, idemásolom:



Új betűtípus telepítése

Nyissa meg a Vezérlőpulton a Betűtípusok ablakot.

A Fájl menüben kattintson az Új betűkészlet telepítése parancsra.

A Meghajtók mezőben jelölje ki a megfelelő meghajtót.

A Mappák mezőben kattintson duplán a telepíteni kívánt betűtípusokat tartalmazó mappára.


A Betűkészletek listán kattintson a telepíteni kívánt betűtípusra, majd az OK gombra.

Az összes felsorolt betűtípus hozzáadásához kattintson Az összes kijelölése, majd az OK gombra.


Megjegyzés


A Betűtípusok ablak megnyitásához kattintson a Start gombra, mutasson a Beállítások pontra, kattintson a Vezérlőpult parancsra, majd kattintson duplán a Betűtípusok ikonra.

Ha több betűtípust szeretne telepíteni, nyomja le a CTRL billentyűt, tartsa lenyomva, és kattintson egyenként a telepíteni kívánt betűtípusokra.

OpenType, TrueType, 1-es típusú és raszter betűtípusokat úgy is telepíthet, hogy a megfelelő fájlokat egérrel áthúzza a Fonts mappába. Ez a módszer csak akkor alkalmazható, ha a betűkészlet még nincs a Fonts mappában.

Ha hálózati meghajtóról kíván betűtípust hozzáadni a számítógépben lévő merevlemez tárolókapacitásának igénybevétele nélkül, gondoskodjon arról, hogy a Betűkészlet hozzáadása párbeszédpanelen A betűkészletek a Fonts mappába kerüljenek jelölőnégyzet ne legyen bejelölve. Ez a lehetőség csak akkor érhető el, ha OpenType, TrueType vagy raszter betűkészleteket telepít a Fájl menü Új betűkészlet telepítése parancsával.

3. a7baea197d (válaszként erre: 2. - Hoxa)
2008. szept. 26. 19:33
Köszönöm szépen, meg is nézem azonnal. A telepítéshez kell valami különleges szaktudás esetleg?
2. Hoxa
2008. szept. 26. 19:28

[link]

Teljesen ingyenes, legális fontletöltési lehetőség.

2008. szept. 26. 19:16
Hol tudok letölteni biztonságosan betűkészletet, fontokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook